Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מורה נבוכים למותגי צמיגים - הטוב ,הרע והבינוני.

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מכיר את הצמיג המדובר אבל הקריטריון שלך לא ממש תופס.

תשובה דומה קיבלתי מהפנצ'ריה ששמו לי בליסינג צמיגי פדרל שהיו סכנת נפשות בכביש רטוב.

גם הם כמו קצין הרכב שלפו את הטיעון המנצח "אבל כולם נוסעים עם זה ואף אחד לא התלונן".

העניין הוא שרוב האנשים לא בודקים ביום יום את הרכב במגבלות. הם מסגלים לעצמם נהיגה שמתאימה לצמיג

בתחושה שלהם, ומבחינתם אין הבדל. או כמו שקצין הרכב אמר לי : "אז מה הבעיה ? תסע יותר לאט !" :)

ההבדל מתגלה בקצוות - או בנהיגה יותר תובענית, או במקרה חירום.

וגם במקרה חירום - הם לא יידעו להאשים את הצמיג שלא נתן להם מרחק בלימה מספק, או שגרם להם לעשות ספין בכביש רטוב.

מי שחובב נהיגה ורגיש לניואנסים ברכב יודע להצביע מיד על ההבדל בין צמיג טוב לצמיג זבל, אבל רוב האנשים לא כאלה, וזה

החתך של הלקוחות שלך.

שוב - אני לא טוען שאתה טועה, אני פשוט לא חושב שהטיעון שלך חזק. יכול להיות שבמקרה זה באמת צמיג טוב.

מה לגבי השאלה שלי על צמיגים בחתך 215/50/17 ?

הבנתי.אני לא פנצ'ריה אני יבואן יש לי אינטרס יותר גדול להביא מוצר איכותי לארץ לכן ההשוואה שלך לקצין רכב או פנצריה זה לא כל כך מדויק. ב."דרך אגב לא דיברנו פה על צמיגים לביצועים. או רמה כמו קטגוריה מס 1 בשירשור" רק שיצא מפה שאקסלרה זה לא צמיג"גרוע" זאת הכוונה שלי ג. איך אתה קובע מי הם הלקוחות שלי??אני מייבא לרב מכוניות היוקרה. והמנועים החזקים בארץ..אתה מוזמן להיכנס אלי לפנצריה בבת-ים.לראות עם איזה רכבים וחתכים אני מתעסק..(325.25.20לדוגמא) חוץ מזה יש לי את הקלינטורה של הפנצריות ברחבי הארץ..שכן ..אכפת להם "שלא יהיא סיני"אני לא עושה בשבילהם את המחקר מה יותר טוב ומה פחות.מי שרוצה יותר טוב... ישלם.. יש כמעט הכל. ד. אם לא שמתה לב גם לינג לונג אני מייבא כמה שנים ועליו לא דיברתי כי רמת הטיעון שלי נכונה על משהו וודאי וזהו צמיג הניקרא "אקסלרה" תודה על התגובות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שאתה מייבא את צמיגי ACCELERA . להווא ידוע שהם מתוצרת מדינה מוסלמית שאין לה קשרים דיפלומטיים עם ישראל -

מדובר באינדונזיה , שבה יש 203 מליון מוסלמים (91% מוסלמים). באופן עיקבי הם מגנים את ישראל ופועלים נגדנו בפורומים

בינלאומיים. אפילו ירדן ומצריים מקיימות יחסים דיפלומטיים איתנו...

מכבר לכך - אשמח לקישור למבחן צמיגים עצמאי או תקשורתי בו צמיגי ACCELERA האינדונזיים היוו תחרות לתוצרת מכובדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Murik, צמיגי APPOLO מגיעים כציוד תקני ברכבי VAG בהודו.

במבחנים שנערכו בגרמניה, צמיגי APPOLO דורגו יחד עם מותגי הביניים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, יוקוהמה לא שייכת לקטגוריה הראשונה. אין לה לא את ההיסטוריה הארוכה, לא את מחלקות המחקר ולא את המוניטין שיש לשאר החברות בקטגוריה הזו, היא פשוט לא באותו סדר גודל.

יחד עם זאת היא בין הטובות ביותר שבקטגוריה השניה.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיון אישי עם סאבה - ממש לא טוב.

הצמיג לא היה טוב אפילו כחדש. מזל שהוא נגמר אחרי שנתיים (פאלקן החזיקו אחריו 4 שנים...)

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, יוקוהמה לא שייכת לקטגוריה הראשונה. אין לה לא את ההיסטוריה הארוכה, לא את מחלקות המחקר ולא את המוניטין שיש לשאר החברות בקטגוריה הזו, היא פשוט לא באותו סדר גודל.

לי יש ניסיון מצוין עם יוקוהאמה, והסדרות הגבוהות שלהם נחשבות למצויינות. אין לי מושג על מה אתה מבסס את הדברים הללו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, במילה אחת - בולשיט. בכמה מילים - ערימת שטויות מוחלטת.

