Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון רמקולים , למי ללכת באיזור ת"א?

ADRIANFARINA
שימו לב! השרשור הזה בן 4549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגומיות (ספוג ליתר דיוק) מסביב לממברנות כבר התפורר .

מדובר בזוג מידים MTX ROAD THUNDER PRO שש וחצי אינץ'.

תודה:-)

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צא מהבועה :wink:

בחולון יש את דואק (טובי?), נמצא במרכז המסחרי ברחוב חנקין פינת שד' ירושלים (נראה לי). לא רחוק ממנו יש את אומגה אודיו, באיזור תעשייה. שניהם מומלצים בחום.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוזמן הוא לא אגדה ולא מהלכת. גם לקח לו הרבה זמן לתקן, גם קיבלתי יחס מזעזע, גם קיבלתי מחיר מופקע וגם התקלה חזרה על עצמה בדיוק חודש אחרי התיקון.

אומגה אודיו גבו שליש (!) מחיר ממנו על אותו התיקון ועד היום למיטב ידיעתי הסאב חי ובועט.

אולי האוזמן טוב עם לקוחות עסקיים אבל בכל הנוגע לשירות לקוחות פרטיים הוא צריך ללמוד עוד דבר או שניים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם איתמר בכל מילה ומילה

האוזמן הוא סך הכל עוד מתקן רמקולים

ההבדלים בינו לבין דואק הם ביחס בשירות בנחמדות ברצון לעזור ובמיוחד במחיר

דואק (ואני מדבר על דואק שברחוב חנקין בחולון) הוא איש מקסים מלך בשירות, מתקין רמקולים מקצוען, וגמיש והגיוני מאוד במחיר שהוא מבקש

שים לב שיש שני דואק בחולון

תוודא שאתה אצל "טובי דואק" שנמצא ברחוב חנקין

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרור,

רוצה להמליץ על דואק? בבקשה.

אבל למה ללכלך על האוזמן?

גם אם יש צדק בדבריך(ואף אני לא הייתי ממליץ על רפי האוזמן) אתה לא אמור להכפיש.

זה לא פעם ראשונה, וזה ממש לא מכובד.

תהיה קצת יותר "פוליטיקלי קורקט", ומעט אתיקה לא מזיקה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צא מהבועה :wink:

בחולון יש את דואק (טובי?), נמצא במרכז המסחרי ברחוב חנקין פינת שד' ירושלים (נראה לי). לא רחוק ממנו יש את אומגה אודיו, באיזור תעשייה. שניהם מומלצים בחום.

איתמר.

1+

יום טוב דואק מקצוען אמיתי במחירים הוגנים ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודש ,באופן גורף ומפתיע-השתחררו הגומיות מסט הרמקולים מאותו היצרן-שלי ושל עידן.(ROCKFORD POWER 64

עידן בחר לתת את הסט שלו לתיקון אצל "אומגה אודיו" בחולון.שם הדביקו מחדש את הגומיות ולקחו 40 שח על העבודה.

אני ,בעצתו האדיבה של רעי וידידי אלעד -האיש והאגדה :wink:-(פלאשבורן) שלחתי את הסט שלי לרפי האוזמן.הבחור פירק את הגומיות והרכיב במקומן גומיות חדשות ולטענתו -מקוריות :arrow::idea: לסט רוקפורד הישן שלי ואף ביצע להם בדיקת וכיוון "מירכוז".המחיר שלקח לי הבחור הוא פי 10 מהמחיר ש"אומגה אודיו"לקחו מעידן.

אינני יודע אם ניתן להקיש משני המקרים האלה משהו ולהגיע למסקנה החלטית אחת.רק שגם אצל עידן וגם אצלי-הרמקולים חיים ובועטים.

לגבי הגומיות שהוחלפו לי,חיזק אצלי חבר של כבוד בפורום-את תחושתי שייתכן ורפי הרכיב אצלי גומיות של פיוניר שמאד נפוצות בשוק. תחשבו על כך.הווה אומר,שהסט שלי שיוצר בסביבות 1994-1997 ישבו לרפי על המדף הגומיות המקוריות של רוקפורד וחיכו לי? :roll: איך ניתן לבדוק ,לדעת ,להשוות ולוודא?אינני יודע.גם בחיפושיי אחר שוני והבדל בין הגומיות הישנות והחדשות-לא מצאתי הבדל בצבע,עובי או מרקם שונה.וכמובן שבאופי הצליל נדמה לי-ואני מדגיש-נדמה לי שקל לסט עכשיו "לתת בראש" בתחום הנמוך.שורה תחתונה-הסט חי ובועט היטב וימים יגידו אם החלטתי היתה נכונה.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגומיות כמעת ולא קובעות את הפרמטרים של דריבר. כל עוד הן מאותו סוג, עובי(משקל) וגמישות.

אני לא חושב שיש בכלל דבר כזה "גומיות מקוריות" אצל מעבדות לתיקוני רמקולים. כל מה שבגודל זהה, פרמטרים דומים - עובד.

למאת המיקרים שיצרן השתמש בגומיות בצורה\גודל מיוחד, כמו רלוויטורים, סדרת וויפה החדשה וגם סקנספיק אלומינטור.

דבר שמשפיע הוא הקפיץ מירכוז.

[under construction]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי אומגה אודיו

היו לי לפני כשנה טויטרים פיקולו שאחד מהם שבק חיים נתתי אותו לתיקון אצל אומגה היו אצלם כ3 ימים ולאחר שלקחתי אותם עשיתי טעות ולא בדקתי תקינות אלא שלחתי אותם כמתנה לאחי בארהב כעבור שבועיים אחי הודיע לי שהטויטר הסורר לא עובד תקין אלא מוציא מן שריקה ואחי נתן אותו למעבדה שם ותיקנו לו את זה ב50$ אני שילמתי 180 שח לאומגה על כלום.

להם אני יותר לא אתן לתקן רכיבים.אני בטוח שאפשר למצוא 10 דוגמאות הפוכות לשלי אבל זו ההתנסות שלי איתם.

טובי דואק תיקן לי רמקולים ביתיים עשה עבודה מקצועית מהירה וזולה לכן עליו אני ממליץ יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה לצאת מה"בועה" :roll:

לפני כ12 שנים תיקנתי את אותו זוג רמקולים אצל דואק בחולון , כנראה אלך לשם שוב :-)

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...