Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרישה לתשלום קנס שהגיע בדאר-מקום עבירה מוזר

koral7
שימו לב! השרשור הזה בן 5500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר אין ספור נסיונות בטלפון ביום ראשון והיום, ענו לי במשרד של מתנ"א עכו שמטפל בנושא הדוחות. לפי דברי הפקידה, הדו"ח המקורי נשלח אלי בדואר רשום

ב 8/2007, קבלתי מהם את המספר של הדאר הרשום בכדי לעקוב אחריו באתר של הדואר.

בקשתי גם לראות את הדו"ח המקורי ואת התמונה, את הדו"ח המקורי אין אפשרות לשחזר לכן הדפיסו דף מהמחשב וישלחו אתו בדאר יחד עם התמונה, זמן הגעה משוער - שבועיים.:shock:

מסתבר שאין אפשרות לעקוב אחרי דאר רשום לאחר שנה מיום שליחתו :-(, התקשרתי בטלפון לדאר ישראל ושם אמרו לי שיש עוד

הרבה כמוני שמתקשרים לברר לגבי דאר רשום שנשלח ע"י המשטרה אשר לא הגיע ומנסים לברר מה עלה בגורלו.

בנוסף אמרו שבמשטרה יודעים טוב מאוד שאין אפשרות לעקוב אחרי דאר רשום אם חלפה יותר משנה.

כרגע אין לי מה לעשות בנדון, עד אשר יגיעו התמונה והדו"ח בדאר.

ישראל

:roflmao: הבודי בעבודת פחחות והשילדה כבר במערומיה 1958 MGA Roadster :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאחר אין ספור נסיונות בטלפון ביום ראשון והיום, ענו לי במשרד של מתנ"א עכו שמטפל בנושא הדוחות. לפי דברי הפקידה, הדו"ח המקורי נשלח אלי בדואר רשום

בקשתי גם לראות את הדו"ח המקורי ואת התמונה, את הדו"ח המקורי אין אפשרות לשחזר לכן הדפיסו דף מהמחשב וישלחו אתו בדאר יחד עם התמונה, זמן הגעה משוער - שבועיים.:shock:

מסתבר שאין אפשרות לעקוב אחרי דאר רשום לאחר שנה מיום שליחתו :-(, התקשרתי בטלפון לדאר ישראל ושם אמרו לי שיש עוד

הרבה כמוני שמתקשרים לברר לגבי דאר רשום שנשלח ע"י המשטרה אשר לא הגיע ומנסים לברר מה עלה בגורלו.

בנוסף אמרו שבמשטרה יודעים טוב מאוד שאין אפשרות לעקוב אחרי דאר רשום אם חלפה יותר משנה.

ישראל

ישראל שלום

נכנסתי כרגע לאתר הדואר והקשתי על דבר דואר שנשלח אלי ביולי 2007 וקיבלתי את כל הנתונים. קצת תמוה מה שאמרו לך.

תבדוק שוב באתר ואם זה לא עולה, תבקש ממתנ"א שיתנו לך עוד הפעם את מספר הדואר רשום, אולי נתנו לך מספר שגוי וכן את המועד שהוא חזר אליהם מהדואר.

בעל השם הנדיר אדיר

ישראל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל שלום

נכנסתי כרגע לאתר הדואר והקשתי על דבר דואר שנשלח אלי ביולי 2007 וקיבלתי את כל הנתונים. קצת תמוה מה שאמרו לך.

תבדוק שוב באתר ואם זה לא עולה, תבקש ממתנ"א שיתנו לך עוד הפעם את מספר הדואר רשום, אולי נתנו לך מספר שגוי וכן את המועד שהוא חזר אליהם מהדואר.

בעל השם הנדיר אדיר

ישראל

כאשר אני מכניס את המספר שקיבלתי באתר הדאר, אני מקבל תשובה "דבר הדאר נתקבל בדאר המרכזי בנהריה ויצא לחלוקה" זהו.

בדרך כלל צ"ל רשום - "דבר הדאר נמסר לנמען בתאריך ..." או שצ"ל רשום - "דבר הדאר לא נתבקש ע"י הנמען והוחזר לשולח בתאריך...".

לכן התקשרתי לדאר לברר יותר פרטים והתשובה שקבלתי רשומה בהודעה שלי למעלה.

תודה,

ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אני מכניס את המספר שקיבלתי באתר הדאר, אני מקבל תשובה "דבר הדאר נתקבל בדאר המרכזי בנהריה ויצא לחלוקה" זהו.

בדרך כלל צ"ל רשום - "דבר הדאר נמסר לנמען בתאריך ..." או שצ"ל רשום - "דבר הדאר לא נתבקש ע"י הנמען והוחזר לשולח בתאריך...".

