Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מעסיק יכול לקבוע קוד לבוש לגברים בלבד?

DrorZi
שימו לב! השרשור הזה בן 4323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלנו לדוגמא אין קוד לבוש (בהייטק), ואנשים באים עם כפכפים ומכנס קצר, אבל בגבול הטעם הטוב - אף אחד לא יבוא עם גופייה ובגד ים..

אתה יושב כל היום (ולפעמים יותר) מול המחשב, לפחות שיהיה נוח.

כפכפים לא חוצים את גבול הטעם הטוב? כפכפים זה כמעט הכי שכונה שיש :wink: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים,

הכל הוא תוצאה של נורמה מפגרת שאומצה ממדינות ששונות לנו בתכלית.

כמו שבאגירה אמר, אנחנו מדינה חמה, ואם בארה"ב יש מקומות בהם השוטרים לובשים מדים קצרים, למה אצלנו אי אפשר? בגלל שאימצנו את הנורמה ואת קודי הלבוש מהמדינות הבד"כ קרות של אירופה.

וכמובן שיש את ההצד השני, שאומר שכל פעם שמנסים לעשות צעד לכיוון יותר נוח וטוב בתחום כלשהוא בארץ, תמיד יהיו אלו שיקחו את זה לכיוון מוגזם ושכונתי ו"יקלקלו" לכל השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

לדעתי לא כדאי להראות כמו שלוח מהרחוב (סמרטוט לאלה שלא הבינו :) ) עם כפכפים וגופיה,

זה עבודה במקום מכובד שדורש ממך את המינימום מבחינת קוד לבוש ולא בודה בשוק או בסופר.

לא אימצנו יותר מידיי מאירופה לא צריך להגזים,

באירופה הרבה הולכים אם חליפות ברחוב שמבחינתנו זה בכלל לחתונה\בר-מצווה בלבד.

זה שיש לנו ארץ חמה זה לא נורא כשיושבים במזגן כל היום אפשר לשבת אם גינס או מכנס ארוך אחר.

מנסיון שלי כל פעם שמישהי מכבה אני קם ומדליק,

מתישהו הן הבינו שזה לא יעזור לכבות יותר והמזגן נשאר דולק קבוע.

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר ללכת עם מכנסיים קצרים וכפכפים גם בלי להראות כמו "שלוח מהרחוב".

ונכון, לא הכל אימצנו מאירופה, בייחוד לא את הדברים הטובים, וחבל. נראה אותך מגיע לראיון עבודה בארץ עם זיפים חס ושלום, כשבאירופה זה לגיטימי לגמרי (כמובן בצורה מסודרת ואסתטית).

וזה שיש לנו ארץ מאוד חמה, כן אמור לשנות את קודי הלבוש ולהפוך אותם מתאימים פרטנית למקום שאנחנו חיים בו.

אני לא אומר שלא צריך להראות רציני ומכובד, אבל זה יכול להעשות במגוון דרכים אם אנשים יפסיקו לרגע עם הסטריאוטיפים המפגרים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולצת פולו אלגנטית (איזה אברקרומבי או לקוסט), מכנסיים מחוייטות ברמודה וסנדלי עור זה "שכונה"?

מאיפה הסטנדרטים העקומים שלכם?

מה הבעיה? שרואים את האצבעות? שרואים את השערות?

באמת, איזה שטויות.

סתם תפסתי איזה תמונה ברשת, מה "שכונה" כאן?

polo-ralph-lauren-shorts-mens-blue-0201200197.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד בהייטק, מגיע עם מכנסיים עד הברך, אם זה לא מתאים למקום העבודה שלי אני אחליף מקום עבודה.

בחורף לעיתים קרובות חם לי עם ג'ינס אז בקיץ?

תמיד בתחילת הקיץ כל הבנות באות עם כל מני יציאות עוקצניות על גברים שעברו לקצר, אחרי שאני עונה להן לרוב הן חוזרות לכוך שלהן בבושה.. ביזיון להעיר למישהו שהוא מגיע עם מכנס קצר בזמן שאת מתהלכת לך עם ספק שמלה ספק חתיכת בד בגודל של בלטה.

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולצת פולו אלגנטית (איזה אברקרומבי או לקוסט), מכנסיים מחוייטות ברמודה וסנדלי עור זה "שכונה"?

לא, זה לא שכונה.

אבל תסכים איתי שלא כולם יבואו ככה..

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסכים איתי שגם נשים שיכולות להגיע עם חצאיות וסנדלים יכולות להגיע מאוד אלגנטיות וגם כאילו הרגע חזרו מהים.

הכל שאלה של סטנדרטים שמוכתבים ע"י ההנהלה אבל מה שאני בא להגיד שלשלול מכנסיים קצרים לגברים סתם ככה זאת חוצפה, על אחת כמה וכמה במקום שלא עובד עם קהל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותסכים איתי שהוא נראה קצת עומו...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים לעובדים אצלי להופיע בלבוש לא הולם, בכל מקום עבודה שבו נפגשים עם לקוחות ומבקרים למינהם, זה לא חוף ים או שכונת ערסים.

לגבי האפליה זה מעניין, השאלה היא מה הוגדר בתקנון החברה לגבי לבוש, ניתן לבדוק זאת באגודות למיניהן- שיל, זכויות העובד\ אזרח ועוד.

מעבר לכך, לא כדאי להכנס למצבים שאחר כך יהיה לך קשה לצאת מהם, בכל מה שקשור במערכת היחסים שלך עם המעביד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם בגירה.

תמיד יהיו כאלה שיקחו את זה לכיוון השכונה ולא כולם אמורים לסבול בגלל זה.

אישית בקיץ אני יוצא גם בערב למסעדות עם כפכי עור שעולים כמו נעלי אלגנט אבל עדיין עונים להגדרה של כפכפים.

ואני בכלל לא רוצה להתחיל לדבר על ההפליה הבוטה בין גברים ונשים במקרה הזה, הבוס שלך דביל (וכנראה חרמן).

אני ממליץ לכם לראות את הסרט המעולה "היורשים" יש שם התיחסות קטנה לנושא הלבוש.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסכים איתי שגם נשים שיכולות להגיע עם חצאיות וסנדלים יכולות להגיע מאוד אלגנטיות וגם כאילו הרגע חזרו מהים.

הכל שאלה של סטנדרטים שמוכתבים ע"י ההנהלה אבל מה שאני בא להגיד שלשלול מכנסיים קצרים לגברים סתם ככה זאת חוצפה, על אחת כמה וכמה במקום שלא עובד עם קהל.

זה חוצפה שקובעים לאחד ולא לאחת כלומר עושים הפליה,

במקרה שאם כבר קובעים לגברים דברים כאלה אז גם לנשים צרך לקבוע שיבואו באלגנטיות ולא לחוף ים, על זה אין בכלל ויכוח.

וזה שאין קהל במקום תמיד יכול להיות ביקור של מישהו חשוב.

אבל מצד שני זה לא חוצפה כי לא טוב למישהו בעבודה הוא תמיד יכול ללכת, ואם הוא נשאר אז שלא יעשה בעיות על דברים שוליים כאלה - זה פשוט לא יראה טוב.

ובלי שום קשר לשרשור אם כבר הזכרת לבוש נשים בזמן האחרון זה נראה שכל הבגדים שלהן פשוט מצטמקים לכלום אותי זה קצת מגעיל כי אתה מסתכל על אישה כיאלו היא נתח בשר ותו לא!

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...