Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכישת ג'יפ בתקציב 70 אלף ש"ח

pilandbu
שימו לב! השרשור הזה בן 5510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אימי הוציאה רשיון לא מזמן והיא מעוניינת לרכוש ג'יפ לא בגלל שהיא צריכה או שהיא מתכוונת לנסוע בשטח.

פשוט מתוך הגשמת חלום.

שיהיה מרווח, אמין, ונוח. לא לשטח.

תקציב : 70K

אני בור בנושא ולכן אשמח לשמוע המלצות

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין צורך ליכולת שטח,

הונדה CRV ( מודל 2002-2001 http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?AreaID=&ModelID=84&SubModelID=567&FromYear=1999&UntilYear=2002&Auto=&EngineTypeID=&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&fromHand=&Hand=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&fromKM=&KM=&Info= )

טויוטה ראב4 מאותם השנים : http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?AreaID=&ModelID=87&SubModelID=1388&FromYear=1999&UntilYear=2002&Auto=&EngineTypeID=&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&fromHand=&Hand=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&fromKM=&KM=&Info=

סוזוקי גרנד ויטארה : http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?AreaID=&ModelID=98&SubModelID=605&FromYear=1999&UntilYear=2002&Auto=&EngineTypeID=&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&fromHand=&Hand=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&fromKM=&KM=&Info=

גם סובארו פורסטר תתאים לדרישות.

אמרת שאימך קיבל הרישיון לא מזמן , הביטוחים לג'יפים בדרך כלל יותר יקרים מאשר לרכבים פרטיים.

וזה עוד לפני התוספת הנכבדת לנהג חדש, קחו אתה זה בחשבון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי משנתון כזה תהיה בעיה למצוא משהו.

אם תעלו את התקציב בעוד משהו כמו 10K יהיה ניתן להשיג אני מאמין אויוטה RAV4 3 דלתות שנתון 2002 אם אני לא טועה.

אני פשוט עזרתי לחבר לא מזמן למצוא ג'יפ כזה והמחיר היה בסביבות ה80+-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו טריוס או סוזוקי ג'ימיני גם יכול לבוא בחשבון.

בתקציבך יכול להיכנס גם טריוס ממודל 06 ועוד ישאר לך עודף למערכת טובה.

יש לציין כי הרכב הנ"ל קטן מההצעות האחרות שקיבלת אך אולי דווקא בגלל זה יהיה יותר נוח עבור אימך.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, בתקציב שציינת, אך ורק ג'ימני או טריוס נכנסים ע"פ קרטריון המודל.

אני אישית לא חושב שזה נכון לקחת רכב כזה לצרכי נסיעת כביש, כי אני מחזיק בג'ימני ויודע שזו פשרה רצינית מאוד לנסיעה בכביש, אבל אני מטייל הרבה בשטח ושוכח הכל.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...