Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה נדיר של יושר + המלצה על בית עסק

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

אני רוצה לשתף אתכם במקרה מעניין שקרה לי היום.

לפני שנה אני רכשתי מצבר MEGAVAT ב450 ש"ח בחנות לחלקי רכב בחיפה שנקראת "המגינים", לצערי הרב אחרי שאני חזרתי מחו"ל (לפני חודש) הרכב לא הניע, אחרי בדיקה של חשמלאי התברר שהמצבר "מת".

מיד אחרי זה אני נסעתי לחנות הזאת, אבל המוכר אמר לי שבגלל שנשאר לי רק חודש עד לסוף האחריות הוא יכול להביא לי רק מצבר משומש, כמובן שסירבתי, שיחה עם היבואן ("לירז") גם לא עזרה.

ואז המוכר הציע שאני אקנה ממנו מצבר חדש של שנ"פ ב300 ש"ח (הנחה של 200 ש"ח !) ואת המצבר הישן שלי הוא ישלח לחברה לחידוש ואז ימכור אותו וישלם לי בכמה שהוא ימכור (כמובן שלא האמנתי לו).

היום הוא התקשר אלי ואמר שהוא מכר את המצבר, כשהגעתי עליו, לתדהמתי הרבה, הוא הביא לי במזומן 150 ש"ח!!!!!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את השטויות האלה, גם אם באת יום לפני תום האחריות - אחריות זו אחריות - היה צריך להחליף לך את המצבר וזהו. תהיה בטוח שהוא לא הפסיד. מה שכן לקבל 150 במזומן ביד חזרה מבית-עסק... לא קורה הרבה.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידעתך הכללית גם אם נשאר לך יום לאחריות הוא חייב לתת לך מצבר תקין !! וחדש !!

אחריות זו אחריות , אומנם לא יהיה אחריות על המצבר החדש הוא ירכיב אך להחליף הוא חייב לחדש !!

וזה לא אמור לענין אותך אם ההית בחו"ל או לא .

הוא לקח על זה 50 שקלים שירות . שלא תחשוב שהוא איזה ישר או צדיק , פשוט הוא פחד שתברר ותשאל ולא רצה לפגוע בשמו .

בהצלחה חבר !

לא החזק או החכם שורד , אלה זה שיודע להתאים את עצמו לסביבתו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר אמר לי שבגלל שנשאר לי רק חודש עד לסוף האחריות הוא יכול להביא לי רק מצבר משומש, כמובן שסירבתי, שיחה עם היבואן ("לירז") גם לא עזרה.

מההערה הזאת שניכם בחרתם להתעלם, כנראה שאלה תנאי האחריות של המצבר!

העיקר להשמיץ בעל מקצוע ישר והגון!

פעם הבאה תקראו בעיון את ההודעה לפני שמגיבים לא לעניין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הגיבורים והמתלהמים קיראו את שכותב מנכ"ל טלרון (rshaviv), יבואני וורטה אחד המצברים האיכותיים בשוק:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2704336&postcount=20

מעצבן או לא, יבואן מצברים לא חייב לתת מצבר חדש במקום זה שכשל חודש לפני תום האחריות, והרוב אכן לא עושים כך.

ואם זה מה שקורה עם מצבר איכותי ויקר כמו וורטה, אז מה הפלא שכך נוהגים במצבר חסר יחוס שכזה.

לדניאל :

אתה צודק! בעל החנות נתן לך שירות אמין ויוצא דופן וראוי לפרסום החיובי שנתת לו!

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הגיבורים והמתלהמים קיראו את שכותב מנכ"ל טלרון (rshaviv), יבואני וורטה אחד המצברים האיכותיים בשוק:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2704336&postcount=20

מעצבן או לא, יבואן מצברים לא חייב לתת מצבר חדש במקום זה שכשל חודש לפני תום האחריות, והרוב אכן לא עושים כך.

