Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מסירים כתמי בטון מצבע הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע הרכב חנה בחניה וניתזו עליו נתזים של צמנט/בטון בגלל שיפוץ באחת הדירות

הנתזים התיבשו על פח המכונית ועל החלון , כיצד ניתן להסיר את הכתמים ושאריות הבטון שהתיבשו

מבלי לפדוע בצבע הפח ?

אודה על תשובתכם !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מלבד ההמלצה, נשמח לדעת איזה טיפול עבר הרכב.

אני הצלחתי ברכב של חבר (טויוטה ורסו 2012 ) להסיר את כל נתזי הבטון בעזרת פלסטלינה של 3M שעשתה עבודה מעולה.

hbddujtzmdzy.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כנראה שהחנתי ליד אתר בניה אין לי מושג איפה, ואחרי זה ראיתי נקודות בטון כאלה

הייתי אצל מקום של שטיפת מכוניות, ביקש ממני 100 שקל להוריד אותם

עשיתי חיפוש ולא מצאתי תשובה מדוייקת, הרבה זרקו מים חמים, בנזין, לא יודע

האם מישהו יודע מניסיון איך להוריד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש ללוש את הפלסטלינה כול שניה, בנוסף זה לעבוד עם חתיכות פלסטלינה מאוד קטנות, ולהשתמש בחתיכות פלסטלינה רבות.

ראיתי חבר שעשו לו את זה עם פוליש, החתיכות בטון נדבקו לפד של הפוליש, והרכב היה נראה מזעזע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם גרניק הייתי נזהר מכיוון שעלולים להעיף חתיכות מהצבע. בעבר לרכב של חבר (ורסו 2012 צבע שחור) הצלחתי להסיר באמצעות פלסטלינה והרבה מים+סבון המון שאריות של בטון. היה מאוד קשה, ממש עבודת נמלים אבל לבסוף הצלחתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום אנשים, לפני זמן מה ניתז על הרכב שלי בטון(כנראה היו עבודות ליד לא יודע בדיוק איך זה קרה).

רציתי לדעת איך ניתן להוריד את הכתמים בצורה הטובה ביותר, מבלי לפגוע בצבע? [צבע האוטו לבן]

ניסיתי בשלב מסויים בעזרת נייר לטש 800/1200 בחלק קטן על מנת לראות אם זה מוריד את הכתמים, ואכן הם יורדים דיי בקלות...

אבל אני לא בטוח שזה טוב לצבע, למרות שזה לא נראה שזה פוגע בו.

תודה מראש לעוזרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמנט טרי הוא בסיסי, בסבירות גבוהה הוא כבר עיכל לך את הלכה, תעלה תמונות שנוכל לראות בבירור.

אין לי תמונה מלאה,מחר אצלם... אבל אפשר לראות חלק פה(מעל הפנס)

IMG_20140124_132623.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...