Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת שמן מאזדה 626

za-ro
שימו לב! השרשור הזה בן 4809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תתן קצת פרטים על הרכב זה ייתן למגיבים פרספקטיבה טובה יותר , איזה שנה הרכב, איזה טיפולים עבר לאחרונה ואם עבר בזמן, האם הרכב עבר התחממות ,יש נזילות מים או שמן, האם המנוע מזיע, בעיקרון רכב לא אמור לאבד כמות כזאת של שמן אחרי 6000k ,שזה חצי קילו +-.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קילומטר עשה המנוע ? 230K ?

אופי נהיגה נהג חדש ? ,רוב הזמן דוושה לחוצה עד הסוף אז הגיוני .

בדוק נזילות , בכל מקרה ל 6000 קילומטר זה לא חריג ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במנוע מיבוא שהחליף את המקורי

אין לי מושג כמה קמ עשה

אין נזילות אך בבוקר קר אחד נפלט עשן לבן לזמן קצר

במוסך מתיחסים למנוע הזה כהצלחה

אני קצת סקפטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד זה כן חריג ביותר, רכב שטופל כראוי לא אמור לאבד שמן בכמות כזאת.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מהשורש לא תמיד שמים לב לנזילות ,תעלה את הרכב על ליפט פרק מגן רפש וחפש נזילות שמן מנוע .

לגבי העשן הלבן אין לי מושג חכה לעוד תגובות.

במאזדה לאנטיס F 98 מנוע 1840 סמק , גם הוא היה מוצלח אך לוגם שמן באופן תמידי כשהיה כבר באיזור ה 150 אלף קילומטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
מדובר במנוע מיבוא שהחליף את המקורי

אין לי מושג כמה קמ עשה

אין נזילות אך בבוקר קר אחד נפלט עשן לבן לזמן קצר

במוסך מתיחסים למנוע הזה כהצלחה

אני קצת סקפטי

תגובה שלי לגבי אפשרות של צריכת שמן במנוע מפירוק שהוחלף היא לא צריכת שמן מהרינגים כי בדרך כלל מנועים מיבוא נישלחים להרכבה כשהם במצב מעולה צריכת השמן בדרך כלל נובעת מגומיות שעלולות להתייבש ולהתקשות היושבות על השסטומים אין לדעת כמה זמן ישב המנוע ללא שימוש ולכן זאת האפשרות הסבירה יותר החלפת הגומיות יכולה למנוע בריחת שמן דרך השסטומים אל המנוע כדאי לבדוק התיקון קל בדרך כלל ישראל מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חריג בחצי קילו שמן ל 6 אלפים ק"מ ברכב בן 10+?

זאת צריכת שמן סבירה, ולא הייתי מתחיל לתקן משהו (אלא אם יש נזילות).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכמות שמן שהולכת לאיבוד בכזה קילומטראז' שהרכב עבר וכל 6000 ק"מ חצי לטר זה תקין ביותר. אל תחפש הרפתקאות. והעשן הלבן בהנעה קרה זוהי לחות שמצטברת במערכת בכל רכב אחרי עמידה ממושכת של לילה. גם פה אל תחפש אתגרים.

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...