Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלוש שנים עם מיאטה NC שנת 2006 (עדכון 5 שנים בהודעה 94)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 3746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חרם צרכנים היה פותר את מירב העיוותים והרווחים הלא פרופורציונאליים.

כשיש יבואן אחד בלבד למותג שלם ועוד מדובר, בדר"כ, במספר דורות באותה המשפחה, כיצד אתה מצפה שחרם צרכנים יעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כשיש יבואן אחד בלבד למותג שלם ועוד מדובר, בדר"כ, במספר דורות באותה המשפחה, כיצד אתה מצפה שחרם צרכנים יעזור?

בכך שלא תרכוש אותו. אם אנשים יכולים לעשות חרם על קוטג' תנובה הם יכולים להחרים גם רכישת רכב מיבואן כזה או אחר.

והראיה דפני ליף וחבריה הוציאו מאות אלפים לרחובות ומשהו מתחיל לזוז.

אפילו הדובה זהבית מתנובה הוזזה ממקומה.

צריך רק להאמין בכוח של הצרכן המתאחד , ולא לחשוב כמוך שהכול הוא גזירה משמים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שמד הסל"ד הזה מוכר לי מהעבר.

רוני אחלה סקירה, ובאמת למי שלא התנסה אוכל להגיד, שרודסטאר זו חוויה שונה לחלוטין. לא דומה בכלל לשום הוטהאץ גם החזקה שבהם. הישיבה במרכז הרכב כמעט על הריצפה, המנוע המרכזי וחלוקת המשקל, ההנעה האחורית הקשקושים בזנב והרוח בשיער, הגיר המדוייק והמזגן שמקרר בשניה את הקוקפיט הקלסטרופובי.

כל הכיף הזה אומנם לא רשום בדף הנתונים, אבל הוא מורגש ומעלה חיוך בכל נסיעה ונסיעה.

אגב BBB פעם אחרונה שאתה יורד על S2000, פשוט אנחנו בעלי העונדות קצת שונים בתגובותינו מהספרים עם המאזדות, אז דיר בלאק

חבל

:-)

אתה מוזמן לפתוח את המכסה מנוע ב״עונדה״ שלך,במיאטה,z4,slk,s2000,370z ולמעשה בכל רודסטר שנמכרת בישראל למעט בוקסטר ו-r8 חדשות יקרות להחריד או mgf ו-mr2 ישנות וגמורות.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לפתוח את המכסה מנוע ב״עונדה״ שלך,במיאטה,z4,slk,s2000,370z ולמעשה בכל רודסטר שנמכרת בישראל למעט בוקסטר ו-r8 חדשות יקרות להחריד או mgf ו-mr2 ישנות וגמורות.

זה בסדר, בעלי עונדות משום מה קונים את הסיפור הזה שבגלל שהמנוע שלהם ממוקם מאחורי הסרן הקדמי (במילים אחרות - בגלל שיש מקום לשתי פרחות בין המנוע לרדיאטור) אז יש להם מנוע מרכזי. לא צריך להתרגש :wink:

אגב, אותם בעלי S2000 גם יתארו לך בגאווה שבזכות המנוע המרכזי יש למכונית שלהם חלוקת משקל מושלמת של 50:50, ועל זה יש לי להגיד שלושה דברים:

1. למיאטה אין מנוע "מרכזי" וגם לה יש 50:50.

2. המיאטה שוקלת בערך 200 קילו פחות.

3. מ.ש.ל

8) 8) 8)

:wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתם רוצים, לפי הגדרה, אם המנוע נמצא בין הסרנים הוא נחשב מנוע מרכזי.

קודם כל, מה שכתבתי כתבתי בהומור (למקרה שיש פה בעלי עונדות שאשכרה חושבים שככה כותבים את שם החברה :wink: ).

