Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו/ הונדה סיויק /סוזוקי בלנו/ניסן אלמרה/מאזדה תעזרו לי תודה

magen22
שימו לב! השרשור הזה בן 5010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני רוצה לקנות את הרכב הראשון שלי תקציב עד 20 אלף שקל. לנסיעות בעיקר בתוך העיר(חיפה)

לא משנה לי כל כך אוטו גדול או קטן אני נוסע לבד גם ככה. ההתלבטות שלי לקנות פיאט פונטו ספייס ידני 2002-2003 שמורה או אחת היפניות שציינתי בכותרת במודלים 97-99. האוטו צריך להיות אמין ושלא יעשה לי חור בכיס כל שבוע במוסך על מה אתם ממליצים לי?

עוד 2 אפשרויות שעלו לי פג'ו 206 2001 ידני 1.4 או פולו 2001 1.4 ידני אשמח להמלצות תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כולן טובות, עוד לדעתי (ומנסיון) האלמרה היא הכי אמינה מכולן (והכי אמינה בכלל...).

אבל, וזה אבל גדול, מדובר ברכבים בני למעלה מעשר שנים אז חשוב לבחור את הרכב המסויים הכי מטופל ושמור.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע לבד חפש רכב קטן ידני (זול יותר בקניה ,זול יותר לתחזוקה) שמור. כל האופציות שהעלת כאן טובות. כל אחת עם פלוסים ומינוסים משלה. בשורה תחתונה אם תמצא רכב כזה לך עליו. בסכום של 20K לא ממש משנה מה קונים איטלקי / צרפתי / יפני. חשוב לחפש בסבלנות רכב שלא עבר הזנחה כדי לא לסבול מחור בכיס.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שציינת את המילה חור בכיס באותה נשימה היית צריך למחוק פולו, לטעמי הפונטו תענה הכי טוב על הצרכים שלך היא תהיה החסכונית ביותר, הקלה ביותר לחניות, והזולה ביותר לאחזקה

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים לי שהיפניות הכי אמינות זה נכון? איך הפונטו מבחינת העניין הזה? קראתי על הבעיה הנפוצה של הפונטו עם ההגה חשמלי שהמנגנון נהרס מאוד מפחיד אותי לקנות 'תאוטו בגלל הבעיה הזאת? מישהו יכול להרחיב על זה? כמה עולה תיקון של כזה דבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...