Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הותר לפרסום- אני פסיכי או, קניתי עוד רכב מעניין

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם עוד לא התקנת אז דע שאין בעיה להכניס 3 ליטר 24 שסתומים (עולם אחר מה8 ). דבר עם המוסכניק שלך או פנה למוסך אוטואיטליה השכן שכבר עשו עבודה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מעניין ומחרמן, שמח עבורך שהשארת אותה אצלך, מה קרה למנוע המקורי? :roll:

בעקבות הזמן המרובה שהאוטו ישב ללא שימוש, התייבשו אטמי הראש והתחילה זרימה של שמן אל המים, זה דרש טיפול יקר על המנוע הקיים, אז החלטתי לקחת מנוע בריא ולהשתדרג.

יש סרטון של האוטו עם מערכת הפליטה החדשה והמנוע (אבל אין לי דרך להעלות את זה לכאן), לא להאמין איך שהאוטו הזה נשמע :twisted:, שבוע הבא אעלה סרטון שתוכלו להתרשם גם.

לגבי מנוע 24V, נשקלה האופציה, אבל מבחינת עלויות אין מה להשוות בין מנוע 12V ל-24V, נדרשות הרבה יותר התאמות במנועי ה-24V, כמו כן מעדיף להשאר בגזרות החוקיות של השידרוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עוד לא התקנת אז דע שאין בעיה להכניס 3 ליטר 24 שסתומים (עולם אחר מה8 ). דבר עם המוסכניק שלך או פנה למוסך אוטואיטליה השכן שכבר עשו עבודה כזו.

אפשר להכניס מנוע של פרארי לפיאט 500, הכל עניין של כמה אתה רוצה "לחרבן" את המקוריות של הרכב, לא בעייה לשנות מיקום תושבות מנוע, לשנות דברים באמבטיית המנוע... מנוע ה-24 בגלל מבנה הראשים שלו לא נכנס ל-75 בצורה חלקה ללא שינויים מבניים לעומת ה-8 שנכנס חלק.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי את הצליל בסרטון, יפה מאד.

רכב מעניין מאד, טוב שיישאר בגדר המקורי, אין כאלה כבר.

שאפו

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונתן אני שמח שאתה משאיר את הרכב, בקרוב אני מוציא את שלי ואני רוצה לארגן מפגש פיסגה של שנות ה80' ואתה תהיה בינהם.

אה והCS מסרה לי דש ממך לפני כמה ימים. :wink:

מיכה.

BMW E30 325i Coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אחד כזה (לפחות בן משפחה) היום...טורבו, ממתין לשלדה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=304962882957519&set=vb.100003314282329&type=2&theater

מי שרצה לשמוע איך יצא הסאונד של הרכב אחרי מערכת הפליטה, שיכנס לקישור הבא בפייסבוק, ההנאה מובטחת.

כשאתם מדברים על מנוע 3.0 8 שסתומים, על איזה מנוע מדובר? המנוע ששמתי הוא 12 שסתומים.

ד"א לגבי מוסך אוטו איטליה, הבנתי שאת ההתקנה של מנוע ה-24V, מוסך התלתן עשה להם את העבודה,

יכול להיות שמאז עשו פרויקטים אחרים דומים לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכן אינו זמין למי שאין לו פייסבוק. יש אפשרות לפרסם ביוטיוב?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכן אינו זמין למי שאין לו פייסבוק. יש אפשרות לפרסם ביוטיוב?

בבקשה אלעד,

http://www.youtube.com/watch?v=bLR5RgAtH6w&feature=youtu.be דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=304962882957519&set=vb.100003314282329&type=2&theater

מי שרצה לשמוע איך יצא הסאונד של הרכב אחרי מערכת הפליטה, שיכנס לקישור הבא בפייסבוק, ההנאה מובטחת.

כשאתם מדברים על מנוע 3.0 8 שסתומים, על איזה מנוע מדובר? המנוע ששמתי הוא 12 שסתומים.

ד"א לגבי מוסך אוטו איטליה, הבנתי שאת ההתקנה של מנוע ה-24V, מוסך התלתן עשה להם את העבודה,

יכול להיות שמאז עשו פרויקטים אחרים דומים לזה.

טעות שלי, 12V.

לענין מתי עשו איזה פרויקט אני לא יודע אבל בהתייחס לעובדה שבעלי אוטואיטליה היה בעברו מבעלי מוסך התלתן אני בטוח ששני המוסכים יודעים את העבודה. בכל מקרה הרכב שלך יצא ונשמע מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שאתה לא גר באזור ההצפות כי החוסר הזה בפקק יציף לך את כל הבגאז' :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...