לכן התקשרתי לדאר לברר יותר פרטים והתשובה שקבלתי רשומה בהודעה שלי למעלה.

תודה,

ישראל

בוקר טוב לישראל

האם אתה גר בנהריה? אם לא, יש לך כבר נימוק טוב. אם כן , תדפיס את ההודעה כפי שהיא ,כיוון שהיא קובעת שאתה לא קיבלת את הדואר מחד , ושהדוור לא החזיר אותה למרכז המיון מאידך.

אותך מעניין כמובן החלק הראשון האומר לא נמסר לנמען, ועם המידע הזה תפנה למשטרה ותתחילו את התהליך מחדש.

חכה לראות את התמונה אולי בכלל יסתבר שתפסו את מכוניתו של משה ולא שלך:shock:

בכל הקשור לדוחות יש לבחון כל תג ותג כי לפעמים בגלל טעות קטנה אתה יכול לצאת מזה

ישראל

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לישראל

האם אתה גר בנהריה? אם לא, יש לך כבר נימוק טוב. אם כן , תדפיס את ההודעה כפי שהיא ,כיוון שהיא קובעת שאתה לא קיבלת את הדואר מחד , ושהדוור לא החזיר אותה למרכז המיון מאידך.

אותך מעניין כמובן החלק הראשון האומר לא נמסר לנמען, ועם המידע הזה תפנה למשטרה ותתחילו את התהליך מחדש.

חכה לראות את התמונה אולי בכלל יסתבר שתפסו את מכוניתו של משה ולא שלך:shock:

בכל הקשור לדוחות יש לבחון כל תג ותג כי לפעמים בגלל טעות קטנה אתה יכול לצאת מזה

ישראל

לא בנהריה, במושב ליד נהריה, אבל הדאר מגיע קודם לדאר המרכזי בנהריה ומשם יוצא לחלוקה למושב.

אני באמת יוציא הדפסה וננסה.

תודה,

ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

ישראל

היום המתינה לי בתא הדואר המעטפה ממשטרת ישראל (אמרו שבועיים), שלחו רק את התמונה ללא דף המחשב עם פרטי ה"עבירה".

עד כמה שאני מבין, האפשרות היחידה היא שצולמתי ע"י מצלמה המותקנת בחזית רכב החונה בצד הכביש.

מה לא הגיוני בצילום ? (הרכב שלי בתמונה זה השברולט סילברדו)

ישראל

scan0025.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לישראל שלום

כפי שאמר שמר אבל בשינוי קל חייך כי לדעתי לא אכלת אותה.

עד כמה שאני זוכר התמונה אינה מצולמת בצומת יד נתן כפי שכתבת בשרשורבזמנו אלא ביציאה מעכו אחרי חוף התמרים והמלון שעומד כאבן שאין לה הופכין.

הכביש הוא מכיוון צפון לדרום ואתה נוסע דרומה השעה כמעט שתיים בצהריים השמש צריכה להופיע לך במרכז או בימין הרכב ולא בשמאל הרכב אם רפלקציה לשמאל. גם הצל צריך היה להיות בכיוון המכונית שמאלה ואחורה ולא לימין וקדימה, אלא.... אם מישהו הפך את הנגטיב בטעות.

מכונית המשטרה יכולה לעמוד גם בכיוון נסיעתך על שול ימין וגם על שול שמאל קשה לקבוע, ופניה בכל מקרה אליך. אלא אם ניתן להרכיב את המצלמה גם מאחור.

25.6 זה לא עוד הרבה זמן שווה יהיה לחכות ולצלם את המצב כמו בתמונה ולהראות כי אין הגיון בתמונה של המשטרה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לישראל שלום

כפי שאמר שמר אבל בשינוי קל חייך כי לדעתי לא אכלת אותה.

עד כמה שאני זוכר התמונה אינה מצולמת בצומת יד נתן כפי שכתבת בשרשורבזמנו אלא ביציאה מעכו אחרי חוף התמרים והמלון שעומד כאבן שאין לה הופכין.

הכביש הוא מכיוון צפון לדרום ואתה נוסע דרומה השעה כמעט שתיים בצהריים השמש צריכה להופיע לך במרכז או בימין הרכב ולא בשמאל הרכב אם רפלקציה לשמאל. גם הצל צריך היה להיות בכיוון המכונית שמאלה ואחורה ולא לימין וקדימה, אלא.... אם מישהו הפך את הנגטיב בטעות.

