Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות. שימו לב להנחיות בהודעה הראשונה

יניב.ש
שימו לב! השרשור הזה בן 6875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שנדיר זה שיש להם מתכת במקום חלונות צד. הם לא היו נדירים פעם אבל נשאר מעט מאוד מהם. רמת הגימור שלהם היא נמוכה יחסית לדגם המשפחתי, ומבחינה מכנית הם קצת שונים, במיוחד במתלים, כי הם מיועדים לסחוב משקלים גבוהים יותר.

נדמה לי גם שקראתי שהדגם הזה תמיד צוייד במנוע בעל קרבוראטור אחד.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב הראשון שאי פעם קניתי היה וריאנט 69 צהובה ומסחרית

המספר שלה היה 120-387

מעניין מה קרה לה, אחלה רכב. שני קרבורטורים, מתלים חזקים, אוכלת הרבה שמן ונוסעת כמו טנק.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הראשון שאי פעם קניתי היה וריאנט 69 צהובה ומסחרית

המספר שלה היה 120-387

מעניין מה קרה לה, אחלה רכב. שני קרבורטורים, מתלים חזקים, אוכלת הרבה שמן ונוסעת כמו טנק.

טוב, אז נראה לי שלא צדקתי בעניין הקרבוראטורים. בכל מקרה, עובדה לא כל-כך ידועה בעניין הפולקסווגן Type 3 היא שהמנוע 1500בעל קרבוראטור אחד תמיד היה אופציה, עד שהפסיקו לייצר אותו בשנת 1973.

בקרמן גיאה שלי לא היו אופציות במנוע - הוא תמיד קיבל את המנוע הכי חזק שהיה באותה השנה, ז"א 1500 עם קרבוראטור אחד עד שנת 1963, 1500 עם שני קרבוראטורים עד 1965, ומ-1966, 1600 עם שני קרבוראטורים.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום תצפית של 3 רחובות בנוה הדר בהוד השרון:

כרמל דוכס סטיישן, סובארו פשע 1978 וסיטרואן (אני חושב דיאן) עומדות מאחרי בית ברחוב אלוף הנצחון.

טריומף אספנות 4 דלתות ברחוב הידיד.

ב.מ.וו. 700 עומדת על עמוד בכניסה למפעל בלוק הדר.

לגבי הטריומף, באיזה מצב היא?

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתם בידיעות מה 18.4.03 את ה Matra Bagheera ?

טלפון 050-301921

אין הרבה מכוניות עם מנוע מרכזי בארץ.

אם יש לכם תשובה לזה.אין הרבה מכוניות עם מנוע מרכזי ו 3 מושבים בארץ.

baghera.gif

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במושב שדה אליעזר, בצומת חולתה ( בדרך לק. שמונה ) עומד טנדר סוסיתא , בנוסף בטנדר וויליס . ניתן לראות את המכוניות מהכביש .

בקניון ק. שמונה , בתוך חנות אופנה ניצפתה לפני כשנה מיני מינור אדומה יפיפיה - כתפאורה לבגדים.

חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ברמת השרון

השארתי פתק על הרכב

K70 שלמה ונאה

ברת שיפוץ לחלוטין

לדעתי עומדת לפחות עשור

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטריומף בהוד השרון - מדובר בדגם בעל 4 דלתות נראה כחדש, לדעתי שייך לחבר במועדון החמש.

תצפיות נוספות מהשבוע.

ישנו טנדר וויליס צהוב ישן שאני רואה כל יום בשבע בבוקר נוסע ברחוב המרכזי של גדרה, נהוג בידי אדם מבוגר, הטנדר מוזנח אבל נוסע.

ישנה סוסיתא (אני חושב דגם גלבוע) שתי דלתות זרוקה בחצר בית ברחוב ליד א.ת. הישן ברחובות (קשה לראותה כי החצר מלאה עשבים).

ישנה וולבו 121 כחול לבן בגדרה, חונה בחניית בית ליד מוזיאון הבילויים (שמורה מאוד).

במוסך אלקס באשדוד ישנו מיני מוזיאון ובו בין השאר נמצאות 2 מאטרה בגירה.

אגב אתמול צפיתי בסרט צרפתי ישן ובו ראיתי מכוניות ששנים לא ראיתי - רנו 15, פיג'ו 204 או 304 האצ'בק, קרייזלר סימקה (צורה שמזכירה פורד קפרי), מישהו יודע האם עדיין קיימות כאלה בארצנו.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תזדרזו להתקשר כי כבר יותר משבועיים עומדת במגרש הגרוטאות בראשון לציון מטרה סימקה בדרכה לגריסה , הרכב אומנם מצב גרוע ביותר ודרושה השקעה עצומה בכל חלק קטן באוטו , חוץ מהמנוע שהוא במצב מצויין .

כבר דיברתי וכתבתי שכדאי לבוא ולקחת את האוטו ואף אחד לא היה רציני , אם אתם באמת רציניים עכשיו אז זה הזמן ללכת למגרש הגרוטאות העירוני לשלם את העלויות אחסון ולקחת את האוטו .

ד"א הרכב הנ"ל זה בדיוק הרכב שתמונתו מפורסמת כמה הודעות מעל ההודעה הזאת .

נ נח נחמ נחמן מאומן

אין עוד מלבדו !

תן חיוך-הכל לטובה !

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

מאחר שהכל מאיתו יתברך בוודאי הכל לטובה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר נאמר כאן, זו אכן K70. כשהסתכלתי עליה, הגיע אחד מדיירי הבניין ואמר לי שהיא נסעה ללא בעיות עד לפני כמה שנים.

הרובר שנצפתה בנתניה היא SD1 כמובן.

כמו כן, עומדת וולבו 121 למכירה ברחוב חנקין בהוד השרון, מעט לפני הכיכר, אם מגיעים מכיוון הרחוב הראשי.

בהצלחה למחפשים!

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר נאמר כאן, זו אכן K70. כשהסתכלתי עליה, הגיע אחד מדיירי הבניין ואמר לי שהיא נסעה ללא בעיות עד לפני כמה שנים.

הרובר שנצפתה בנתניה היא SD1 כמובן.

כמו כן, עומדת וולבו 121 למכירה ברחוב חנקין בהוד השרון, מעט לפני הכיכר, אם מגיעים מכיוון הרחוב הראשי.

בהצלחה למחפשים!

שי

תוכל לברר פרטים על הרובר ? תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה Matra Bagheera שמפורסמת בעיתון איננה בגירה אלא סימכה מטרה! (מנוע 1.3)

המחיר אותו מבקש הבחור הוא הבלתי הגיוני (20K) במיוחד אם להיתחשב בעובדה שמדובר ברכב שעומד ללא טסט כבר כ8 שנים.

למיטב ידעתי הרכב במצב נסיעה אך קיימות בעיות חשמל רבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה אאודי 80L משופצת, כתומה (צבע חדש), מודל 73

המכונית עומדת ברחוב העמק 29 נדמה לי, בכפר סבא, היא מכוסה בעקרון בכיסוי לבן למיטב ידיעתי.

ראיתי אותה גם נוסעת, אחת המכוניות היפות שראיתי!

עשו עליה עבודה מעולה

Life is a ciggerate, smoke to the end

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...