Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר 5 ימי המתנה מפרכים הגיע הרכב- עצות להרצה?

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החבילת אורות דווקא נחמדה מאוד למ טעם רע? האורות לא דולקים תמיד אלא רק כשפותחים את הרכב עם השלט הם דולקים למשך 30 שניות, מאוד חביב ונחמד אך אני לא מאמין שמישהו באמת יוסיף על זה 6000 שקלים.

ה335 לא במבצע רק ה318 ו118.

ויש ריפודי סנסטק, שזה להיות בלי ולהרגיש עם, זה ריפודים של במוו שנראים ומרגישים כמו עור אמיתי ואיכותי לכל דבר, אבל הם בעצם לא עור, משהו מדהים, אני לא האמנתי כשאמרו לי שזה לא עור.

והגאנט המקורי נראה בערך אותו דבר רק עם צלעות עבות יותר ובגודל 16, שזה מבחינתי הורס את כל הכיף. לא היה לי מעולם רכב עם פחות מ17 אינצ' כי ז אחד הדברים שלפי דעתי משדרגים כל רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

החבילת אורות דווקא נחמדה מאוד למ טעם רע? האורות לא דולקים תמיד אלא רק כשפותחים את הרכב עם השלט הם דולקים למשך 30 שניות, מאוד חביב ונחמד אך אני לא מאמין שמישהו באמת יוסיף על זה 6000 שקלים.

.

6000 ש"ח :shock: כמה הוספת על זה??

ולא התכוונתי שלך יש טעם רע, פשוט לדעתי זה לא מוסיף לרכב ונראה כמו גדג'ט מיותר לחלוטין..

ומה הקטע של קמור עם החבילות (חבילת עור, חבילת אורות ועוד)? זה נשמע כאילו הם עובדים בדואר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

אני לא כ"כ מתחבר לתחושות שלך כאילו לדבר הזה יש כח; גם ה- 320 הרגיש לי חלש ואיטי אחרי TSI 140, אבל בהחלט הרכב נראה טוב. תתחדש, כבר אמרתי? ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנים של הרכב חוץ מזה שהוא יפה מבחינת הצבעים , לא נראה מאובזר בכלל!

כאילו חסרים הרבה דברים באזור הדשבורד.

אבל תתחדש רכב יפה מאוד מבחוץ!

ואני דווקא מאוד אהבתי את האורות לד מתחת לידיות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זו אשלייה אופטית, משום מה הג'אנטים עדיין נראים קצת "קטנים" על הבתי גלגל.

האחות המתבגרת של הרכב שלך נראית כך עם 18':

262015_10150226289519962_678659961_7466566_5154392_n.jpg

בכל אופן, הרכב שלך נראה מצויין, אהבתי את שילוב הצבעים בפנים ואת הצבע הלבן בחוץ, אחלה רכב מהנה (ביום שישי אני הולך לכייף עם האחות השרירית של הרכב שלך, ה-M3).

במחשבה שנייה יכול להיות שהג'אנט שלך נראה "קטן" לעומת הרכב פה בתמונה בגלל שהרכב אצלך לא מונמך.

אחלה רכב, תהנה!!!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

אני לא כ"כ מתחבר לתחושות שלך כאילו לדבר הזה יש כח; גם ה- 320 הרגיש לי חלש ואיטי אחרי TSI 140, אבל בהחלט הרכב נראה טוב. תתחדש, כבר אמרתי? ;-)

מסכים איתך שהמנועים האלה אינם מפלצות תאוצה, אבל למנועים האלה כן יש בשר במהירויות שיוט ושם הם יותר נעימים ממנועי ה-TSI.

גם 325 לא מי יודע מה חזקה (184 כ"ס), הרכב אמנם לא איטי אבל גם לא ממש אצן, אבל מה שכן, בתאוצות מעל 120 קמ"ש הרצועת כח כל כך לינארית כל הדרך אל מעל 200 קמ"ש ששם מתחיל הכיף (בקיצור, רכב לאוטובאנים, לא למרוצי מיאוץ, תקרא את החתימה שלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בהחלט נראה יוקרתי ואיכותי מבפנים, רק משהו לא מסתדר לי בפיקוד של המזגן...

זה BMW סידרה 3, אומנם אתה משלם כמו רכב מנהלים מהגירסאות המפוארות למדיי של המתחרים, אבל מבחינת BMW אתה עדיין בבסיס.. לא מגיע לך מזגן דגיטלי נורמלי, כי לא הוצאת לפחות 400 אלף על סידרה 5, כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מחסור בכוח, בbmw יש מין קטע כזה גם ב x5 4.8 שנסעתי עליו לא מזמן יש תחושה שכאילו בלחיצות עדינות על הגז ובמהירויות נמוכות הרכב לא מרגיש חזק בכלל ובקלות יכלת לחשוב שיש מנוע 2000 ולא 4800, אבל כשמגיעים להילוך שלישי ב3500+ סל"ד יש התפרצות כוח רצינית, ברכב שלי זה מורגש פחות כמובן אבל אותו עקרון, כשנוגעים קלות בדוושה במאזדה למשל יש זינוק מיידי ובבמוו דרושה לחיצה רצינית יותר ועלייה לטורים גבוהים יותר על מנת להרגיש את המנוע, אבל כשהוא שם אז באמת שלא מרגיש חלש, לא מהיר בטירוף, אבל בטוח לא חלש.