מכונית המשטרה יכולה לעמוד גם בכיוון נסיעתך על שול ימין וגם על שול שמאל קשה לקבוע, ופניה בכל מקרה אליך. אלא אם ניתן להרכיב את המצלמה גם מאחור.

25.6 זה לא עוד הרבה זמן שווה יהיה לחכות ולצלם את המצב כמו בתמונה ולהראות כי אין הגיון בתמונה של המשטרה.

שלום ישראל,

התמונה מצולמת בין מפעל מקט לשעבר (מעט אחרי מפעל שטראוס) לתחנת הדלק ולפני הכיכר של חוף התמרים, אני נוסע מדרום לצפון.

רכב המשטרה עומד עם הפנים דרומה ומצידו השני של הכביש.

האם יכל להיות מצב שה 323 שנוסעת בכיוון הנגדי, קרוב יותר למכונית המשטרה בעצם הפעילה את המצלמה ולא אני?

ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ישראל,

התמונה מצולמת בין מפעל מקט לשעבר (מעט אחרי מפעל שטראוס) לתחנת הדלק ולפני הכיכר של חוף התמרים, אני נוסע מדרום לצפון.

רכב המשטרה עומד עם הפנים דרומה ומצידו השני של הכביש.

האם יכל להיות מצב שה 323 שנוסעת בכיוון הנגדי, קרוב יותר למכונית המשטרה בעצם הפעילה את המצלמה ולא אני?

ישראל

כדי שלא תהיינה אי הבנות אני רוצה לעזור אבל..

בתחילת השרשור לא ידעת על איזה כביש מדובר אח"כ אמרת ש מדובר בקטע קצת אחרי יד נתן כעת בקטע קצת אחרי מקט, ועל כל אלה אתה יודע גם לאמר שרכב המשטרה עמד בצד השני.

אני מציע כי ראשית תבדוק בדיוק היכן זה כביש 8510 קמ 1.7 עכו לדרום.

אם זה באמת היכן שאתה אומר אז כל מה שאני אמרתי לגבי הצל נופל, להיפך הצל די מסתדר עם מצב השמש והרכב, לא כל כך מסתדר איך השמש משתקפת בשמשה כאשר היא מעליך ומאחוריך.

לפי הסימן בתמונה היא מצלמת רכב לקראתה ולא רכב מתרחק, אבל כדי לעורר ספק ואם אכן הניידת עומדת בצידו השני של הכביש ,יש ספק את מי היא תפסה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

אנא קראו את הקישור שהפניתי אליו, בעיקר את תנועה מתקרבת אל המצלמהבניידת תמונה שצולמה על ידי מולטנובה בהתקנה.

התמונה היא של מכונית מתקרבת, שימו לב לסימנים, ואתה נכנס יפה יפה עם הסילברדו לתוך תחום ההערכה (אפשר להוריד שבלונה באתר).

צר לי, אבל התמונה כשרה (לצערך), גם אם פסח עבר. ממליץ לקחת עו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

אנא קראו את הקישור שהפניתי אליו, בעיקר את תנועה מתקרבת אל המצלמהבניידת תמונה שצולמה על ידי מולטנובה בהתקנה.התמונה היא של מכונית מתקרבת, שימו לב לסימנים, ואתה נכנס יפה יפה עם הסילברדו לתוך תחום ההערכה (אפשר להוריד שבלונה באתר).

צר לי, אבל התמונה כשרה (לצערך), גם אם פסח עבר. ממליץ לקחת עו"ד.

אם התמונה כשרה, מה יכל לעזור עו"ד?

ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שלא תהיינה אי הבנות אני רוצה לעזור אבל..

בתחילת השרשור לא ידעת על איזה כביש מדובר אח"כ אמרת ש מדובר בקטע קצת אחרי יד נתן כעת בקטע קצת אחרי מקט, ועל כל אלה אתה יודע גם לאמר שרכב המשטרה עמד בצד השני.

אני מציע כי ראשית תבדוק בדיוק היכן זה כביש 8510 קמ 1.7 עכו לדרום.

אם זה באמת היכן שאתה אומר אז כל מה שאני אמרתי לגבי הצל נופל, להיפך הצל די מסתדר עם מצב השמש והרכב, לא כל כך מסתדר איך השמש משתקפת בשמשה כאשר היא מעליך ומאחוריך.

לפי הסימן בתמונה היא מצלמת רכב לקראתה ולא רכב מתרחק, אבל כדי לעורר ספק ואם אכן הניידת עומדת בצידו השני של הכביש ,יש ספק את מי היא תפסה.

בתחילת השרשור לא ידעתי בדיוק היכן צולמתי, היום כאשר קבלתי את התמונה קפצתי לעכו וזיהיתי את המקום המדויק.

ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...