Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבהרה מי אשם בתאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום לפני בערך חצי שעה נסעתי לי בכביש עם שני נתיבים אחד לכל כיוון על מהירות יחסית נמוכה (30 קמ"ש), התחלתי לאותת לפניה שמאלה למטרת פירסוס הסתכלתי במראה שאין אף אחד קרוב ולא מולי הכביש היה יחסית ריק.

בזמן שהתחלתי את הסיבוב צץ קטנוען והתחיל לצפור שהוא היה ממש קרוב אליי לא קלטתי את הצפירות שלו בזמן והוא נכנס בי.

עכשיו לפי הדברים שלו - הוא טוען שאני אשם כי אסור לי להסתובב שם (אין פס מפריד רק קווים מקווקווים שבאים לאחר אי תנועה).

הנזק שקרה לו לפי מה שראיתי - המראה קצת התעקמה אבל הוא עצמו לא נפגע כי המהירות הייתה נורא נמוכה והוא ירד מהקטנוע וקיפץ על רגל אחת.

אני מבחינתי לא עשיתי מעשה אסור ניסיתי להסתובב במקום שמותר בו ואותתי לפני.

אני לא חושב שאני צריך לשלם על החוסר זהירות שלו שגם שאם הוא ראה שלא קלטתי בזמן את הצפירות שלו אז הוא צריך להמשיך לנסות לעקוף אותי.

בכל מקרה זו תאונה ראשונה שלי ואשמח לתגובות אם זה לחיוב או לשלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.....אבל הוא עצמו לא נפגע כי המהירות הייתה נורא נמוכה והוא ירד מהקטנוע וקיפץ על רגל אחת......

תיאור מדוייק לאדם שלא נפגע. אפשר לקרוא לו "השלם המקפץ".

ובכלל, מבלי להכנס משפטית, כי יש צודק, ויש חכם, ולעיתים זה לא מתחבר יחד.

אתה מפרסס ב 30 קמש, כך בחשבון שמישהו מתקרב אליך במהירות חריגה של 70 קמש במקום 50 , או גרוע מכך, בכביש שמותר למשל 80, הוא מגיע במהירות של 110, אתה מאמין שתראה אותו? ואם כן, אתה מאמין שתראה אותו בזמן?

האם אתה מצפה שאותו אחד שמתקרב אליך, יבין שאתה הולך לפרסס ולחסום את רוב הכביש עת ביצוע הפרסה?

.....שגם שאם הוא ראה שלא קלטתי בזמן את הצפירות שלו אז הוא צריך להמשיך לנסות לעקוף אותי.......

הוא לא בהכרח ניסה לעקוף אותך. יתכן והוא ניסה להמלט ממך. אם עשה זאת טוב או פחות טוב, אם היה לו סיכוי או לא, רק תיעוד מצלמה היה יכול להביא לפענוח אמיתי. בכלל אופן , כך בחשבון שהוא ממש לא ניסה לעקוף אותך, אלא להמלט ממך.

האם מותר לי לשאול, מה נסיונך בנהיגה, כמה שנים, כמה קמ?

בכלל, קח בחשבון שנהגים אחרים עלולים לנהוג באופן חריג, מהיר, חסר נסיון, וכו, ועל כן, כדאי להיות זהיר שבעתיים.

בברכה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיוני בכבישים הוא לא הכי עשיר, הוצאתי רישיון לפני שנתיים ובשנה האחרונה קניתי לעצמי אוטו ואף פעם לא קרה לי דבר כזה.

אפשר לומר שנסעתי בסביבות ה5000 ק"מ

אני תמיד מסתכל לכל הכיוונים לוודא שאין אף אחד.

בסופו של דבר הוא ניסה להימלט אבל אני לא חושב שבדרך חכמה, אני טעיתי שהגבתי לאט, הוא טעה בכך שהוא המשיך לנסות לעקוף למרות שלא הגבתי לצפירות.

בכל מקרה מה שעיצבן אותי בנושא הוא שדבר ראשון שהוא דיבר עליו אחרי שעזרתי לו זה ה"כסף" ("אתה לא חייב לשלם לי עכשיו").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה לפני כשנה כאשר אותתי ופירססתי באמצע כביש עם קו הפרדה מקווקוו. שליח פיצה יצא מאיזושהי סימטה, ולמרות שראיתי כביש רייק הוא נכנס לי בצידו של הדלת שהייתי בכיוון הנתיב הנגדי כבר.

הוא טען שניסה לעקוף למרות שהיה אשם למצב לחלוטין.

אחרי התייעצות עם עורך דין ועם חברת הביטוח, דעתם העייתה חד משמעית שלמרות שאני צודק לפי החוק זאת טעות שלי מכיוון שאני שיניתי את מהלך התנועה והאשמה חלה עליי.

לכן הסתדרתי איתו ושילמתי לו את סכום הנזק.

לפי המקרה שלך הסיפור שלך דיי דומה לשלי, לכן לא נראה לי שתצליח לצאת מזה עם ידך על העליונה.

hu: alpine 9887+h701+c701___comp:hat l8 + l4 amp: Macintosh mc 4000m__mono: jl audio 1000\1

sub:jl audio 12w7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

........אחרי התייעצות עם עורך דין ועם חברת הביטוח, דעתם העייתה חד משמעית שלמרות שאני צודק לפי החוק זאת טעות שלי מכיוון שאני שיניתי את מהלך התנועה והאשמה חלה עליי.

לכן הסתדרתי איתו ושילמתי לו את סכום הנזק.

...

לפי מה שאתה כותב, אתה סותר את עצמך. מחד אתה צודק לפי החוק, ומאידך, האשמה חלה עליך.

ללא ספק מקרה עצוב, אני אשלם לו לפי מידת הצורך בלי הגזמה, אבל לפחות שיודה שהוא אשם.

למה לשלם אם אתה בטוח שהוא אשם?

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה נהג האופנוע שדימם מרגלו ביקש 1000 סליחות ואנשים שבאו למקום חבריו החליפו איתי פרטים.

הוא אמר לי שלא הספיחק לבלום והוא מצטער.

למחרת כבר טען שאני לא הסתכלתי שמאלה בעת פניית הפרסה וזאת טעות שלי.

אחרי התייעצויות כמו שאמרתי, למרות שהטעויות לא היו שלי והוא ניסה לעקוף אותי תוך כדי שהוא עולה על הנתיב הנגדי, לא יכולתי להוכיח את אשמתו במקרה, ולכן וויתרתי ושילמתי בלית ברירה.

hu: alpine 9887+h701+c701___comp:hat l8 + l4 amp: Macintosh mc 4000m__mono: jl audio 1000\1

sub:jl audio 12w7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה הוא יתבע לי את הביטוח אז ככה או ככה אני ישלם.

ואם לא במזומן אז במחיר הביטוח בשנה הבאה.

הסכמנו על חצי חצי בלי לערב את הביטוח.

זה גם היה חוסר זהירות מצידי וגם חוסר זהירות מצידו וגם שאני עדיין בטוח שזו אשמתו אני מעדיף לשנות את הטון להפיק לקחים מהמקרה ולהתנהג בחכמה מאשר במי צודק ומי לא כי לשלם אני ישלם בצורה הזאת או אחרת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...