ולבחור ששאל על החבילת אורות, לא הוספת כלום זה מגיע במבצע ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת על השטויות שאנשים לפעמים כותבים פה....

כמו בכל רכב, גם בב.מ.וו יש רמות גימור שונות, שלם יותר תקבל גם מזגן עם בקרה דיגיטלית מלאה (קיים אפילו ב-E36), הגירסא במבצע הינה גרסת הבסיס ששם אתה מקבל רכב עם איבזור בסיסי.

למה אתה משלם יותר מהמתחרות ?

כי הרכב מרגיש יותר טוב, מתנהג ב-10 רמות יותר טוב, עם סמל יותר טוב ונראה מבפנים הרבה יותר טוב.

מספיק טוב ?

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת על השטויות שאנשים לפעמים כותבים פה....

כמו בכל רכב, גם בב.מ.וו יש רמות גימור שונות, שלם יותר תקבל גם מזגן עם בקרה דיגיטלית מלאה (קיים אפילו ב-E36), הגירסא במבצע הינה גרסת הבסיס ששם אתה מקבל רכב עם איבזור בסיסי.

למה אתה משלם יותר מהמתחרות ?

כי הרכב מרגיש יותר טוב, מתנהג ב-10 רמות יותר טוב, עם סמל יותר טוב ונראה מבפנים הרבה יותר טוב.

מספיק טוב ?

:lol:

נכון, ולמען האמת, אפילו שזה נשמע כאילו אני מנחם את עצמי, אבל אני מעדיף את המזגן הזה ולא את הבקרת אקלים שהייתה לי ברכב בקודם, כל פעם שאתה מכבה את הרכב צריך 35 לחיצות כדי לכבות אותה כי אין כפתור כיבוי נורמלי (צריך להוריד את רמות האוורור עד ל-0), פה נוח לי, אפילו שזה לא בא טוב כל כך בעין.

אבל אני יכול להבין שזה נראה מטומטם, רכבי יוקרה לא אמורים להגיע עם טכנולוגיות שעבר זמנן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף עשית לה בדיקה יסודית? :-D

תוריד את הניילונים, רצוי עכשיו.

אני מסכים עם אלה שציינו "שהיית צריך לתת צ'אנס לג'אנטים המקוריים".

למרות שהרפליקות של ה-M יפות מאוד.

תוריד את הניילונים.

סע בזהירות.

תתחדש.

תהנה, לדעתי אתה נוסע ביצירה.

שתהיה שנה טובה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש רכב יפה.

זה המבצע של ה198,000? יש לך מושג אם יש אפשרות לקחת את זה עם המערכת מולטימדיה מסך/ג'יפיאס וכדומה?

אין אפשרות עד כמה שאני ידוע אלו רכבים אחרונים מהדגם הספציפי הזה והם מגיעים ללא iDrive

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגיון בעסקת הג'נטים שלך מתאים למי שקונה 136 כ"ס (כמה שלא יהיה "רכב נהיגה" - כמה נהיגה כבר יכולה להיות ב-136 כ"ס על גוף של טונה וחצי ?) ב-216000 ש"ח.

אפשר לעשות אתך עסקים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה לעשות שהתמחור של קמור בארץ שערורייתי ? (למעט להשתמש באופציה של לייבא מחו"ל).

זה הרכב שהבנאדם אוהב ומה לעשות, הרכב הזה כן מרגיש שונה מהמתחרות שלו (מתחרות הקטגוריה, עזוב כרגע את פערי המחיר כי זה כבר נובע מיבואן חמדן יתר).

יותר עדיף פאביה ב-100,000 שקלים וצפונה ?

אתה באמת חושב שהרכב שהוא קנה מתנהג\מרגיש\איכותי\מתקדם\ממותג כמו הונדה סקודה אוקטביה ? הונדה סיוויק ? פולקסוואגן גולף ? מאזדה 3 ? מאזדה 6 ? הונדה אקורד ? שאר המתחרות הזולות* ?

נסעתי ונהגתי ב-90% מהרכבים שציינתי, כולם היו משנתונים 2007 וצפונה ורובם משנתוני 2009 וצפונה וסלח לי, הם לא מרגישים כמו שה-2002 שלי מרגישה.

אז נכון שכשמשווים יחס שקל לכ"ס יש עסקאות הרבה יותר טובות (למשל הסיוויק שתשאיר לך כמה עשרות אלפי שקלים עודף ועדיין תתן 140 כ"ס), אבל אם אתה מוכן לשים את האקסטרא כסף עבור כל החבילה ולא רק הכ"ס- לך על הב.מ.וו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...