Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו 1200, שנת 2002 - 60 כ"ס, המתאימה לירושלמים?

gorenziv
שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מחפש לאחותי רכב (כרגיל, תמיד אני מחפש למישהו אחר. מתי או מתי יגיע תורי)

התקציב היה 15,000 לרכב ידני חסכן שרוב הזמן ייסע במרכז ואחת לשבוע בערך יעלה ויבוא לירושלים.

בחיפושיי עלו הפיאסטה, הקליאו, הפיג'ו 306 1400 ופונטו.

מבין כל אלו - התמקדתי בקליאו דווקא (פשוט אוהב את הרכב) ומצאתי קליאו 1.2 ידנית שנראית בסדר גמור מכאנית ונוסעת ממש בסדר, במישורים של גוש דן.

מתלבט לגבי בדיקת קניה (המוסך הצביע על תאונה ודו"ח שמאי - לא ידעו לפרט מי מה מו).

השאלה היא האם יש ממה לחשוש בעניין ה60 כ"ס - בעליות לירושלים וכו'.

על פניו, אני לא מודאג מזה. מצד שני, לפני כן היתה לה פונטו 75 - זה הבדל משמעותי (20% מלמעלה.. 25% מלמטה)

סה"כ, לפני ה"נהירה לכ"ס" הסתובבו רכבים אירופאים עם מנועים צנועים, אבל בלי מזגן.

השאלה היא, לפני הוצאת כמה מאות שקלים על בדיקה - האם שווה להתמקד בקליאו 1400 (גם אם לרדת לשנת 2000), פיג'ו 306 1400 ופונטו - כולן ידניות כמובן.

אשמח לעצות מירושלמים (ולא רק) הנוהגים על רכבים דלי סוסים.

בברכת המשך יום משובח,

זיו

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בגרסת ה-1.2 ליטר הזו בסביבת הרי האלפים. היא הסתדרה שם מצוין, וסיפקה ביצועים טובים עם שלושה נוסעים ונהג.

ובמילים אחרות, העליות ה"קשות" של ירושלים לא ממש יפריעו לקליאו אפילו עם המנוע הזה, ובתמורה תקבלו חסכון בדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתובב באזור י-ם עם פולו 75 כ"ס.

זה נוסע, זה בסדר, גם עם מזגן זה סביר.אבל זה תענוג קטן מאוד.

אני כבר החלטתי שהרכב הבא שלי יהיה חזק יותר.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם 15K בכיס תחפש קליאו 2002-2001 בנפח 1400. חשוב לבדוק מתי בוצע טיימינג, קלאץ', ואם יש נקישות גיר (נזילת שמן שתצריך בעתיד שיפוץ גיר). יש לא מעט קליאו שהיו בהשכרה ומשום מה זה לא מופיע ברישיון רכב, אני את שלי גיליתי בדיעבד דרך איזה מסמך שהיה זרוק בתא כפפות אז שים לב גם לזה. חפש אחת עם ק"מ כמה שיותר נמוך. בהצלחה אם יש עוד שאלות....

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתובב באזור י-ם עם פולו 75 כ"ס.

זה נוסע, זה בסדר, גם עם מזגן זה סביר.אבל זה תענוג קטן מאוד.

אני כבר החלטתי שהרכב הבא שלי יהיה חזק יותר.

מחזק את דבריו של מיכאל- גם אני עם מסתובב בי-ם עם פולו 75 כ"ס שבלי שום ספק מספקת את הסחורה מבחינת עלויות, אמינות, צריכת דלק, אך לעיתים גם אני לא הייתי מתנגד לעוד מספר סוסים שיעזרו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...