Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RR ותאימות למערכות הפעלה שונות

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 5171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעולה

תתחדש! :)

דיברנו על הרזולוציה כבר לא?

למתוח את הrr זה לא בעייה - תשנה בgeneral.ini של הסקין את ה480 ל600 בshowheight

לרדת לnative זה תלוי בלוח ( יותר נכון בכרטיס מסך )

איזה לוח זה תזכיר לי

לגבי הפלייליסטים אני אישית בהתחלה עבדתי איתם

ואחרי זה הבנתי שהרבה יותר נוח לעבוד דרך הlibrary

תנסה את שניהם ותראה מה יותר נוח לך

לגבי הרימוט אולי זה גדול על הביט1 גם מגברים וגם המחשב

תעבוד עם ממסר

ושוב תתחדש ותהנה :)

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 321
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אופיר,

הרימוט של הביט 1 מוציא 4 אמפר - אני חושב שזה יותר קשור לבאג שקיים בגרסא שאני עובד בה על הביט1 אבל כבר העברתי את ההדלקה של המחשב לחוט שבא ישירות אחרי הסוויץ'

ולצערי בגלל התקלה בלוויתן שהוא מוציא היסס אם אני רוצה לנסוע בשקט מוחלט - אני צריך לתת למחשב לעלות, לכבות את הDRC ואז גם להעביר את המחשב להייברנט

ההייברנט עובד נהדר אפרופו.

אני מתכוון להגיע מחר למפגש לשלוש ארבע שעות אז אולי כבר במפגש נחליף דברים וזהו.

סה"כ עשיתי עכשיו נסיעה ארוכה לחולון ופשוט השתמשתי בבאלאנס כדי לתקן את הכיוונים ושומעים פשוט מדהים, נקי בצורה מהממת וזה עדיין כשאני לא עובד דרך היציאה האופטית אלא RCA - כשיהיה לי יותר זמן פנוי אני אנסה שוב להוציא אות דרך היציאה האופטית - אני בטוח מפספס שם משהו אבל כמו ששומעים, כרגע - אין לי כוונה להתעסק עם זה.

חבל רק שהדונגל רדיו התפגר לי - נזמין חדש.

אני עובד כרגע עם הלייבררי אבל זה מאוד מסוכן בזמן נהיגה וזה מצריך ממני יותר מידי ריכוז שאני חייב לנהיגה - בפקקים ורמזורים זה לא בעיה.

פלייליסטים זה דבר מתבקש לצערי - אבל כמו שהסברתי אני מחזיק מחשב עם מבנה תיקיות זהה בעבודה אז אני רק צריך ליצור פלייליסטים ולהעתיק אותם.

סה"כ מאאאאגניייייב וכן - יש שיפור באודיו, יש שיפור אדיר בעוצמה של המערכת ושיפור מאוד ברור בנקיון הצליל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

אתה לא מתאר לעצמך מה עבר עליי שלשום כשהתקנתי רק את הסמך ובורג אחד החליק לי לבטן של הרכב - כל הפאנלים של מרכז הרכב היו צריכים לצאת ולחזור - וזה היה ב23:00 בלילה :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו תענוג מפוקפק אבל כשרואים את המערכת עובדת זה שווה הכל ,

אני מת כבר להתקדם עם ההתקנה אבל כל פעם צץ משהו אחר שמעקב אותי :roll:

בכל אופן תהנה מהשדרוג ובקרוב אצלי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקנות שלי מהירות בגלל סיבה אחת עיקרית

אני לעולם לא משקיע בשלב הפינישים - הכל אצלי גס ולא מוגמר אבל הכל אצלי עובד סה"כ

אני לא שם חשיבות עליונה אם המחשב שלי עולה ב19 שניות או 52 שניות - זה זמן חסר משמעות מבחינתי - בייחוד עם יש לי הייברנט.

אני מוכן לנסוע עם רזולוציה לא מוכנה ולהתקדם תוך כדי.

לא מפריע לי אפילו שיש לי היסס מהמגבר שבשקט כמעט מוחלט מרגישים אותו - בזמן שמתנגנת מוסיקה זה לא קיים ולכן לא איכפת לי ואני לא שולח את המגבר למעבדה וממתין לתיקון וכו' וכו'

ועוד הרבה דברים שכאלה אבל סה"כ הכל עובד.

אפרופו - הרעשי קוד מורס מהDRC נעלמו לגמרי! זה היה משהו עם הHU כנראה או משהו בזמן ההתקנה של הלוויתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הturn on thump אתה יכול להתגבר בעזרת הספק

תחבר את הרימוט של הביט1 לM4

ומהm4 תוציא למגברים בשימוש של הturn on thump delay

ככה תתגבר על הבלאגן

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-D

רק כדי להבין - מגיע לך מזל טוב מסויים שלא ידעתי עליו או שההריון הכוונה היא לחלוטין לזמן שלקח לעשות את הפרוייקט?

בכל מקרה בכיף - בכל הזדמנות שתצא, נרים בקבוק בירה לחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הייתי מעדיף לאמר לך מברוק על אח או אחות קטנה לילדה - אבל כל דבר בזמנו.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון -

מתברר שהדונגל רדיו לא מת לי.

לא ברור לי מה קרה עדיין אבל זה מתחיל להראות כמו צירוף מקרים מוזר

פתחתי את הדונגל היום וניסיתי לראות אם יש סימן לשריפה של כלשהו חלק אבל הכל נראה תקין - בדקתי שאין חלקים רופפים והרכבתי חזרה - חיברתי אותו למחשב בעבודה והפלא ופלא הוא חזר לעבוד.

אחרי שניתקתי אותו וחיברתי אותו שוב - לא קפצה הודעות זיהוי - ניסיתי לחבר אותו לשקעים אחרים ולא קפצה הודעות זיהוי והוא גם שוב לא עבד.

חיברתי אותו שוב לשקע בו הוא זוהה בפעם הראשונה והנה הוא עובד לו.

כנראה שהמחשב זוכר לאן הוא מיפה את הדונגל הזה ולא מוכן להרפות מהמיפוי הזה עד שלא מנתקים אותו מהחשמל (את המחשב עצמו)

אני זוכר בדיוק לאיפה חיברתי את הדונגל הזה כשהייתי בבית אז זה רק עניין של העברת הכבל לשקע הנכון (שעדיין פנוי) ולקוות שהכל יסתדר הפעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...