Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחקיר חדשות 10 - איך מוכרים רכב ליסינג

CX25GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 5136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בימים אלה מחלקת חברת "אלדן" חולצות עם לוגו החברה ומשהו "ציוני" לקראת יום העצמאות.

החולצות מחולקות בבחלק מהעיתונים.

אני מתלבט מה לעשות עם הסמרטוט של אלדן, האם לשלוח להם אותו עם מכתב מחאה, או לשלוח להם רק מכתב מחאה בצירוף הסבר שהחולצה שלהם הופכת להיות סמרטוט לשטיפת האוטו. אני צריך לפתוח אותה, אם יש עליה דגל ישראל, לא אבזה את הדגל והיא תישלח אליהם. אם אפשר לגזור מתוכה את הגדל ובלוגו החברה להשתמש כסמרטוט - מה טוב.

חבורת נבלות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לתגובות החברה, גם שלשום וגם אתמול.

שום התנצלות על דיבורו של המנכ"ל, רק היתממות והסתתרות מאחורי "עלות הובלה" בחוזה.

גועל נפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משהוא ממש חדש, אני רכשתי משלמה סיקסט מספר רכבים (האחרון היה לפני 3 שנים), הם הביאו לי רכבים לסניף נידח יחסית (כרכור) בלי שום התחייבות מצידי או בלי שום הבטחה.

הביאו אחד מראשון, אחד מעפולה ובסוף קניתי את זה שהגיע מירושלים.

היו מאוד חביבים, מאוד אדיבים, הרכבים היו במצב מעולה, כל הליקויים בבדיקה תוקנו ללא כל בעיה ואפילו תקלה יקרה מאוד (משאבת סולר) שצצה 3 חודשים לאחר הקניה (הרכב היה עם 6 חודשי אחריות) תוקנה באופן מיידי וללא שום בעיות.

כנראה שמשהוא קרה שם מאז וכמו שזה נראה בסרטון, נראה כאילו משפחות הפשע השתלתו על החברה :?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי הסוחר (סליחה נציג מכירות) של אוויס ברמת-גן, ש"הביא" לי את האוקטביה מהרצליה עד לעיר הספר רמת גן. ערס קטן וחוצפן. גם הוא ניסה עלי את כל השטויות שלהם. הייתי נחמד, חייכתי והתעקשתי על שלי.

אחרי שביצעתי נסיעת מבחן ואמרתי לו שאני מעוניין, קבענו ליום המחרת. התקשרתי והודעתי לו שלא אוכל להגיע, בשל ענייני עבודה, ואגיע יום אחר כך. תגובתו היא הסיבה העיקרית שלא קניתי את הרכב. ממש כך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוגוסט 2008 ניגשתי למגרש של "שלמה סיקסט" בצ'ק פוסט לצורך רכישת רכב. הרכב שבו התעניינתי לא היה במלאי, ולכן הוצע לי להשאיר 2000 ש"ח בתמורה שיביאו לי את הרכב. הנציג אמר שבמידה ואני לא ארצה לרכוש את הרכב בסופו של דבר, אאלץ לשלם "קנס" 500 ש"ח (כלומר יחזירו לי 1500 מתוך 2000 ש"ח) - כמובן ברחתי משם מהר.

בנוגע לתחקיר ראיתי אותו בטלוויזיה, אני במקום הבחור הייתי ניגש למשטרה ומתלונן על איומים - זה פשוט בושה שאדם גס רוח כזה עובד בתפקיד שירותי כלשהו המצריך מגע (ולו הקטן ביותר) ללקוחות / אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...