Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צולמתי ע"י מצלמה עובר ברמזור אדום,אבל עשיתי את זה בגלל הוראה של שוטר שהיה במקום

FSI1600
שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש אצלנו בעיר [חיפה] מירוץ, משהו כזה [כאילו וזה, יענו מין משהו שכאילו, נו, מממ... יאללה... ביי...]. קיצר, סגרו חצי עיר ושמו שוטר בכל פינת רחוב כדי שיכוון את התנועה.

באחד הצמתים עמד שוטר ואמר לי לסוע למרות שהיה אדום (לי ולעוד כמה אנשים אחריי), וקלטתי את הפלאש מהמצלמה שצילמה אותי.

מה יהיה עכשיו ? אני דואג לא רוצה שיגיע עוד כמה חודשים דוח הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום לך בצד את השעה המדויקת ואת התאריך, תציין שהיה מירוץ באותו יום (תחפש אפילו בגוגל את העמוד של האירוע ותדפיס).

יגיע לך קנס, תשלח הודעה שמפרטת את האירוע.

לא יעזור? תבקש משפט. לא תהייה הראשון שהבירוקרטיה משגעת אותו, אבל בוודאות תצא זכאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון לשוטר אסור להכווין תנועה בצומת כאשר הרמזורים פועלים, עליו לנתק אותם מקופסת הרמזורים ולהפעיל אותם על כתום מהבהב או כבויים לגמרי. (העדפה היא על רמזורים מהבהבים על מנת למשוך תשומת לב, וכשהרמזור כבוי או מהבהב המצלמה אינה מצלמת).

אני משערת שהמקום בו עמד השוטר וכיוון את התנועה נמצא בזוית המצלמה כך שניתן יהיה לראות אותו בבירור בתמונה.

כמו כן דבר נוסף, בכל פעם ששוטר מכווין תנועה בצומת הוא מדווח על כך למשלט היחידה שלו (הן אם זו הכוונה ידנית בתוך הצומת, או אם זו הכוונה דרך הקופסא על ידי המתג).

כך שהדבר מתועד בדוחות פעולה של אותו היום של היחידה.

כמו שנאמר לך לפני על ידי drsubaru, תרשום את השעה תאריך והמיקום שאם חלילה אכן ישלח דוח תזכור במה מדובר ותפנה לגורמים המתאימים על מנת לבטל אותו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

xvvirus זה קודם כל לכי תלמדי תאוריה.

ושנית.

לשוטר מותר "לעשות מה שהוא רוצה", כל עוד הוא אינו מסכן את הסביבה שלו ואת עצמו.

כללי הבטיחות שמלמדים שוטרים (בעיקר שוטרי תנועה) בעת הכוונה בצומת היא:

א. אסורה הכוונת תנועה בניגוד להוראות רמזור.

ב. הכוונת תנועה בצומת מרומזרת תעשה תמיד כאשר הרמזור כבוי או במצב של הבהוב האור הצהוב.

ג. במידה והצומת אינה מוארת וגדולה, יסגרו היציאות המישניות ותתאפשר נסיעה רק על הציר הראשי.

צא ולמד ילד.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון לשוטר אסור להכווין תנועה בצומת כאשר הרמזורים פועלים, עליו לנתק אותם מקופסת הרמזורים ולהפעיל אותם על כתום מהבהב או כבויים לגמרי. (העדפה היא על רמזורים מהבהבים על מנת למשוך תשומת לב, וכשהרמזור כבוי או מהבהב המצלמה אינה מצלמת).

אני משערת שהמקום בו עמד השוטר וכיוון את התנועה נמצא בזוית המצלמה כך שניתן יהיה לראות אותו בבירור בתמונה.

כמו כן דבר נוסף, בכל פעם ששוטר מכווין תנועה בצומת הוא מדווח על כך למשלט היחידה שלו (הן אם זו הכוונה ידנית בתוך הצומת, או אם זו הכוונה דרך הקופסא על ידי המתג).

כך שהדבר מתועד בדוחות פעולה של אותו היום של היחידה.

כמו שנאמר לך לפני על ידי drsubaru, תרשום את השעה תאריך והמיקום שאם חלילה אכן ישלח דוח תזכור במה מדובר ותפנה לגורמים המתאימים על מנת לבטל אותו.

