Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פריצה חדשה לאייפון, גרסא 4.1 !

asafasaf
שימו לב! השרשור הזה בן 4995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמצע הלילה, במפתיע, GEOHOT שחרר את LIMERA1N.

CHRONIC DEV TEAM היו אמורים לשחרר את הפריצה שלהם היום, אבל הבחור הזה בא פתאום משום מקום ועקף אותם בסיבוב, שיחרר את הפריצה שלו וגנב את התהילה.

לא נחמד מצידו, אבל בזכותו יש לי סידיה על אייפון 4 :)

http://limera1n.com/

תורידו את התוכנה, תפעילו כשהאייפון מחובר למחשב, ותעקבו אחרי ההוראות שהתוכנה תתן לכם, היא תסביר לכם איך להכניס את האייפון למצב DFU. אחרי שהפריצה תסתיים, יתווסף סמל על הספרינגבורד, כנסו אליו ותתקינו את סידיה.

בהצלחה, ומי שצריך עזרה אישית שיפנה בהודעה פרטית.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Installous יתריע על עדכונים בעזרת PUSH (בצורת עיגול אדום עם מספר), ואז אתה פשוט נכנס אליו ומוריד את העדכון לכל אפליקציה, בדיוק כמו באפסטור.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יפתור את הבעיה שלי שאני לא מסוגל לצפות בפורנו רך באייפון?

כל פעם שאני נכנס לסרטון זה כותב "תצורת השרת שגוייה"

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שהפריצה עדיין מאוד לא מומלצת כי היא לא נבדקה עד הסוף.

כמו"כ משתמשים שעשו שימוש בultrasn0w ע"מ לשחרר את המכשיר לSIM-FREE עלולים לאבד את הפריצה הזו לחלוטין.

תמתינו בסבלנות מספר ימים עד שהחברה הרציניים יעשו שימוש בפריצה הזו כדי להוציא משהו יציב יותר.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרצתי את האייפון 4 שלי עוד מהבוקר והכל עובד פיקס ויציב!!! בעלי בוטרום חדש תנסו להוריד שוב פעם את הקובץ פריצה כי יצא עידכון בטא 4 שפותר את בעיית הפריצה ל 3gs עם הבוטרום החדש!

גיל אשמח לשמוע מה בידיוק לא יציב בפריצה? כי אני לא נתקלתי באף באג בפריצה ואצלי עוד מותקנת הגרסא הכי ראשונה של הפריצה הזו.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, הפריצה לא נבדקה עד הסוף ובגרסא הראשונה שבה אתה משתמש יש בעייה עם הדרך שבה עובד הthethering שגורם לכך שאחרי ריסט הפריצה תשאר במקום, זה משהו שמר ג'ורג גנב לחלוטין מבחור בשם COMEX שנמצא בקבוצת הdev-team.

אחרי שcomex ראה שהפתרון שלו נגנב, הוא נתן לג'ורג את הגרסא הסופית של הפתרון ע"מ שלא לגרום לנזק נוסף לאנשים שפורצים את המכשיר. זה ההסבר בין השאר ל4 גרסאות שיצאו בטווח של פחות מ12 שעות.

אם אתה רוצה להיות בובת ניסוי, ולהסתכן בכך שהמכשיר שלך לא ייתמך בפריצות איכותיות בעתיד, ואו לחלופין גרוע יותר המכשיר יגיע למצב של BRICK אז BE MY GUEST. ההמלצה שלי היא להמתין יום יומיים עד שהכל מתבהר, ואם בכ"ז החלטת להתקין אז תתקין כבר אחרי שתוקנו מרבית הבאגים האפשריים.

אבי, לא גיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אבי, אשמח לקבל קישור לידיעה שהבאת פה שהפריצה בגרסת בטא 2 לא יציבה מבחינת thethering, ניסיתי לחפש ברשת ולא מצאתי שום אזכור בקשר לכל מה שכתבת פה וגם בקשר לזה שגיהוט גנב מ קומקס וההוא בסוף נתן לו בכדי לא לגרום נזק! פשוט לא מצאתי בסיס כתוב ברשת לכל הדברים הללו שרשמת.

תודה!

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח מי שרוצה לעדכן גרסה ואין לו סים פריי שלא יעדכן את גרסת המודם כי תשארו עם מכשיר ללא שיחות.

יש שיטה לעדכן את הגירסה ללא המודם אם אתם כל כך רוצים לעדכן.

לי יש את האייפון 4 גירסה 4.0.1

מחכה לפריצה יותר יציבה ממה שיש כרגע בשוק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! את זה בידיוק חיפשתי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפון 4, גרסה 4.1, עובד :):):)

תודה לאל יש SSH למכשיר סוף סוף.

שימו לב (למי שמגייר את הטלפון שלו לבד) קובץ SpringBoard.strings כבר לא דורש המרות, הוא בפורמט TXT , הרבה יותר קל עכשיו :)

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר שרשור על אייפון אז asafasaf אני בטוח שבתור מומחה הפורום לאייפונים אתה תוכל לעזור לי, עד לפני ארבעה ימים האייפון 3GS גרסא 4.0 שלי עבד נפלא והכל היה בסדר, טסתי לחו"ל ועברתי שם לרשת מקומית ועכשיו כשחזרתי לארץ אני נכנס לאינסטולוס וזה רושם לי Api unavilable זה אף פעם לא קרה לי, ניסיתי להסיר את האינסטלוס ולהתקין שוב דרך סידיה ועשיתי ריסטרט וכלום לא עוזר, עזרה?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...