ואם זה מה שקורה עם מצבר איכותי ויקר כמו וורטה, אז מה הפלא שכך נוהגים במצבר חסר יחוס שכזה.

לדניאל :

אתה צודק! בעל החנות נתן לך שירות אמין ויוצא דופן וראוי לפרסום החיובי שנתת לו!

שי

בגלל שמדובר באחריות ולא "בביטוח" המוכר לא חייב להחליף למצבר חדש? כלומר, אם ישנה תקלה במצבר שניתן לתקן, רק אז האחריות תכנס לתוקף? וגם אז - מדובר בתיקון עצמו? האם אני צודק..?

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שמדובר באחריות ולא "בביטוח" המוכר לא חייב להחליף למצבר חדש? כלומר, אם ישנה תקלה במצבר שניתן לתקן, רק אז האחריות תכנס לתוקף? וגם אז - מדובר בתיקון עצמו? האם אני צודק..?

נציג של חברת "לירז" אמר לי שאם המצבר היה נדפק עד 3 חודשים אחרי הקניה אז היתי מקבל מצבר חדש אבל יותר מזה זה רק מצבר משומש שיחזיק מעמד עד לסוף האחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לקוח משלם פרמיה על מה שמובטח בפוליסה (בביטוח) או מה שמובטח בכתב השרות (אחריות) מה שלא מובטח לא מבוטח.

מצבר המתומחר שבמקרה של קלקול יוחלף לחליפי יהיה זול ממצבר שמתומחר שיוחלף לחדש.

כתב השרות של כל משווקי המצברים בארץ לא מתחייב למצבר חדש אפילו יום אחרי מכירתו וזה החוזה הקובע בין הצדדים כל "הגיון" אחר אינו רלוונטי.

המצבר החליפי הוא לרוב מצבר שחזר פרוק אבל אחרי טעינה הוא במצב טוב ויוכל בקלות לסיים את תקופת האחריות של המצבר המוחלף ואף יותר מכך.

בפועל רוב המשווקים נוהגים להחליף למצבר חדש אם התקלה קרתה בחצי השנה הראשונה גם כדי למנוע עוגמת נפש וגם מאחר ורוב התקלות שקורות באמת בגלל פגם בייצור המצבר מתרחשות בתחילת דרכו.

רוב מכריע של התקלות בהמשך חיי המצבר (בהנחה שהוא איכותי) נובעים מתקלות חשמל ברכב או הזנחה אחרת (כמו הזליגה של דניאל).

בישראל נהוג להחליף מצברים יחסית במתירנות מסיבות כלכליות שאמנע מלציין.

אם בארץ שיעור האחריות בין 5% ל 15% בארופה הוא אינו עולה על 2% !!

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זו אחת החנויות חלפים הטובות, יש להם מגוון של שמן (שלא כמו שאר החנויות באיזור חיפה/מפרץ/קריות), הם פתוחים בשבת, והמחירים סבבה. יש קטלוגים ענקיים של הכל.

פעם נתקעתי עם הטווינגו במושבה הגרמנית (המגעים של הממסר מתנע התרופפו), כמובן שלא ידעתי ישר מה הבעיה, והתחלתי להחליף ממסרים בקצב, כל פעם הייתי לוקח מהחנות, מתקין באוטו, רואה אם מניע, אם לא, מחזיר ולוקח אחר. וכך הלאה.

הבחור סבל אותי במשך שעה+ עד שבסוף הניע, לא קניתי ממנו כלום והוא גם לא רצה.

כנראה שבאמת מדובר בעסק הוגן.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בוחריו נתקלתי בשירות מצויין, לפני כשנה וחצי קניתי 2 אופטימי צהובים, ואיד מהם אחרי חצי 7 חודשים הלך, הלכתי לטלקום למנכ״ל, בדק בעצמו את המצבר, החליף לי לחדש באריזה ונתן לי אחריות לשנה על החדש. הכול מתחיל ונגמר ברצון של בעל העסק לשמור על השם הטוב שלו.