יוקוהמה יצרן מהמעלה הראשונה, בלי שום בעיה להתבונן עמוק לתוך "עיני" מישלין / קונטיננטל / ברידג'סטון - ולמעשה, אם תיקח ותשווה בין הדגמים השונים (למשל: C.Drive 2 / מישלין פרמסי / פרמיום קונטקט 2 / טורנזה ER300 ECOPIA) של היצרנים הנ"ל, אתה תופתע לגלות ולראות שיוקוהמה אינם נופלים מהם ותג המחיר שפוי משמעותית - מה שהופך אותם לקנייה טובה יותר.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שאתה מייבא את צמיגי ACCELERA . להווא ידוע שהם מתוצרת מדינה מוסלמית שאין לה קשרים דיפלומטיים עם ישראל -

מדובר באינדונזיה , שבה יש 203 מליון מוסלמים (91% מוסלמים). באופן עיקבי הם מגנים את ישראל ופועלים נגדנו בפורומים

בינלאומיים. אפילו ירדן ומצריים מקיימות יחסים דיפלומטיים איתנו...

מעבר לכך - אשמח לקישור למבחן צמיגים עצמאי או תקשורתי בו צמיגי ACCELERA האינדונזיים היוו תחרות לתוצרת מכובדת.

קודם כל בעל המפעל עצמו "הוא כומר נוצרי" באינדונזיה 35% אוכלוסייה נוצרית. מאד אוהבים את ירושלים הוא בא לבקר אצלי כ3 פעמים בשנה.. ובירושלים בפרט.(חוץ מזה מדבריך.. יש "אבק" של גזענות) שלדעתי לא קשורה "לאיכות הצמיג" שעליו מתבסס הדיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, במילה אחת - בולשיט. בכמה מילים - ערימת שטויות מוחלטת.

יוקוהמה יצרן מהמעלה הראשונה, בלי שום בעיה להתבונן עמוק לתוך "עיני" מישלין / קונטיננטל / ברידג'סטון - ולמעשה, אם תיקח ותשווה בין הדגמים השונים (למשל: C.Drive 2 / מישלין פרמסי / פרמיום קונטקט 2 / טורנזה ER300 ECOPIA) של היצרנים הנ"ל, אתה תופתע לגלות ולראות שיוקוהמה אינם נופלים מהם ותג המחיר שפוי משמעותית - מה שהופך אותם לקנייה טובה יותר.

+1

ותוסיף כמובן את ה S.Drive המעולה שלטעמי יותר טוב מה T1R

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.אני לא פנצ'ריה אני יבואן יש לי אינטרס יותר גדול להביא מוצר איכותי לארץ לכן ההשוואה שלך לקצין רכב או פנצריה זה לא כל כך מדויק.

..אתה מוזמן להיכנס אלי לפנצריה בבת-ים.לראות עם איזה רכבים וחתכים אני מתעסק.....

הנסיון שלי עם הזמנה כזו הוא שהבטיחו צמיג ומחיר, וכשבאתי לפנצריה שלכם בהרצליה, לא הצליחו למצוא את הצמיג והכחישו שאמרו מחיר כזה.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אהלן חברים,

אני נמצא מרחק ימים מקניית סט צמיגים חדש לרכב שלי, ומן הסתם הרצתי חיפושים ברשת כמו כולם, והתאכזבתי.

התאכזבתי לגלות שאין חוות דעת, אין מה ללמוד, אין ממי לקבל אינפורמציה, פה ושם אתה מוצא מילה שמישהו זרק על איזשהו צמיג.

לא הבנתי איך עדיין לא נפתח שרשור מלא המוקדש אך ורק לנושא הצמיגים (אני לא הצלחתי למצוא, אם קיים אשמח אם תפנו אותי), בזבזתי כבר יומיים בחיפושים גם עד שעות לא שגרתיות. אפילו ביוטיוב בדקתי כדי למצוא מעט רשמים מנסיון של קונים, יתרונות וחסרונות, אחיזה ונוחות.

אז החלטתי לעשות מעשה, שאני מקווה שיתן לכולנו מענה. במקום שכל אחד יפתח נושאים חדשים על צמיגים, כאן נקבל את כל התשובות לכל השאלות (עד כמה שאפשר) בנוגע לצמיגים לרכב פרטי.

כולי תקווה שנכנס כאן לדיונים על השוני, הטיב והתמורה למחיר.

במרוצת השנים, כולנו מחפשים צמיגים בסופו של דבר וכולנו נשמח לשמוע ח"ד על צמיגים חדשים, מחפשי הצמיגים (שזה אנחנו- כי כולנו מגיעים לרגע הזה) יוכלו לרפרף בזמנם החופשי בעמודים שיתנקזו כאן, ישכילו ויחליטו.

אני באמת חושב שרשור כזה הוא נחוץ כאן.

צמיגים סיניים זולים עלומי שם - לא מעניינים,ואין להם מקום בשרשור הזה. השרשור הזה מיועד לנהגים שבאמת חשוב להם הקשר לכביש.

בנוסף, זה לא המקום להעלות כאן שאלות על שינוי חתך, וג'אנטים. יש שרשור ייעודי לזה.

