Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2004 - צינורית נשם מנוע

גלגל
שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ביום חמישי דלקה ברכבי, נורית התראה "מנוע". למחרת פניתי למוסך מורשה באזור המרכז, מוסך שבו טיפלתי במספר עניינים בשנתיים האחרונות.

נמסר לי כי עלות בדיקת מחשב היא 180 ש"ח שאותם אצטרך לשלם בכל מקרה. בביקיה אובחן צינורית נשם מנוע וכשהיא הוצאה היו בה שני חורים קטנים. כשמיששתי את הצינורית, באזור של החורים, הגומי היה מאוד רך ואילו בצד השני של הצינורית הגומי היה קשיח, דהיינו באזור של שני החורים, הגומי התרכך מאוד.

על הבדיקה והחלפת צינורית נשם מנוע דרשו ממני 430 ש"ח, ולאחר בקשה להנחה, הסכימו להוריד ל- 400 ש"ח.

1. האם לדעתכם מחיר זה הוא מחיר הוגן?

2. בחודש וחצי האחרון דיווחתי כאן על רעידות ברכב בזמן שאני בעצירה מלאה (ברקס בהמתנה ברמזור אדום) או במצב של פארקינג, אחד מהגולשים כאן מסר שאולי מדובר בתושבות מנוע. כשהלכתי למוסך לפני כחודש וחצי ותיארתי את הבעיה, המוסכניק גם הוא העלה מיד את האפשרות של תושבות מנוע (בסופו של דבר לא השארתי את הרכב לטיפול כי הם רצו שאשאיר את הרכב ליום שלם ולא היו מוכנים לטפל בו ביום שישי, אז חיכיתי ליום חופש).

מכל מקום השאלה שלי, היא האם כעת לאחר החלפת צינורית הנשם יש סיכוי שהבעיה של הרעידות במצב עצירה, תפתר או שאין קשר בין הדברים.

אודה לתשובותיכם המועילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב טוב..

יש לי פורד פוקוס 2004 , היו לי גם בעיות כאלו ...

התחלתי לטפל בו בעצמי , קניתי צינור נשם באיזה 60 שקל , החלפתי בעצמי (לא רוצה לבעס אותך ) זה ממש פשוט..

קניתי 4 חוטים של ההצתה החלפתי בעצמי ...

בסוף התקלה חזרה ומה שעזר זה החלפת כויל(סליל הצתה עם 4 ראשים שמתחבר לפלאג חשמלי ) , שגם קניתי אותו ב 350 שקל והחלפתי בעצמי זה לא כזה קשה..

אבל אם זה כויל תן לבעל מקצוע לעשות ואל תשלם יותר מ 500שקל על זה ...(לדעתי זה הבעיה שלך מניסיון)

לפוקוסים יש מחלות של כיולים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפוקוסים יש מחלות של כיולים...

למה סתם להכליל.

יש לי 2 פוקוסים 2004 ו-2008 בלי בעיות, לא כיולים ולא רעידות.

2004 - כבר כמעט 200,000ק"מ

2008 - מעל 80,000ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שמוסכניק אמר לי , לא אני ..

ועוד שאלה על הדרך אליך המחזיק 2 פוקוסים,לי זה אוכל 1:8 וזה נראה לי דיי הרבה ..

כמה דלק אוכל לך הפוקוס 2004?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה אוכל 1:8 וזה נראה לי דיי הרבה ..

כמה דלק אוכל לך הפוקוס 2004?

1:8 האם זה בנסיעה עירונית ?

אצלי ה-2004 היא של אשתי והיא לא ממש בודקת. בפעמים הבודדות שכן יצא לי לבדוק זה יצא 1:11

וזה עבור נסיעות עירוניות כל השבוע ורק בסוף שבוע נסיעות בין-עירוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:8 רק בערוני , בבין ערוני זה בערך 1:11 ..

נמאס לי מהצריכה הזאת , מה אני עושה בקשר לזה, שמתי תוסף K44 פעמיים וזה לא עוזר , עשיתי טיפול 1000 אלפים

ושום דבר לא מועיל.. האם זה הגיוני שפורד פוקוס תאכל 1:8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בענין צריכת הדלק של הפוקוס אתה יכול ל"הירגע" לצערי גם אצלי הצריכה היא 1 ל- 8 בנסיעות בתוך העיר.

בנסיעות ביעירוניות זה משתפר ל- 1:10.

זו כנראה בעיה של הפורד פוקוס. מכונית חזקה שדורשת יותר דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל- heziavi, שלא רוצה לבאס אותי: (לא התבאסתי. רק רציתי לברר סבירות, בענין גביית 180 ש"ח על בדיקת מחשב, שאותם הייתי צריך לשלם, רק על מנת לברר מה היא התקלה).

אני רוצה להבין משהו:

1. אם הייתי עושה כמוך, קונה צינורית נשם ומנסה להרכיב אותה בעצמי. הנורית מנוע הייתה כבית באופן אוטומטי?

2. זה נראה לך בטיחותי, שכשנורית המנוע דולקת, אני אעשה טיולים ברכב על מנת לאתר מהיכן לקנות צינורית נשם מנוע ולהתעסק בכך בעצמי?

אני שואל ברצינות ואשמח לתשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ זה לא יתכבה , צריך לעשות גיבוי למחשב ואז לנתק כבלים מהמצבר ולחבר שוב ואז רואים אם נכבה ...

אממ צינור נשם קונים מכל חנות חלקי חילוף זה לא בעיה , אבל אנטי מסכים איתך שעדיף לתת לבעל מקצוע שאתה סומך עליו ולא אתה בעצמך... כמו בכל דבר אחר..

מסכים איתך אחי ...רק שצינור נשם עולה להם גרושים ונראה לי שלקחו לך יקר על זה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הצינורית חייבו אותי בערך ב- 100 ש"ח.

השאר זה בדיקת מחשב 180 ש"ח וחיוב על עבודה.

הסתבר לי שבכרטיס אשראי יש לי 5% הנחה, אז בסוף זה יצא 380 ש"ח (במקום 430 ש"ח שדרשו במקור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי צריכת הדלק,

רוב הפוקוסים הגיעו מליסינג ששם בטח התקינו מסנני אויר סוג *

יתכן מאוד שהצטבר לכלוך על המצערת ובמיוחד על חיישן האויר.

האם בוצע אי-פעם ניקוי מצערת וחיישן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...