** Alfa Romeo 2007 GT 3.2 v6 **

**למכירה** סאב/מגברים של JBL - ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקוח משלם פרמיה על מה שמובטח בפוליסה (בביטוח) או מה שמובטח בכתב השרות (אחריות) מה שלא מובטח לא מבוטח.

מצבר המתומחר שבמקרה של קלקול יוחלף לחליפי יהיה זול ממצבר שמתומחר שיוחלף לחדש.

כתב השרות של כל משווקי המצברים בארץ לא מתחייב למצבר חדש אפילו יום אחרי מכירתו וזה החוזה הקובע בין הצדדים כל "הגיון" אחר אינו רלוונטי.

המצבר החליפי הוא לרוב מצבר שחזר פרוק אבל אחרי טעינה הוא במצב טוב ויוכל בקלות לסיים את תקופת האחריות של המצבר המוחלף ואף יותר מכך.

בפועל רוב המשווקים נוהגים להחליף למצבר חדש אם התקלה קרתה בחצי השנה הראשונה גם כדי למנוע עוגמת נפש וגם מאחר ורוב התקלות שקורות באמת בגלל פגם בייצור המצבר מתרחשות בתחילת דרכו.

רוב מכריע של התקלות בהמשך חיי המצבר (בהנחה שהוא איכותי) נובעים מתקלות חשמל ברכב או הזנחה אחרת (כמו הזליגה של דניאל).

בישראל נהוג להחליף מצברים יחסית במתירנות מסיבות כלכליות שאמנע מלציין.

אם בארץ שיעור האחריות בין 5% ל 15% בארופה הוא אינו עולה על 2% !!

אתה יכול להסביר על סמך מה אתה מסיק שיש לי זליגה?

(המצבר המקורי החזיק בלי בעיה כמעט 3 שנים, והמצבר המוחלף נבדק על ידי חשמלאי ונמצא כתקול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אתה צודק, לא דייקתי

יכול להיות גם פריקה עצמית של המצבר עקב קצר פנימי

בכל זאת הסבירות היא שזליגה רוקנה את המצבר ומאחר ומראש לא היה במצב טוב הוא לא בר שיקום גם לאחר טעינה.

כמה זמן היית בחו"ל?

בדקת זליגה לאחרונה?

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שהיה לי

מצבר שנפ נשאר חודש עד לתום האחריות ושבק חיים.

באתי לשנפ בצומת וולקן

עובד בדק טעינה ראה כי בסדר , אמר לי , למזלך אין לנו משומש , קבל חדש. שם עליו איזה סימן.

אני חוצפן ישראלי , ואחריות איפוא? צחק ואמר סע לשלום.

פעם נוספת רכב אחר. מצבר נשאר עוד כמה חודשים לסיום האחריות.

עוד פעם שנפ צומת וולקן

עובד בדק טעינה ראה כי בסדר שם לי משומש, שם עליו איזה סימן. ועוד סימן.

אני חוצפן ישראלי , ואחריות איפוא? מראה לי את הסימן הנוסף ואומר זאת האחריות, צחק ואמר סע לשלום.

המצבר המשומש כבר 3 חורפים על הרכב ולא מראה סימני גסיסה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, לא דייקתי

יכול להיות גם פריקה עצמית של המצבר עקב קצר פנימי

בכל זאת הסבירות היא שזליגה רוקנה את המצבר ומאחר ומראש לא היה במצב טוב הוא לא בר שיקום גם לאחר טעינה.

כמה זמן היית בחו"ל?

בדקת זליגה לאחרונה?

שבועים,

אני לא יודע בדיוק איך בודקים זליגה אבל החשמלאי אמר, אחרי בדיקה של המצבר, שלא יכול להיות שיש זליגה כי הבעיה במצבר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...