ל'

אני מחזק ואומר.בלי ידע מוקדם ובלי שנכנסתי לפוסט רק מקריאת הכותרת.אני לפחות הייתי מצלם את השוטר ומנהל איתו שיחת הבהרה נימוסית ואני מדגיש נימוסית!.בכל מקרה אני חושב שאתה לא צריך לדאוג

1.אני מניח שעוד כמה מכוניות צולמו איתך

2.החסימה של הכביש מצוינת בדוח משטרתי פנימי

עד שיגיע אליך דוח יקח 3 חודשים בערך כדי לא לחיות על אש קטנה פשוט תיצור קשר עם מרכז משטרת התנועה שבאיזור שלך .ותבהיר להם את המצב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רבה לכולם אני הרבה יותר רגוע עכשיו

אם כבר הגענו לנושא צילום במעבר של רמזור אדום ישלי שאלה קטנטנה

יש איזשהו מקום שאני יכול לפנות אליו כדי לדעת אם עד היום אי פעם צולמתי עובר באדום? זתומרת,עד היוםן לא הגיע אליי הדוח

אבל יש אפשרות לדעת לפני שזה מגיע? שלא לקבל את זה בהפתעה בדואר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין לעיין בהרשעות התנועה שלך אתה צריך לפנות ליחידה הקרובה לביתך.

היכן אתה גר?

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפה..

לאן אני צריך לפנות?

ואני לא מדבר על בירור של כמה נקודות ישלי או אילו עבירות עשיתי

אני רוצה לדעת אם עד היום צולמתי אי פעם על ע"י מצלמת אדום,לא ממש בא לי לקבל את זה בהפתעה בעוד כמה חודשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

xvvirus זה קודם כל לכי תלמדי תאוריה.

ושנית.

לשוטר מותר "לעשות מה שהוא רוצה", כל עוד הוא אינו מסכן את הסביבה שלו ואת עצמו.

כללי הבטיחות שמלמדים שוטרים (בעיקר שוטרי תנועה) בעת הכוונה בצומת היא:

א. אסורה הכוונת תנועה בניגוד להוראות רמזור.

ב. הכוונת תנועה בצומת מרומזרת תעשה תמיד כאשר הרמזור כבוי או במצב של הבהוב האור הצהוב.

ג. במידה והצומת אינה מוארת וגדולה, יסגרו היציאות המישניות ותתאפשר נסיעה רק על הציר הראשי.

צא ולמד ילד.

ל'

ממש לפני שבוע יצא לי לראות שוטרים שמכוונים תנועה בצומת שבה כל הרמזורים מורים אדום (ותקועים כך) בקריות. בצומת הספציפית הזאת אין מצלמה, אבל כנראה שבצפון מתייחסים לכללים האלה כהמלצות.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפה..

לאן אני צריך לפנות?

ואני לא מדבר על בירור של כמה נקודות ישלי או אילו עבירות עשיתי

אני רוצה לדעת אם עד היום צולמתי אי פעם על ע"י מצלמת אדום,לא ממש בא לי לקבל את זה בהפתעה בעוד כמה חודשים

יחידת התנועה במחוז הצפוני הקרובה לביתך:

בר יהודה 18 חיפה 32627

טלפון: 048658444/432

כדאי ליצור קשר עימם לפני ולתאם הגעה ולבדוק שהמשרדים אכן מאויישים.

RedLabel כללי הבטיחות שציינתי נועדו למען בטיחות השוטר ולמן בטחוננו האישי בתור נהגים/הולכי רגל.

ככלל מעדיפים ומורים לבצע הכוונה ידנית מבקרת הרמזורים שנמצאת על המדרכה בצידי הרמזור.

במידה והבקרה לא עובדת אז מחשיכים/מהבהבים רמזורים ונכנסים לצומת, במקרים חריגים כאשר הרמזורים לא מגיבים בכלל ויש צורך להמתין לטכנאי הרמזורים שיגיע כמו במקרה שלך שכל הצומת מעצרה על אדום אז מכווינים ידני, בדרך כלל יהיו גם שני שוטרים שמכווינים ועוצרים את התנועה לגמרי.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...