אתם מוזמנים להעלות כאן את כל סוגי הצמיגים שברשותכם בעת, להמליץ או לספר אילו ריג'קטים יש לכם ממנו, ונשמח כמובן לקבל טווח מחירים. תוכלו להעלות גם את שמות הצמיגים שהיו ברשותכם בעבר, וזכור לכם רשמים לגביו.

צמיגים חדשים שיצאו לשוק. הכל מהכל! זה המקום!

הרכב שלי כעת נועל בריג'סטון פוטנזה, עלותם כ 900 -950 ש"ח לצמיג, במידה R17 215/50.

הייתי שמח לתת חוות דעת על הצמיג אבל הם הגיעו עם הרכב כשהם כבר בני 5 שנים עם 56K ק"מ, לכן שום דבר ממה שאגיד לא יהיה רלוונטי.

במהלך החיפושים שלי שמעתי על צמיגים חדשים של חברת בת של טויו, בשם ניטו (NITTO)- אשמח אם מישהו יוכל לשפוך קצת אור.

הצעת מחיר שקיבלתי לניטו 830 - כ 590 ש"ח לצמיג . לא מצאתי ביקורות. לעומת זאת מצאתי ביקורות חיוביות על ניטו מוטיבו.

הצעת מחיר על מישלין פרימסי כ 900-950 ש"ח לצמיג.

*המחירים שציינתי, הם למידה שלי.

מה הרכב שלכם נועל? אילו הצעות קיבלתם? מה חוות דעתכם על הנעליים של הרכב שלכם על יבש ורטוב? רעשים? אחיזה?

תשפכו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ קראתי את כולו. יש בו מספר דיונים טובים. אבל יחד עם זאת מאוד ישנים. מדובר על שרשור משנת 2003 אם ראיתי נכון (מהנייד) שלא התעדכן מאז. ומטרת השרשור הזה, הוא שרשור חוות דעת המתעדכן באופן תמידי. מותגים חדשים שיוצאים לשוק (כמו הניטו לדוגמא), דגמים חדשים של מותגים קיימים.

בחייאת אפילו לאייפון יש שרשור מתעדכן שכזה, לצמיגים אין?!

הנה משהו שימושי שאפשר לקחת משם (מתוך השרשור):

לטובת הצרכן בארץ הכנתי רשימה קלה לשימוש .

חילקתי את מותגי הצמיגים ל - 4 קטגוריות : חברות פרימיום , חברות טובות , חברות בינוניות , חברות גרועות.

שתי הערות חשובות :

1. ממליץ בכל תוקף להתרכז בשתי הקטגוריות הראשונות. למאותגרי תקציב ניתן לשקול קטגוריית הבינוניות.

שומר נפשו ורכבו ימנע מלהתקרב לקטגוריה הרביעית.

2. כמו כל הכללה יש לסייג. לכל יצרן יש מספר סדרות ודגמים. בהחלט ליצרן בקטגורייה "הטובות" יש דגמים הראויים להיות ברמה

העליונה. לחלק מהדגמים בחברות הפרימיום דגמים "פשוטים" . המהדרין יכולים לפשפש באופן ספציפי ולברר.

ולרשימה :

1. חברות פרימיום - השורה הראשונה בעולם - ניתן לסמוך על האיכות הגבוהה ללא סייג :

מישלן, קונטיננטל, גודייר, פירלי , ברידג'סטון , יוקוהמה.

2. חברות טובות - צמיגים טובים ובחלקם טובים מאוד - חלקם בתמורה משתלמת :

טויו, הנקוק , קומהו, דנלופ, קלבר , פלקן, אבון, פיירסטון, נוקיין, אונירויאל, פולדה, ב.פ. גודריצ' , קופר , וורדסטיין.

3. חברות בינוניות :

מאטאדור, מאקיס, סאבה, בארום, מרנגוני , דביקה, ג'נרל , ספורטיבה, מאבור, ויקינג , מארשל , אליאנס (נסגרו).

4. חברות גרועות :

בעצם כל השאר. השמות דווקא די מרשימים... האיכות ממש לא. שלל שמות לדוגמא :

ACCELERA , ADMIRAL, APPOLO , AURORA, AUSTONE , BCT , CEAT , CHAMPIRO , COURIER , CYCLONE , EVENT , FEDERAL , GOODRIDE , GT RADIAL , HIFLY , INFINITY , INTERSTATE, JYNYU, KENDA , LASSA , LINGLONG , NEXEN, NANKANG , OVATION , RUNWAY , SAILON , STARFIRE , STUNER , TRIANGLE , WANLI , WESTLAKE

לא מצאת ברשימה את הצמיג שלך / או של הצמיגיה ? כנראה שייך לרשימה מסוג חברות גרועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין שיתוף פעולה בנושא חשוב כל כך שבא לעזור לכולנו בסופו של דבר.

למעלה מ 180 צפיות אבל תגובות..:roll:

זה כל כך לא הגיוני לבקש מכל אחד שרכבו משתנע על צמיגים מוכרים, יתן את התחושות שלו מהצמיג ויספר קצת על אחיזה, נוחות ורעשים? יתרונות או חסרונות?

חשבתי שזה יעניין עוד אנשים, לפחות כמו שזה מעניין אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...