Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות של מתחיל - האם כדאי לקנות ג'יפ משופר ?

ni4ni
שימו לב! השרשור הזה בן 5399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר הולכים לקנות רכב שטח - מה עדיף:

1. לקנות רכב שבעליו הקודמים כבר התקינו בו שיפורים רבים (חוסך את הכסף של ההתקנה, מעיד על בעלים שכנראה מבין והרכב חשוב לו - אבל מצד שני לך תדע אם השיפורים הותקנו נכון ולא פוגעים ברכב).

2. לקנות רכב סטנדרטי ככל האפשר (אני אתקין רק מה שאני צריך ואדע בדיוק מי התקין ואיך, מעיד שהבעלים הקודם לא "התעסק" עם הרכב - מצד שני זה מייקר את הקניה בעוד כמה אלפי שקלים).

בנוסף, אני רואה הרבה מודעות על רכבים מוגבהים ובעלי צמיגים לא סטנדרטיים שטוענות שזה "ברישיון". אני יודע שמבחינה עקרונית הגבהה וצמיגים שונים אינם חוקיים בארץ - איך בכל זאת זה מופיע להם ברישיון ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגבהה לא מופיעה ברישיון.

צמיגים כן. לעיתים, מספר מידות מותרות לסוג רכב מסויים כך שיכול להיות שוני בין רכבים מאותו הדגם.

(יש דרכים נוספות לרשום צמיגים במידות שונות, אבל לא ניכנס לזה...)

לגבי קניה של רכב משופר,

אם השיפורים הותקנו בצורה מקצועית, עונים על הצרכים שלך (!) ובמצב טוב, עדיף לקנות משופר.

(משיקולי עלות בלבד ...)

סער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...