Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנטי וירוס חינמי טוב - יש כזה ?

andernalin_junk
שימו לב! השרשור הזה בן 3707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה יפה שאנטי וירוס (שד"א - מה שצריך לחפש זה יותר Security Suite שמכיל אנטי מאלוור , אנטי וירוס ופיירוול סבירים) נמדד לפי האם הוא מכביד וכמות ההודעות שהוא מקפיץ.

אין פיתרון רציני בחינם , זה בעיקר הימור.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מזמן בדעה שהווירוס הכי רציני זה האנטי וירוס בעצמו.

מזה כמה שנים אני לא משתמש כלל באנטי וירוס, סריקות תקופתיות אני עושה בעזרת שירותים חינמיים online, ובדיקות ספציפיות בעזרת האתר virustotal. רוב הזמן אנחנו לא באמת צריכים בדיקה וכאשר אנחנו כן צריכים אלו פתרונות מצויינים.

במחשבים ציבוריים וכדומה, כמובן שהשיקולים הם אחרים.

במחשב הפרטי, קצת זהירות וסבלנות ותוכלו לוותר על הרבה טחינה מיותרת של הכונן הקשיח, עדיף להשקיע בגיבוי תקופתי, הרבה יותר חשוב. 

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו, הAVG הוא נוח ויעיל, העובדה שלא מקפיץ פרסומות/בקשות לשדרוג מקלה על המשתמשים אשר אינם מכירים טוב עבודה עם מחשב ונבהלים מכל חלון קטן שקופץ להם.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MacBook Pro. אחלה של אנטי-וירוס!

http://antivirus.about.com/od/macintoshresource/tp/macvirusfaqs.htm

:)

בארגון שלי עשיתי הטמעה של Forefront שזה בעצם הMSE רק ללקוחות עיסקיים.

אחלה בחלה של דבר.

ממליץ בחום.

Of all the things I've lost, I miss my mind the most

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Lowdez , אם אשכרה קוראים את מה שהבאת - מבינים שבין השורות - מה שאומרים זה שלא ממש צריך (ולא בין השורות - מנסים למכור לך אחד ולשכנע אותך שצריך , כמו לקרא על מחלות באתר של רופאים , או על השמנה באתר של חדר כושר :) ).

כל עוד אתה לא מטומטם מספיק לתת גישת ROOT בצורה מפורשת (אשכרה להכניס סיסמא) - וגם אז יש עוד כמה מנגנוני אזהרה - וירוס לא יוכל לרוץ בצורה עצמאית נקודה , סוף פסוק.

זו מערכת יוניקס עם הרשאות נורמאליות ועם הזמן (המאמר ישן כבר) יותר ויותר מהדברים שלו רצים בכלל בSANDBOX (כמו באייפון - שזה חלק שמה שכתוב בכתבה הוא קשקוש מוחלט - לגבי האייפון והאייפד - אפליקציות רצות שם רק בסנדבוקס ולא משפיעות על שאר המכשיר ובנוסף הם עוברות סקירה ובדיקה אחת אחת - בניגוד לאנדרויד למשל שכבר מלא בזבל , רוגולות ווירוסים למי שמתעסק עם סורסים מפוקפקים. גם אייפון פרוץ ד"א שובר את ההגנה הזו , ופותח עוד עשרות דרכים לזה שתיהיו לא ממש מוגנים בו).

זה לא שזה מושלם ואין פירצות אבטחה במק אבל שילוב של המערכת הרשאות , עדכוני אבטחה די דחופים והרבה פחות אינטרס יוצרים סביבה הרבה יותר נקייה.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר כמה שנים עם חבילת האבטחה של COMODO

אנטי ווירוס + פיירוול + עוד כמה דברים.

בנוסף מריץ SPYBOT ברקע ומבצע בדיקה מקיפה פעם בחודש בנוסף לבדיקות המתוזמנות הרגילות.

Subaru BRZ 2023 | Citroen C5 Aircross 2019

Hyundai i20 2013 - SOLD | SEAT Leon 2011 - R.I.P | Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז AVAST לא מקפיץ אף פרסומת, הדבר היחיד שהוא מקפיץ זה הודע קטנה ירוקה על עדכון מאגר וירוסים שבוצע בהצלחה, או הודעה כחולה על עדכון תוכנה זמין.

הפעם היחידה שתראה פרסומת של AVAST קופצת זה רק בזמן הרשמה, פעם בחצי שנה לא יקרה כלום אם הלוקוח יראה פרסומת.

המינוס בAVG זה הדריוורים המעצבנים שלו, ברגע שאחד נופל אם אין לכם ERD/BOOT CD או ידע נרחב והמון זמן התעסקות אם קונסולת הריקברי של המערכת אפשר בראש שקט להתכונן לפירמוט והתקנה מחודשת של מערכת ההפעלה.

Microsoft Security Essential מהניסיון שלי חוץ מAUTOEXEC בדיסק און קי שלי לא תפס כלום בחצי שנה של שימוש, אני בהתלבטות אם זה אנטיוירוס או תוכנת סתימה בשביל שהמערכת לא תתלונן על אי קיום של אנטיוירוס.

Malwarebytes זה אומנם לא אנטיוירוס, אבל זה אחת התוכנות שמעוד מומלץ לקנות, המגן זמן אמת שלהם שזמין רק בגרסה המלאה פשוט מצויין.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...