Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפקדת רישיון נהיגה בבימ"ש

שימו לב! השרשור הזה בן 4508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אמור להפקיד את הרשיון שלי בבימ"ש לתעבורה עקב שלילה של חודשיים.

האם אפשר לקבל מבימ"ש אישור לחזור הבייתה- של עוד כשעה לנהוג אחרי שהפקדתי את הרשיון?

כשקצין משטרה שלל לי את הרישיון במקום ל30 יום, הוא כתב בטופס שאני רשאי לנהוג עוד שעה בשביל לאפשר לי להחזיר את הרכב באותו לילה הבייתה. רציתי לברר אם יש נוהל דומה בבימ"ש, זה יקל עלי מאוד היות ואני יוצא לחו"ל באותו היום ליותר משבוע.

אפשרות אחרת שחשבתי עליה וראיתי גם אזכור בפורום, היא לתת למישהו להפקיד בשבילי את הרשיון אחרי שיצאתי לחו"ל, מה הנוהל המדוייק של זה? מה צריך להשאיר למי שמפקיד והאם זה יכול להיות כל אחד או רק בן משפחה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית המשפט אתה עובד מול המזכירות והם אינם רשאים לאשר לך דבר.

לא צריכה להיוות בעיה שמישהו אחר יפקיד בשבילך את הרשיון ( לא סגור על זה ).

הזמן של השלילה מתחיל רק מיום ההפקדה בפועל , כך שאתה יכול לעשות זאת גם אחרי שתשוב מחו"ל רק לא בנהיגה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני אפקיד את הרשיון כשאחזור מחו"ל אז ספירת הימים לשלילה תתחיל מאז, זה בזבוז זמן של 10 ימים וחבל.

אשמח אם למישהו פרטים מדוייקים לגבי נוהל הפקדה בידי חבר/בן משפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לברר מול בית המשפט בטלפון את הסוגיה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע לביהמ"ש באוטובוס, יותר פשוט ויותר זול, ממילא החניה שם יקרה רצח ברוב המקרים.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף זה מה שעשיתי (מונית), אבל למען הדורות הבאים ביררתי את הסוגיה:

1. ניתן לתת למישהו אחר שיפקיד לך את הרשיון, הוא צריך לבוא עם הרישיון ועם הטפסים של הפסק דין והעונש.

2. אם אני מפקיד את הרשיון ורוצה לנהוג אח"כ, זה לא בסמכות המזכירות שם והם לא נותנים את זה, אלא אם כן יש לך אישור מראש- מסתבר שיש אפשרות לבקש את האישור הזה ככל הנראה מהשופט בזמן הפס"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...