Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בהתקנת רדיו דיסק

nahash
שימו לב! השרשור הזה בן 7394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב קניתי רדיו דיסק של חברת EXCEL SOUND MP3

(אין לי הרבה כסף מה לעשות)

קיצר אני בא לאוטו מוציא תרדיו דיסק הישן מחבר את כל החיבורים לפי השרטוט על הישן

יענו לפי החיבור של האוטו כל חוט לפי השם שלו REAR RIGHT + FRONT LEFT -

וכל אלה ..

עכשיו על החיבור של האוטו היה 13 חוטים ועל הרדיו דיסק החדש היה 12 איזה חיבור בשם ILL לא היה ברדיו דיסק קיצר חיברתי והכל אני בא מפעיל

יש חשמל יענו אני יכול להכניס ולהוציא דיסקים ויש מנורה אדומה על הרדיו שדולקת אבל הצג של המכשיר לא נדלק אני לוחץ POWER זה לא מגיב. עכשיו מה גיליתי שבקופסה של הפיוזים של הרדיו פיוז אחד שרוף הלכתי קניתי פיוז חדש אותו דבר חיברתי עוד פעם אותו בעיה שוב אני פותח תקופסה של הפיוזים הפיוז החדש גם נשרף אבל עדיין יש חשמל אותו בעיה כמו קודם..

למישהו יש מושג מה יכולה להיות הבעיה ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיברת את חיבורי המתח הפוך. יש בתוך הרדי דיסק דיודה בין הפלוס למינוס שאתה מחבר הפוך אז יהיה לך קצר ואז ישרף הפיוז. במקום שהמכשיר ישרף.

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי יש לך קצר כלשהו בחוט האדום(+ אחיר סוויץ' ) ולא נשרפה לך שום דיודה כי אחרת המכשיר מת לגמרי ולא היתה נדלקת לך המנורה האדומה

זה שהמנורה נדלקת זה אומר שהמכשיר מקבל + קבוע בצהוב (זיכרון)

מה שאני ממליץ לך זה לחבר את האדום לצהוב ואז יידלק לך המכשיר בכל מקרה אם תסתבך אני יישמח להדריך אותך בטלפון

056-904700

בהצלחה זיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם בידדת טוב את כל החוטים

גם לי זה היה

אבל תבדוק טוב

ו.....ILL זה חוט שנותן מתח כשהאורות של הרכב דלקים

במכשירים של פיוניר למשל אתה מחבר את זה וכשהמכשיר מכובה,,האורות שלו קשורים לאורות של הרכב.....מדליק חבל על הזמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי יש לך קצר כלשהו בחוט האדום(+ אחיר סוויץ' ) ולא נשרפה לך שום דיודה כי אחרת המכשיר מת לגמרי ולא היתה נדלקת לך המנורה האדומה

זה שהמנורה נדלקת זה אומר שהמכשיר מקבל + קבוע בצהוב (זיכרון)

מה שאני ממליץ לך זה לחבר את האדום לצהוב ואז יידלק לך המכשיר בכל מקרה אם תסתבך אני יישמח להדריך אותך בטלפון

056-904700

בהצלחה זיו

אני אמרתי בפירוש שהדיודה מגנה! והיא לא נשרפה!! ואני אמרתי בהתחלה שהוא חיבר הפוך. וצדקתי. אז אל תהפוך את הדברים שלי .

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...