Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחר (יום א') זמן לטסט, ברישיון החדש הרכב מעוקל.

איל לוין
שימו לב! השרשור הזה בן 5118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, שבוע טוב לכולם.

לפני כשעה קלה (מוצ"ש) הבחנתי שמחר הוא היום האחרון לבצע רישוי ברכב שלי (תוקף עד 16.5.10)

ברישיון החדש שהגיע בדואר, כתוב תחת תנאים והגבלות כי "הרכב מעוקל"

הרכב הוא של אמי, ואין שום סיבה שהוא יהיה מעוקל "פתאום", שכן ברישיון הקודם הוא לא היה מעוקל ודבר לא השתנה מאז.

מה הנוהל בנושא הזה?

האם לשלם את האגרה בכל זאת, ללכת לבצע טסט כרגיל ולאחר מכן לדאוג להורדת ההערה מהרישיון?

אם לא לשלם לפני הסרת הטעות, לא אספיק לעשות טסט מחר, יהיה אפשרי להגיע למכון רישוי ביום שני (17.5) ולא יהיה עם זה בעיות?

כמו כן, מה זאת אומרת בכלל רכב מעוקל?

תודה לכם , אקווה לתשובות מהירות עוד הלילה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני לא מבין.

מה לעשות? לגשת לטסט עם רישיון רכב "מעוקל"?

מה זה אומר שהרכב שלי רשום כ"מעוקל"?

האם לאחר ביצוע טסט, ובירור העניין אפשר להסיר את העיקול ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה לנו קטע כזה. עד כמה שאני זוכר זה אומר שיש איזשהו תהליך כספי נגד בעל האוטו והוא לא יכול למכור את הרכב.

זה יכול להיות אפילו אי תשלום ארנונה או כל חוב ישן אחר.

אין לך מה לעשות. תעשה טסט ואחר כך תתחיל לבדוק מי למה כמה.

תמיד יש הפתעות לא נעימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תדע. אולי יש איזה כנס חניה של עריית אשדוד כאשר בחיים שלך לא היית שם.

אצלנו זה היה משהוא מעיריית הרצליה. הצגתי להם דרכון שבכלל היינו בחו"ל בתאריכים הנ"ל ואין מצב שרכב חנה בתוך תחנה מרכזית של הרצליה. לא זוכר. עברו איזה 15 שנים מאז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין הטסט לבין העיקול.

אם אתה רוצה לנסוע ברכב ולעבור טסט, אתה צריך לשלם את האגרה, לגשת למבחן רישוי ולקבל כשירות לתנועה.

אח"כ תלך לבדוק למה הרכב מעוקל. לפעמים אין סיבה ומדובר בטעות הקלדה.

חוץ מזה, אולי אמא לא מספרת הכל כדי שלא תהיו מודאגים מהתסבוכות שלה. עיקול לא חייב להיות רק בגלל קנס, הוא יכול להיות גם בגלל חוב לבנק, חוב לעיריה, חוב לרשות המיסים/בטל"א וגם חוב בשוק האפור.

אם הרכב רשום ע"ש האמא, רק היא תוכל לברר מי עיקל או לחילופין לצייד אותך ביפוי כוח ות.ז. שלה ע"מ שתברר עבורה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות ואולי לא קראת טוב, יש רכבים שגם מצויין שהרכב משועבד, כלומר במידה וככה וככה המדינה יכולה לקחת את הרכב.

בכל אופן, מועכל זה יותר הגיוני שלקחו את הרכב ולכן מבחינה תחבירית זה לא מסתדר.

יש הרבה רכבים שהם משועבדים לבנק או משהו, לרוב בגלל הלוואות או "פיקדון" תשאל את אמא שלך למה הוא משועבד? ואז אולי תקבל תשובות יותר ברורות.

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מעוקל הוא לא יכול למכור, כמו לאבא שלי יש לו אוטו מיצובישי לאנסר 1992 ,

בגלל שהוא בחוב איזה 400 אלף שקל לבנק, בגלל שמו לו עיקול לרכב שהוא לא יכול למכור ,

נראה המצב כמו לאבא שלי זה גם לאמא שלך ככה .

ואיזה רכב מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Shotdown,

שיעבוד מהווה בד"כ סוג של ביטחון למתן הלוואה בדומה למשכנתא על בית. שיעבוד נעשה בהסכמת הצדדים.

עיקול נגרם כאשר מישהו חייב כסף למישהו (מדינה, עסק, אדם פרטי) וכדי לתפוס בטוחה למימוש החוב מטיל עיקול. עיקול אפשר לעשות על רכב, בית, חשבון בנק וכד'. הפעולה הזאת נעשית בד"כ כשאדם לא עומד בהסדר חובות/תשלומים וכד' ואת העיקול מטילה בד"כ רשות שיפוטית או לפי צו המיסים.

עיכול זה מה שקורה לאוכל בקיבה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...