Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לקניית רכב קטן לנסיעות בינעירוניות ב 50-60 אלף ש"ח

carless10
שימו לב! השרשור הזה בן 4438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

תראו ,אני די חדש בתחום הרכבים לכן רציתי להתייעץ איתכם בנושא.

אני מחפש רכב לנסיעות בינעירוניות (90% מהזמן) של 75 ק"מ ביום בכביש בלי הרבה עליות בתקציב של עד 50 -60 אלף שקל, בשנתונים של לא פחות מ 2006.

אני מחפש רכב קטן בגלל חסכון בדלק אבל שיהיה בטיחותי ואמין עד כמה שניתן. ביצועים פחות חשובים לי מה שכן חשוב זה העלות טיפולים שלא יהיו בשמיים.

איזה רכבים לדעתכם יכולים להיכנס לקרטריונים האלה ?

המון תודה מראש

וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להכניס את הגרנדה פונטו,חסכונית,5 כוכבי בטיחות,כמו כן דייהטסו סריון רכב אמין,תא מטען לא גדול לקטגוריה,אני מאמין אפשר יהיה לקבל הצעה טובה מהליסינג עקב הפסקת הייבוא שלו.

סוזוקי סוויפט מנוע נמרץ,לפי אנשים שיש להם אותה אמינה והם מרוצים ממנה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלנסיעות בין עירוניות מנוע גדול יותר עד גבול מסויים מבורך וזה לא אמור להשפיע לרעה על צריכת הדלק. רכבים עירוניים עם מנועים קטנים מתאמצים יותר בבין עירוני.

אני הייתי ממליץ על רכבקטן עם מנוע 1500. בתקציב שלך נכנסות סויפט ומזדה 2 מ2007-2008. הייתי ממליץ יותר לכיוון של המזדה כי ניתן לעלות בשנתון לאומת הסוזוקי.  

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזדה עושה בממוצע כ 1 ל12.4 לפי אתר KML:

http://www.kml.co.il/Car/%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94_2_%D7%95%D7%94%D7%9C%D7%90%D7%94-2008_9830

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ה ו20 בתקציב,לדעתי הI20 עדיפה מהאקסנט בגלל שהחומרים איכותים בה יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה ברמת גימור "ספורט" משנתון 2007-2008.

מאובזר מאד מגיע עם סאנרוף ומגנזיום 16 וכו'.

בשנתון 2007- מנוע 1.4 100 כ"ס

בשנתון 2088 - מנוע 1.6 105 כ"ס

יתרונות: נכנס בתקציב, גיר ידני ומנוע אמינים, ביצועים לא רעים לשיוט בכבישים בינעירוניים, מנוע 1.4 חסכוני בדלק, אבזור רב.

חסרונות: רכב נוקשה, נוחות נסיעה בינונית, פלסטיקה לא מדהימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואפשר - הייתי ממליץ לבצע חריגה קלה ולשקול רכישה של סופר מיני חדשה ידנית, כמו פיאסטה, קליאו, ריו החדשה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיני לא בא בחשבון ? ה107 מאוד חסכונית, בקלות תגיע ל-1:18 איתה. לא הכי נוחה, אבל 75 ק״מ ביום בהחלט לא בעיה.

עם התקציב שלך ניתן למצוא אוטו די חדש יחסית.

נסעתי גם עם ניסן מיקרה רובוטית , גם חסכונית, עושה על הכביש 1:16 ... 1:17, עם גיר ידני תהיה אולי עוד יותר טובה.

מיקרה ידנית חדשה עולה 70K.

לשני הרכבים הנ״ל 4 כוכבי בטיחות ו6 כריות אויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

eddy25, רכב מיני לנסיעות בין עירוניות? מדובר על רכב עירוני. בבין עירוני קשה להתנהל איתו כי הרכב קטן, נהגים אחרים בקושי רואים אותו ונסיעה במהירות גבוהה יוצאת די רועשת. מיקרה קצת יותר בכיוון והיא סופר מיני, אבל אז למה לא איביזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר מנסיון אישי, עברתי עם 107 מאות ק״מ ביום ללא בעיה, מחיפה לצאלים (מילואים :-) ), דרך כביש 6 על 130 כל הזמן.

לרוב אני הייתי עוקף וכמעט לא עקפו אותי. כך שבהחלט ניתן לנסוע איתו 75 ק״מ ביום, אישתי נוסעת על רכב כל יום לעבודה, שזה 160 ק״מ ביום, ולא מתלוננת. ואם אפילו היא לא מתלוננת, אז ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...