Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(דיעה על) רכבי שברולט החדשים. טיפולים בעיקר

malky
שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

רוב המכוניות שאני מכיר מסביבי הן גרמניות, צרפתיות, ויפניות-קוראניות.

לאחרונה מעט הסתכלתי על אמריקאיות (אימפלה 2011 בחו"ל). אני שוקל לקנות בעתיד את המאליבו.

אבל אני לא יודע דבר בנוגע לתחזוקה וטיפולים של הרכבים האלו.

האם הם נחשבים אמינים יחסית לאירופאים?

האם הטיפולים נחשבים יקרים? האם הסוכנות בארץ בעלת שם טוב?

אודה לכל פיסת מידע.

-- מורטיזציה? מורטיזציה! -- הגלריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט זה שם מטעה. יש קוריאני ויש אמריקאי/קנדי שזה עולמות שונים.

שירות UMI טוב ויקר,האחריות שלהם הוגנת, הם לא מהייבואנים שיצא להם שם של ששים לריב עם לקוח על כל תביעת אחריות.

מליבו אוטו אמין בלי מחלות ידועות. באמריקה זה האוטו של bread & butter. מכירות דומות,קצת פחותות מהקמרי שהיא מובילת הקטגוריה.(ואני - עם טראומה מקאמרי 3.5 שהיה מאד לא אמין בניגריה - לא מבין למה. אמרו לי - הבנזין הניגרי. אבל כולן נוסעות על אותו בנזין מלוכלך ומזוייף.ניסן פטרולים (4.5 ו 5.6) שהיו לי נסעו על אותו בנזין בלי להיתקע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן מדבר על המאליבו ולא על הדייהו לשעבר.

אבל האם זה משנה מבחינת טיפולים? זה נכנס לאותו מוסך... אני פשוט לא יודע איזה "שם" יש לסוכנות בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטר לליטר.

זה מאוד יפה-ביחס לקרוז :)

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להתעסק עם שברולט מליבו, בולען של דלק + בולען של שמן מנוע.

כנראה נפלת על מחלה... אפילו האימפלה הזקנה שלי (וגם של אחי דרך אגב, 2004 עם כמעט 170K על השעון) כמעט לא נוגעת בשמן בין טיפול לטיפול, וגם זה רק בגלל שאני לוחץ מידי פעם יפה.

שברולט מאליבו רכב אמין מאוד. לדעתי ה 3.5 הישן יותר (עד 2010?) עדיף מה 2.4 (בגלל אופי הנסיעה של ה V6) אבל גם ה 2.4 לא רע בכלל. דלק ב 3.5 בערך 1/7 בעיר ו 1/11-12 בחוץ בנסיעה רגועה. ה 2.4 בחוץ בערך אותו דבר ובעיר קצת יותר טוב.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון ב-"אופי נסיעה של V6"? נסעתי על V6 ולא הרגשתי משהו "מיוחד", פרט כמובן להמון כח יחסית.

בנוגע להחלפת שמן... לי יש פאסאט ובהגדרה האוטו "אוכל שמן" וצריך למלא מדי פעם. בכל מקרה, זה לא משהו שמטריד אותי כל עוד זה ידוע ולא תקלה במנוע הספציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופי נסיעה של V6:

עקומת מומנט שטוחה יחסית עם הרבה מומנט כבר בסל"ד נמוך ככה שבד"כ המנוע עובד בסל"ד נמוך בכדי לאפשר נסיעה במהירות סבירה. חוץ מזה יש גם את התנופה שנשמרת יותר מאשר ברכב "רגיל". לדוגמא בנסיעה עירונית מהירה, יצוא המון פעמים שהרכב משייט ארוכות כמעט בלי גז, לפעמים קורה שאני נוסע על 60-70 בלי גז והרכב כמעט לא מאט וכשכן אז אני לא צריך ממש להחזיק שוב את הגז אלא רק לתת ליטופים עדינים מידי פעם כדי לשמור על מהירות סבירה. ברכב "רגיל" בנסיעה כזו אתה מחזיק את הגז כמעט קבוע.

הכל יותר "כבד" ופחות גמיש, בערך כמו אוטובוס קטן. לחצת גז? האצת לאט בטח אבל פתאום מהר מאוד אתה כבר נוסע מהר יותר ממה שתכננת ועכשיו תצטרך לעזוב את הגז והופ בטח גם ברקס כי הרכב שלפניך פתאום קרוב מידי. אתה בירידה? כדאי שתחזיק את הברקס גם אם הרכב שלפניך עוד לא בולם כדי שלא תתקרב מידי.

בקיצור לא יודע איך להסביר, אחרי שתתרגל ל V6 אמריקאי ותעבור לרכב "רגיל" אתה פתאום תרגיש את ההבדל.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה לא V6, זה פשוט.... 6, לא? כלומר, ההבדל בין מנוע קטן למנוע גדול. זה לא שזה שזה ב-V עושה משהו (לא שאפשר להשיג straight six, אבל לצורך הדיון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה ה 6... אני מניח. אני קורא לזה V6 מתוך הרגל כי 6 טורי אין כזה הרבה (וולוו S-80?)

אם תרצה, ההבדל הכי משמעותי זה השיוט, הרבה יותר נעים עם המנוע הגדל, הכל שליו וחלק יותר. יש לי חבר טוב לדוגמא שעבר ממאליבו 3.5 2008 למאליבו 2.4 2012 והוא אומר שחוץ מצריכת הדלק העירונית (וגם לא כזה הבדל רציני) ה 3.5 עדיפה בהכל.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה ה 6... אני מניח. אני קורא לזה V6 מתוך הרגל כי 6 טורי אין כזה הרבה (וולוו S-80?)

אם תרצה, ההבדל הכי משמעותי זה השיוט, הרבה יותר נעים עם המנוע הגדל, הכל שליו וחלק יותר. יש לי חבר טוב לדוגמא שעבר ממאליבו 3.5 2008 למאליבו 2.4 2012 והוא אומר שחוץ מצריכת הדלק העירונית (וגם לא כזה הבדל רציני) ה 3.5 עדיפה בהכל.

על ה-3.5 חשבתי. כמה היא עושה בפועל מחוץ לעיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ה-3.5 חשבתי. כמה היא עושה בפועל מחוץ לעיר?

12-13 אבל אין כאן ממש מחוץ לעיר. חוץ מ-6, גם הוא קצרבמונחי בינעירוני לצריכה, - במרכז אולי 30 ק"מ ב -431 בשעות מסוימות ו 30 ק"מ משער הגיא לבן שמן בשעות מסוימות. רוב ישראל - עירוני.לנו, הוא עושה ממוצע 8.5 אבל אם יוצא ששבוע שלם לא יצאנו ממבשרת- ירושלים בפקקים - 6.לא נחליף אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...