Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימון ראלי - חוויות

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע מי הצלם, רק בפעם הבאה שהוא מצלם ואני אומר לו לא לצלם שיכבד את רצוני.

לפחות היה מוריד את המספר של הרכב.

עכשיו לרכב עצמו, הקוסמטיקה החיצונית זה שטויות, הבפנים (מה שמתחת למכסה המנוע) זה מה שחשוב.

מי שמכיר אותי יודע על מה אני מדבר, הרכב הזה אכזרי ועם מספיק כ"ס וקג"מים להשאיר את כל מכסחות הדשא שלכם מאחור ועם המון עשן של דיזל.

ולבחור שצילם, פעם הבא המצלמה שלך תהיה חלק ממאהל בדואי או אוכל לגמל או שאני אהיה ממש לא אדיב :mad: .

רן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לבקשה של רן - אני מבקש מכל מי שמפרסם כאן (לא יזיק גם במקומות אחרים , אגב) תמונות לדאוג להוריד מספרי רישוי וכו'.

לא כל אחד צריך לראות למי ולמה יש איזה רכב . זה תופס לא רק לגבי פעילות ספורט מוטורי , שכולם יודעים את הבעייתיות שבה לעיתים , אלא גדם סתם למישהו שחשקה נפשו בדיוק בג'נט או ספויילר כמו בתמונה , והנה הוא יכול לאתר את שם וכתובת בעל הרכב עליו יש את מה שהוא מחפש (ואפשר ,תאמינו לי) .

אז אנא מכם -לצנזר. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א' צודקים הייתי צריך למחוק מספרים פשוא לא התכוונתי לפרסם ת'תמונות ואז השבוע היה ת'אימון ראלי אז פירסמתי וזה באותו דף......

ב' לבחור המאיים- אתה לא מכיר אותי אז אל תראה לכולם איך תשבור לי ת'מצלמה, אני רוצה לראות אותך מדבר ככה מול הפנים שלי.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה להבהיר שכל התמונות של הרכב שלי וגם של ניצן פורסמו באישורנו...

אז נא לא לבוא בטענות לרוני...

לגבי הקורס של יובל מלמד - בגלל שכבר הוזכר פה וגם נשאלתי בעבר לגבי הנושא - אני ממליץ בחום. תתארגנו בקבוצה של כמה חברה ותפנו ליובל... לדעתי שווה כל רגע (לא שבצעתי אצלו קורס איי פעם אבל לפחות אני מכיר מיד ראשונה את נושא הנהיגה על עפר), אין הרבה היצע בנושא בארץ - אז זו הזדמנות.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מילה על אימוני הראלי...

לצערי החוק היום לא ברור לחלוטין לגבי הנושא. תתפלאו (או לא), אבל יש משפטנים שטוענים שגם במצב החוק כיום ניתן לבצע אימוני ראלי כל עוד מדובר בשטח פתוח ורצוי פרטי אשר נסגר כהלכה וכל עוד לא עוברים את המהירות המותרת בחוק. כדאי להדגיש, שאפשר להתאמן בנהיגת ראלי בלי לעבור את ה 80 קמ"ש (צמיגי כביש על עפר בלחץ אוויר גבוה מעט, מסלול עם סיבובים הדוקים וכו'). כל מי שנסע בשטח איי פעם יודע ש 80 קמ"ש בשטח משולים להרבה יותר (כפול?) מאשר בכביש, לפחות מבחינת התנהגות הרכב בסיבובים, בבלימה וכו'. הבעייה היחידה שנותרת היא שינויי המבנה ברכב וגם לכך יש פתרון חוקי שלא פה המקום והזמן לפרטו, אבל בעקרון ניתן לבחון רכב שבוצע לו שינוי מבנה בנסיעה (גם בשטח) ואפילו יש ביטוח מיוחד לנושא (לוחיות "במבחן" או "טסט פלייטס" בלשון אנשי המקצוע).

כמובן שזה לא מכסה מירוצים....

אבל, חוקיים או לא חוקיים - בסוף יחזרו להיות מירוצים בארץ....

אני מקווה שבאימון הבא נוכל להזמין עוד כמה מחברי הפורום כצופים ואולי גם כמשתתפים (לפחות כנוסעים נוספים ברכב) וזאת במסגרת הניסיון שלי לקרב אנשים מתאימים - לספורט המוטורי בארץ בכלל ולראלי בפרט.

מתאימים - הכוונה לבוגרים וכו' ולא לכאלו שיצאו לאחר האימון מהשטח ויתחילו להשתולל על הכביש...

זהו.... כמו שכתבתי בעבר - מי שמעוניין בעזרה להכנס לתחום, מוזמן לפנות אלי.

אני משתדל לענות לכולם...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...