Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לגבי המצלמות בכבישים

שימו לב! השרשור הזה בן 4727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני עובד כטכנאי ביס, מה שאומר שאני המון על הכבישים,

לצערי כמו רבים אני נוהג בד"כ מעל המהירות המותרת אם כי לא בהרבה.

המצלמות שאני רואה בדרך גורמות לי קצת לדאגה ויש לי מספר שלות לגביהן:

* במידה וצולמתי תוך כמה זמן הדוח מגיע לביתי?

*לגבי המצלמות שמוצבות בכביש 4 מפ"ת דרומה עד למחלף אשדוד- האם הם מצלמות מתחת למהירות 120

וכמה מהן באמת פעילות?

שאלה לגבי מצלמת רמזור

לפני מספר ימים נכנסתי לצומת (אזור כנות) ואניני בטוח אם נכנסתי בכתום או שימא זה היה באדום

בצומת היתה מצלמת רמזור אך היא היתה מצד ימין שלי ז"א שהיא צילמה מאחורה את הרכבים שחצו אותי בצומת מצד ימין. השאלה היא האם מצלמת רמזור מצלמת בכל כיווני התנועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתוודה כאן על לא מעט עבירות, נראה לי שכדאי שתקפיד על הכללים כיון שללא רשיון פרנסתך עלולה להפגע.

לגבי מצלמות רמזור - אלה מצלמות רק בכיוון שאליהן הן פונות, ורק מאחור, כלומר אם לא היתה מצלמה מאחוריך לא צולמת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתוודה כאן על לא מעט עבירות, נראה לי שכדאי שתקפיד על הכללים כיון שללא רשיון פרנסתך עלולה להפגע.

לגבי מצלמות רמזור - אלה מצלמות רק בכיוון שאליהן הן פונות, ורק מאחור, כלומר אם לא היתה מצלמה מאחוריך לא צולמת.

תודה על התגובה אשמח גם לקבל תשובה לשאר השאלות.. כמו כן אשמח לדעת מה המרחק מהמצלמה שבה המצלמה מצלמת וקולטת את מספר הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוחות מצלמת מהירות מגיעות תוך 4 חודשים מיום העבירה בדואר רשום .

מה זאת אומרת, מאיזה מרחק?

היא מצלמת מאחור , אחרי שהרכב חלף על פני המצלמה (גם במיקרה של מצלמת הרמזור וגם מצלמת המהירות).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוחות מצלמת מהירות מגיעות תוך 4 חודשים מיום העבירה בדואר רשום .

מה זאת אומרת, מאיזה מרחק?

היא מצלמת מאחור , אחרי שהרכב חלף על פני המצלמה (גם במיקרה של מצלמת הרמזור וגם מצלמת המהירות).

השאלה שלי היא כמה מטרים אחרי המלצה התמונה מצולמת? האם המצלמה מצלמת שניה אחרי שעברתי אותה או שהיא "מחכה" שאתרחק מספר מטרים מסוים ואז היא מצלמת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת רמזור מצלמת פעמים - פעם אחת מיד עם כניסתך לצומת ופעם נוספת אחרי שנייה.

מצלמת רמזור ממוקמת כמה מטרים לפני הצומת. זאת אומרת, התמונה הראשונה תהיה ממרחק של 5-10 מטרים

מצלמת מהירות מצלמת ממרחק של 20-30 מטרים, כדי שהרכב ייכנס לתמונה (בכל נתיב), אבל לא רחוק מדי, כדי שיהיה אפשרי לראות את המספר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת רמזור מצלמת פעמים - פעם אחת מיד עם כניסתך לצומת ופעם נוספת אחרי שנייה.

מצלמת רמזור ממוקמת כמה מטרים לפני הצומת. זאת אומרת, התמונה הראשונה תהיה ממרחק של 5-10 מטרים

מצלמת מהירות מצלמת ממרחק של 20-30 מטרים, כדי שהרכב ייכנס לתמונה (בכל נתיב), אבל לא רחוק מדי, כדי שיהיה אפשרי לראות את המספר.

תודה על העזרה שיהה חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...