Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 5 דלתות 2006

haim.bracha
שימו לב! השרשור הזה בן 4258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להלן הנתונים שניתנו מבעל הרכב :

דגם : פוקוס TREND חמש דלתות

ק"מ : בערך 75,000

יד : ראשונה, פרטית

תאריך עליה לכביש 12/05

כריות אויר : 6

ללא תאונות, מלבד מכות חניה ...

טסט עד דצמבר

טיפולים במוסך מורשה "לפי הספר" (כך הוא אמר)... ששאלתי על ספר טיפולים הוא אמר לי שאפשר לפנות למוסך.

טוען שלא היו תקלות כלשם מאז שנקנה מהיבואן.

מחיר : מחירון... כ 43,000 ש"ח

ומוכן להוריד אם יתגלו דברים בבדיקה.

איפה כדאי לקחת אותו לבדיקה באיזור רעננה/כפר סבא (אפשר גם קצת להתרחק)?

האם יש עוד משהו שכדאי לבדוק לפני שלוקחים לבדיקה?

מה רמת האוטו מבחינה בטיחותית? הבנתי שיש דגמים עם 2 כריות אויר וכאלו עם 6... הוא טוען שכתוב ברשיון הרכב 6. חשובה לי מאוד הבטיחות...אבל מצד שני אני מוגבל בתקציב...

אני נוהג בפוקוס כבר 5 שנים (אמנם חדשות יותר) ומאוד מרוצה... לא מפריעה לי ה"כבדות" שלו...

האוטו נועד בעיקר לשמש כאוטו שני לנסיעות בתוך העיר עם ילדים ... ופה ושם לעבודה ...מאמין שבערך 5000 ק"מ השנה...גג!

מבחינת טיפולים? אני רואה בכל מיני מודעות "עבר טיפול גדול ב 90,000 (או מספרים אחרים) ... מה זה ? ומתי הפוקוס הזה יצטרך לעבור כזה טיפול?

האם הטיפולים / חלפים סבירים או יקרים?

תקלות מיוחדות? נקודות תורפה?

מצטער על כל השאלות ... ומודה על התגובות מראש!

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לוודא שהוחלפה רצועת תזמון (הוראות היצרן הן 5 שנים/120000 ק"מ - מה שבא קודם)

א ני ממליץ מנסיון על דינמומטר ברעננה (באותו רחוב יש גם עוד מכון צמוד למוסך מרתון - ועליו אני ממליץ אם אתה המוכר אך לא אם אתה הקונה :) )

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לוודא שהוחלפה רצועת תזמון (הוראות היצרן הן 5 שנים/120000 ק"מ - מה שבא קודם)

א ני ממליץ מנסיון על דינמומטר ברעננה (באותו רחוב יש גם עוד מכון צמוד למוסך מרתון - ועליו אני ממליץ אם אתה המוכר אך לא אם אתה הקונה :) )

אחלה! דינמומטר מצויין לי...

התקשרתי לבעל האוטו ושאלתי לגבי הרצועת טיימינג, הוא אומר שאם לפי ה"ספר" היה צריך אז כנראה שהיא הוחלפה.

בקשר לספר טיפולים, הוא אמר שאין לו זמן ללכת למוסך להביא את זה אבל אין לו בעיה ל"אשר" לי לקחת את זה. האם אני אוכל לקחת את זה?

אשמח לתשובות נוספות לשאלות בראשית הפוסט

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אני לא הייתי משלם כסף על בדיקה שעשה מישהו אחר.

באזור כ"ס יש את בדיקות ישיר, תפנה אל הרצל ותגיד לו שהגעת מהפורום והוא יתן לך שירות ומחיר מועדף.

בנוסף יש לו כרגע מבצע מיוחד לחברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...