דבר שני - בעקרון אתה צודק, אבל אז נוהגים לקרוא לזה "מרכזי קדמי". יש הבדלים משמעותיים בין מנוע מרכזי קדמי למרכזי אחורי (מה שנקרא פשוט "מרכזי"):

1. מרכזי אחורי ממוקם קרוב הרבה יותר לציר הסיבוב של הרכב ומשפיע משמעותית יותר על מומנט האינרציה.

2. מרכזי אחורי מאפשר העברת משקל טובה יותר לאחור.

3. מרכזי אחורי מאפשר כיול מתלים טוב יותר (תכנון טוב יותר של המשקל המוקפץ)

ויש עוד...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך רק להאמין בכוח של הצרכן המתאחד , ולא לחשוב כמוך שהכול הוא גזירה משמים.

אני מאוד מאמין בחרם צרכנים ובמחירים הוגנים, אך לא מאמין בהם בישראל.

אם ניגע קצת באוף טופיק (כבר נגענו, לא?), אז אני מאמין שהשוק הכלכלי בישראל מתאר את המילה ריכוזיות באופן לא פחות ממושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע קידמי, אחורי, צידי, ימני, מה זה משנה? רוני לא ציינת את הדבר החשוב ביותר, מה עם בנות המין היפה? יש הצלחות?

אגב מאוד נהנתי לקרוא את הפירוט על האחזקה, מתברר שלהחזיק רודסטאר זה לא כל כך נורא ואפילו בר השגה, אולי גם אני אגשים את החלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. המיאטה שוקלת בערך 200 קילו פחות.

כמדומני זה יותר בכיוון של 70-80 ק"ג.

בפרקטיקה אף אחד לא באמת מתייחס למנוע מרכזי-קדמי כמנוע מרכזי,מתייחסים אל מנוע מרכזי כמנוע שנמצא מאחורי המושבים(מלבד הצפרדע הזקנה כמובן שהיא בבחינת חריג)

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מאמין בחרם צרכנים ובמחירים הוגנים, אך לא מאמין בהם בישראל.

אם ניגע קצת באוף טופיק (כבר נגענו, לא?), אז אני מאמין שהשוק הכלכלי בישראל מתאר את המילה ריכוזיות באופן לא פחות ממושלם.

אכן ישנה ריכוזיות וגם בה יטפלו כעת אבל יש חלק גדול בכלכלה שהוא רחוק מאוד מריכוזיות.

מה הקשר בין זה לבין למחות להפגין ולשנות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני זה יותר בכיוון של 70-80 ק"ג.

בפרקטיקה אף אחד לא באמת מתייחס למנוע מרכזי-קדמי כמנוע מרכזי,מתייחסים אל מנוע מרכזי כמנוע שנמצא מאחורי המושבים(מלבד הצפרדע הזקנה כמובן שהיא בבחינת חריג)

1100 מול יותר מ-1300. הויטק הזה כבד :wink: (וזה גם מהעובדה שהיא גדולה יותר). אם אני זוכר נכון המנוע של ה-S2000 שוקל כמעט פי 2 מהמנוע של המיאטה(!)

ואגב - הצפרדע היא לא חריג - היא מנוע אחורי שזה קונספט אחר בכלל (ושגוי מיסודו, לא שזה הפריע להם לעשות בת-ז^ של מכונית).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה! יש לך במקרה איזה 150 אלף שקל להלוות לי? :-P

וחוץ מזה שאני רוצה ידנית. לא אוטומט או מולטיטרוניק, Sטרוניק או כל שטות אחרת שמפרסמי המודעות הקיקיוניים האלה ממציאים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אשמח לדעת איך אתה מטפל בגג?

בהזנחה אוהבת...

סתם, אני לא שוטף את האוטו במכונה אלא רק בשטיפה ידנית, מוריד לשלשת ומפגעים אחרים באופן מיידי ושם על הגג חומר ניקוי מיוחד וציפוי מיוחד (מין סט כזה) בשביל להגן עליו. זה מזכיר לי אגב שלקראת החורף צריך באמת לעשות את זה שוב...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...