Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

^

ואני בכלל התגריתי בגורלי, כי צפרתי. :shock:

אגב, בפנים ישבה גברת נכבדה. בכלל, אני חושב שה"כבדים" עברו לX6 לבנים וזנחו את ה-X5 השחורים, בטח אם הם מדור קודם. אבל מודה שאין לי נתונים סטטיסטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

ואני בכלל התגריתי בגורלי, כי צפרתי. :shock:

אגב, בפנים ישבה גברת נכבדה. בכלל, אני חושב שה"כבדים" עברו לX6 לבנים וזנחו את ה-X5 השחורים, בטח אם הם מדור קודם. אבל מודה שאין לי נתונים סטטיסטיים.

בהחלט X6, אבל שחור.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. דוגמא מצויינת לחוסר המעורבות של נהגים במה שמתרחש בכביש. מילא הבחורה ב-i10 נכנסה לצומת לא-פנוי, אבל ברגע ש"נתקעה" ונעצרה מאחורי שאר המכוניות, פשוט הורידה את הראש והתחילה להתעסק בסמארטפון.

[video=youtube_share;gErxwyDOszE]

מישהו פעם סיפר לי, שבארה"ב יש צמתים שמסומנים באיקס גדול על הכביש וזה אומר שאסור להיכנס לצומת כאשר לא פנוי, ואם נכנסים זה דו"ח.

אני לא יודע אם זה אמיתי או לא, אבל זה כל כך נחמד אם זה היה בארץ.

שאסור להיכנס לצומת לא פנוי.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פעם סיפר לי, שבארה"ב יש צמתים שמסומנים באיקס גדול על הכביש וזה אומר שאסור להיכנס לצומת כאשר לא פנוי, ואם נכנסים זה דו"ח.

500 ש"ח + 6 נקודות.

אבל המשטרה עסוקה בדברים אחרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפה הרבה צמתים מסומנים ברשת צהובה ומשולטים ב"נתקעת - חסמת" או משהו דומה. אבל, כמובן, אין אכיפה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל החוק אוסר להכנס לצומת לא פנוי לא משנה מה מסומן עליו.

ואכן בחיפה יש מקומות עם שילוט "לא להכנס לצומת לא פנוי", אבל זה על אותו משקל של "הפניה בצומת שמאלה אסורה" לאחר תמרור שכבר סימן זאת - השלט מיועד רק להדגשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב פעם עקיפה על פס לבן.

במקרה הזה היו לנהג המון אפשרויות עקיפה בטוחות לפני.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיום בפינת הבידור: רוכב האופניים הזה שם את ידו על הארגז של האופנוע שלידו כדי לקבל תנופה.

חכו כמה שניות עד שה-GIF יטען.

מתנצל על הלינק השבור. הנה הסרטון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב אתה נוהג ומהו הצ'ופצ'יק הזה שיש לך בקצה הדשבורד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיר שמצורף לסרטון. Priceless. :lol:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קלסיקה במקומה.

במבט נוסף על הסרטון - הבחור ממתין עד שנגמר הקווקוו, יוצא לעקיפה בתחילת הקו הרציף וחוזר ממש בסופו. כאילו תפקידי תמרורים 801 ו-803 התחלפו אצלו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...