Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RR ותאימות למערכות הפעלה שונות

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 5171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שרפתי הבוקר את הספק :\

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 321
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך בדיוק?!? ממה אני צריך להמנע? :-D:?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להמנע אז הנה טיפ :

אל תחבר ספק של 12V DC למתח של 220V AC

:D

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להמנע אז הנה טיפ :

אל תחבר ספק של 12V DC למתח של 220V AC

:D

אופיר אתה פשוט גאון, איך כל הזמן אתה מצליח לשרוף דברים?

קודם את המסך, עכשיו את הספק, מה בתור?

Mazda 3 Integrated HU + JBL MS-8 | Audison Voce 3Way | Nakamichi PA-2100 | Helix B4 Precision | Hifonics 1206D | AA Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרוייקטים קאסטום יש טעויות ויש תקלות

אומנם גם המסך וגם הספק נשרפו כתוצאה מחוסר זהירות ופזיזות של אופיר

אבל זה לא פרוייקט נקי מתקלות

לדעתי הפרוייקט היחיד שפגשתי שלא נהרס כלום בדרך

זה אצל צביקה - מי שהרים לו את הפרוייקט פשוט פאקינג גאון :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורל צודק

אין מה לעשות

אני אישית עדיין לא מבין למה זה קרה לי ( כאילו אני יודע למה אבל מתקשה להאמין )

פשוט מה שקרה זה שהכנתי לM4 קונקטור מהיר

הקונקטור שהשתמשתי בו היה פלאג קומקום ( זכויות לגורל )

בימים האחרונים עשיתי כמה שיפורים במחשב ועבדתי איתו בבית עם ספק של מחשב רגיל שהוצאתי ממנו 12 וולט

אתמול בלילה ניתקתי אותו למטרת החזרה לרכב היום , והיום בבוקר ראיתי שיצאה גרסא חדשה של RR ורציתי לעדכן

אז חיברתי שוב

בדרך כלל אני מחבר את הכבל של הm4 קודם כדי שלא יהיו לי נגיעות מתח מהחיבור עצמו שיגרמו נזק

רק לא שמתי לב שהכבל שלקחתי היה מחובר לחשמל ולא לספק השני :\

בקיצור , טעות מפגרת כתוצאה מחוסר מחשבה ודווקא הייתי עוד מפוקס ולא סתם חיברתי בנונשלנטיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרוייקטים קאסטום יש טעויות ויש תקלות

לדעתי הפרוייקט היחיד שפגשתי שלא נהרס כלום בדרך

זה אצל צביקה - מי שהרים לו את הפרוייקט פשוט פאקינג גאון :wink:

:mm_yeah:

אשכרה.

פלא ששבוע הבא המניאק מקבל פאקינג ביג פינוק לפרצוף מהמעסיק?:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להשתמש במילים חיוביות כמו "פינוק" בת'רד של פולני בבקשה :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר כמו שדיברנו בטלפון, בשבוע הבא (הבא כפול 2, כשאחזור) אנסה לעזור ונבדוק אם אפשר להחליף רכיב ו/או סליל.

בינתיים תראה אם יש מצב שאתה משיג את הסכמה החשמלית של הM4-ATX בחפירות באינטרנט/יצרן/גוגל/פורומים/מוכר EBAY... זה יעזור מאוד (ואם אפשר אז גם דיאגרמת הרכבה אבל אני לא אגזים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אופטימי אה?

למה שהם יפרסמו משהו כזה :\

יש בmanual שלהם את התרשים פעולה וכאלה אבל לא יותר מזה

*הסליל השרוף שדיברתי איתך מקודם עליו הוא לא שרוף

בדקתי בתמונות שצילמתי כשהוא עבד והוא גם היה קצת מושחר

אז זה עדיין תעלומה מה בדיוק הלך שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר למצוא PDFים שמסבירים בדיוק איך M2 למשל בנוי - ראיתי את זה כבר פעם אחת כששוטתי בגוגל - אני אנסה למצוא את זה שוב אולי זה יעזור גם לגבי M4

אם אני אמצא מסמך דומה לזה עבור M4 זה יעזור?

http://resources.mini-box.com/online/PWR-M2-ATX/PWR-M2-ATX-manual-engl.pdf

תשימו לב שיש סרטוטים של הלוח...

והופלה M4:

http://www.ibertronica.es/detalle/M4-ATX-manual-engl.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי הוא מחפש סכימה חשמלית

מה שיש בחוברת לא ממש נותן משהו..

גורל אני מתכוון למה בעצם הלך שם

למראית עין לא נשרף כלום..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וובכן - הCARPC גם מותקן וגם עובד.

הדברים הרעים -

1. יש לי בעיית רזולוציה - לא יכול לרדת מתחת ל600*800 ואני צריך לרדת ל480 או להתאים את הRR לרזולציה של 600*800

אשמח אם מומחי הפורום יחסכו לי זמן יקר ויסבירו לי כיצד לפטור את הבעיה אחת ולתמיד - הסקין הוא ELITE 1.6

2. כנראה שבמהלך ההתקנה הדונגל רדיו מת לי - נפך את נשמתו - צריך לקנות חדש.

במודל הטכני הוא עבד טוב, אני מקווה שזה לא משהו שקושר להתנעה.

3. הביט 1 התחרפן לי פעם אחת והייתי צריך לחבר את הרימוט של המחשב לחוט שבא ישירות מהסוויץ' - עדיין צריך לבדוק בנושא הזה כי אני מעדיף שהביט 1 ידליק את הכל, כשזה קרה הוא גם לא הדליק את המגברים - ניתקתי אותו וחיברתי אותו והכל עובד - יתכן ואחזור למצב הזה כי הדרך היחידה שלי כרגע לכבות את המחשב היא או לדומם מנוע או לעשות שאט דאון.

לדומם מנוע אין בעיה כי אז הוא נכנס להייברנט אבל כשאני עושה שאט דאון אני צריך לעבור מחדש את ההדלקה של המחשב והקטע של הרזולציה המוזרה.

----- הדברים הטובים -----

הGPS פשוט מאגניב, אני מתחיל להתרגל לשליטה על הCARPC ובקרוב אני פשוט אצור לי פלייליסטים (יש לי מחשב זהה בעבודה - רק צריך להעתיק למחשב ברכב)

הסאונד מעולה - לא הייתי צריך לעשות כוונים אבל כרגע אני עדיין לא עובד על היציאה האופטית, אם כי - לא נראה שיש צורך בכלל... יש שם קטע מוזר שאו שהסאונד לא יוצא או שאני מפספס משהו - את הביט1 לא הייתי צריך לכוון מחדש פשוט הוספתי לו יכולת לקבל צליל מאות אופטית בנוסף.

--------- צריך לעשות כוונים חדשים כמובן

אני רואה כרגע שצד ימין יותר דומיננטי מצד שמאל וצד שמאל אצלי מונחת הרי מהכוונים הקודמים - כרגע פשוט שיחקתי עם הבאלאנס - יותר מאוחר אני כבר אכוון עד הסוף.

שומעים סה"כ נהדר - אם יותר טוב ממקודם - הצליל יותר נקי אבל לפעמים אני מרגיש שאני מצליח לזהות את המיקום של צד ימין - צריך עוד קצת כוונים.

האם זה היה שווה את זה? - האמת, לא בטוח שאני אוהב את הרעיון אבל הקטע שהכל בא מהקונסולה המרכזית מדהים.

אני צריך לתת לזה זמן להתגנב עליי :-P

תמונות! 2 סה"כ :-D

DSC_0468.JPG

DSC_0469.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...