Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיעו ימי המשיח,פרארי 458 בכבישי ישראל

raz_t13
שימו לב! השרשור הזה בן 4576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם ימי המשיך הגיעו עוד לפני שכולם התחילו לצום, נראה לי אחרי הצום המשיח מביא לנו למבורגיני... :-)

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבמפרים ההרריים בארצנו לא יאכלו אותה לארוחת בוקר ? היא נראית נמוכה מידי !

יחסית למכוניות על אחרות(דוגמת גייארדו,אוונטאדור,12c וכו׳)היא נראית דווקא פחות קרובה לרצפה.

חוצמזה אם sls r8 קורבט zr1 ו-z06 מסתובבות בארץ בלי בעיה קשה לי להאמין שלפרארי תהיה בעיה,אם כבר הרוחב שלה מוגזם עם קרוב ל-2 מטר לא הייתי מרגיש איתה בנוח בנס הרים לדוגמה.

יש כבר מחיר סופי לחלום הזה?

זה הזמן שב״מאיר״ וב״צ׳מפיון״ יתעוררו ויתחילו לייבא אסטונים ולמבורגינים.:-D

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני שואל למה היא בכלל צריכה מספר?! מקסימום יהיהו ממנה כמה יחידות ואם תעשה עברת תנועה לא יהיה קשה מדי למצוא אותך :lol: .

פשוט יפיפיה.

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסית למכוניות על אחרות(דוגמת גייארדו,אוונטאדור,12c וכו׳)היא נראית דווקא פחות קרובה לרצפה.

חוצמזה אם sls r8 קורבט zr1 ו-z06 מסתובבות בארץ בלי בעיה קשה לי להאמין שלפרארי תהיה בעיה,אם כבר הרוחב שלה מוגזם עם קרוב ל-2 מטר לא הייתי מרגיש איתה בנוח בנס הרים לדוגמה.

יש כבר מחיר סופי לחלום הזה?

זה הזמן שב״מאיר״ וב״צ׳מפיון״ יתעוררו ויתחילו לייבא אסטונים ולמבורגינים.:-D

לרוב מכוניות העל יש מנגנון הגבהה בדיוק בשביל הדברים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התמונות.

חבר'ה, טיפה כבוד, שבוע שעבר, קים קרדשיאן קנתה (או שמה קיבלה?:)) אחת כזו לעצמה:lol::-D .

אין הרבה מה להגיד, חוץ מזה שפשוט כייף לראות אחת כזו עם מספר צהוב.

הרבה ברכות למאושרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה עוד אפשר לצלם רכב כזה בארץ, אם לא בצומת סביון? :wink:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התמונות.

חבר'ה, טיפה כבוד, שבוע שעבר, קים קרדשיאן קנתה (או שמה קיבלה?:)) אחת כזו לעצמה:lol::-D .

אף אחד לא "מקבל" פרארי, גם אם הוא סלבריקה :-P

ותהרוג אותי מה היא תעשה עם האוטו הזה מעבר להיותו מכשיר עזר לחשיפת איברים מוצנעים בעת כניסה ויציאה אליו.

בכל מקרה, רכב כזה עולה בארץ ככל הנראה קרוב לשני מיליון שקלים לפני תוספות. ותוספות יכולות לעלות עוד קרוב למיליון אם באמת רוצים...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...