Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RR ותאימות למערכות הפעלה שונות

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 5171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון ושאלה לבעלי נסיון עם המסך

המסך סוף סוף אצלי בבית אבל הוא הגיע בלי הוראות מיוחדות או משהו שכזה -

מסך

דיסק תוכנה

צמת ווידאו

ו... שלוש צמות כוח

כאן השאלה

צמת כוח אחת היא צמה שמתחבר מצד אחד לשקע מצת של הרכב ובצד השני עם פלא למסך

צמת כוח שניה היא צמת כוח שיש לה חוט צהוב, חוט אדום וחוט שחור - ומשום מה נראה לי שזו הצמה שאני צריך להשתמש בה - ובה בלבד.

צמת כוח שלישית שאין לי כרגע מושג למה השימוש שלה - היא צמת כוח זהה לשניה בחיבור שלה בצד של המסך (חיבור כמו שמחברים את ספק הכוח ללוח אם - 4 פינים בפלסטיק לבן עם תפס...)

מדובר בצמה שבה יש קצר של החוט האדום ויוצא גם חוט שחור אחד של הארכה.

הניחוש שלי הוא שבגדול אני צריך להשתמש רק בצמה השניה - אבל, אם אני בוחר להשתמש בחיבור כוח לשקע מצת אני צריך גם להשתמש בצמה השלישית בשביל לקצר את מתג ההפעלה של המסך או משהו כזה.

האם אני מבין נכון?

באיזו צמה אני באמת צריך להשתמש?

תודה!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 321
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אדי

לא יותר קל להכנס לאתר של xenarc

ולהוריד את הmanual ?

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואללה :-P

תיארתי לעצמי שיש כאן כמה שכבר התנסו עם המסך הזה אז חשבתי שאולי עדיף פשוט לשאול :-P

מעבר לזה הדבר הזה ממש לא נראה מספיק מסובך בשביל להוריד לו מנואל ואפשר פשוט לנסות לחבר אותו למצבר

אבל באמת כדאי שאני אוריד את המנואל כי בכלל לא חשבתי על איזה אפשרויות יש לו לכיבוי והדלקה.

יאללה - קצת חומר קריאה ליום ראשון.

המנואל כבר אצלי...

אה - הכל טוסט! אפשר לאמר שהייתי לגמרי בכוון רק שהחוט האדום הוא ההדלקה אחרי הסוויץ כאן דווקא ולא הפלוס הקבוע.

טוב - עכשיו רק צריך למצוא זמן להתקין - ואת זה כרגע... אין לי!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צדקת :-D

אבל ממש לא הלכתי לישון עם זה - זה לקח בדיוק חמש דקות.

לא יודע למה, אבל כשקיבלתי את המסך הוא לא הגיע באריזה המקורית שלו של זנארק אלא פשוט הגיעה עטוף בפצפצים, רואים שהוא חדש ומעולם לא נעשה בו שימוש (או שהוא רפבריש ואני לעולם לא אדע את זה אבל זה סיכון שאני לקחתי בקניית מכרז) - הוא הגיע עם הדיסק ופתק קטן שנלקח מתוך המנואל אבל הוא הגיע בלי המנואל (או שהמנואל בעצם בתוך הדיסק ופשוט לא היה לי כוח לבדוק...)

איכשהו - לא חשבתי בכלל להכנס לאתר שלהם ולהוריד מנואל - שזה א-ב...

עכשיו אני כבר מת להכנס להתקנה רק שאני לא רואה מתי יהיה לי זמן פנוי לכך.

לגבי הצמה השלישית - היא אכן נועדה לשימוש במקביל עם החיבור לשקע מצת - זה פשוט צמת קצר מוכנה מראש במקום שאני אצטרך להתעסק בחוטים של הצמה הרגילה. אבל לא ראיתי את זה כתוב במנואל, אם כי, זה ברור.

נשאר רק לוודא תקינות של המסך לפני שאני באמת וממשיך וזו לא צריכה להיות בעיה גדולה.

חיבור למצת - צמת קצר שמחוברת לגוף הרכב והלפטוף הקטן שלי יעשו את כל העבודה הדרושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב - החלטתי להקים מודל טכני נוסף בבית ביחד עם המחשב והמסך וכל הקונפיגורציה

בשביל לעשות את זה רציתי רק לוודא שוב את החיווט של ספק הכוח של המחשב הביתי הרגיל ומצאתי מאמר מאוד נחמד:

http://www.wikihow.com/Convert-a-Computer-ATX-Power-Supply-to-a-Lab-Power-Supply

אני הולך להרים מודל טכני שלם בבית ולהגדיר את המחשב עד הסוף ככה שכל מה שישאר לי זה לחבר אותו לרכב לקראת סוף השבוע - בתקווה כמובן.

באותו הלילה רומם, לצערי לא הספקתי להעביר זמן איכות בתוך אהיל נחות.

אפרופו - למי ששואל איך מדליקים ספק כוח של מחשב בלי כפתור הפעלה - מקצרים את החוט השחור עם החוט הירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגעגעתי :)

איזה הסחפות הקטע עם הספק :D

שיהיה בהצלחה , אנחנו פה לתמיכה טכנית.

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הספק אני רק הולך לקצר את החוטים בשביל להדליק אותו ולחבר את המסך והמחשב לצהובים ולשחורים - לא יותר.

אבל ראיתי מאמר ממש נחמד אז הוספתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודל טכני אחרון בהחלט עבר בתעופה.

אני מקווה שאספיק להתקין כבר בזמן הקרוב - לא יודע אם תהיה לי סבלנות להעביר את החוטים לאורך גוף הרכב אז יתכן וההתקנה תהיה פרוביזורית :-D

DSC_0467.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך כבר מורכב...

מחר - העברת חיווט לתא המטען, העלאה של מקלט GPS ומקלט רדיו למגש האחורי והתקנת הCARPC וכוונים זריזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נראה מחשב במפגש? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקווה שכן.

במידה ואני אספיק באמת להתקין ולכוון.

במידה ואני אוכל להגיע בכלל למפגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיע תגיע

אם לא המחשב שלי , שיהיה לי לפחות לראות את המחשב שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה למחשב שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...