Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש בארץ ניסאן סקייליין?

nothink
שימו לב! השרשור הזה בן 4437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה בטוח? בוא ניראה איזה דגמים ניתן לקנות M3, M5, M6 עד לפה זה בסדר היה לי לפני שנה BMW 760LI שהיא הייתה נקראת בהזמנה מיוחדת אפשר להמשיך אני לא יודע על איזה דגם אתה מדבר שלא ניתן לייבא.

יניב

יש הבדל בין הזמנה מיוחדת שמזמינים לך רכב שמופיע אצלהם בקטלוג, לבין הזמנה מיוחדת של רכב שלא מופיע בקטלוג.

לדוגמא - תנסה להזמין M3 Cabrio - תתקל בסירוב.

תנסה להזמין סדרה 1 קופה - תתקל בסירוב.

תנסה להזמין סדרה 1 האצ'בק, לא משנה 3/5 דלתות, עם מנוע יותר גדול מ2 ליטר (לדוגמא 130i/135i) - תתקל בסירוב.

תנסה להזמין סדרה 5, דגם הדיזל החזק, שמשווק באירופה תחת השם 535 - תתקל בסירוב.

בקיצור, יש הבדל בין לעשות "הזמנה מיוחדת" לדגם כמו M5/M6, שאלו רכבים שמביאים רק בהזמנה מיוחדת כי הביקוש להם אפסי, או "הזמנה מיוחדת" בגלל איבזור מיוחד שאתה רוצה לרכב,

לבין "הזמנה מיוחדת" לדגם שפשוט לא מופיע במחירון (לדוגמא: A5 עם מנוע דיזל. לא מופיע במחירון, אבל אודי מוכנים להביא).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דיסקובר אני מבין את רצונך העז להשמיץ את ב.מ.וו בכל הזדמנות ולשבח את אודי יקירתך אבל שתדע, ראיתי סדרה 1 קופה בישראל (וגם את הקבריו', אבל היא מופיעה בקטלוג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין הזמנה מיוחדת שמזמינים לך רכב שמופיע אצלהם בקטלוג, לבין הזמנה מיוחדת של רכב שלא מופיע בקטלוג.

לדוגמא - תנסה להזמין M3 Cabrio - תתקל בסירוב.

תנסה להזמין סדרה 1 קופה - תתקל בסירוב.

תנסה להזמין סדרה 1 האצ'בק, לא משנה 3/5 דלתות, עם מנוע יותר גדול מ2 ליטר (לדוגמא 130i/135i) - תתקל בסירוב.

תנסה להזמין סדרה 5, דגם הדיזל החזק, שמשווק באירופה תחת השם 535 - תתקל בסירוב.

בקיצור, יש הבדל בין לעשות "הזמנה מיוחדת" לדגם כמו M5/M6, שאלו רכבים שמביאים רק בהזמנה מיוחדת כי הביקוש להם אפסי, או "הזמנה מיוחדת" בגלל איבזור מיוחד שאתה רוצה לרכב,

לבין "הזמנה מיוחדת" לדגם שפשוט לא מופיע במחירון (לדוגמא: A5 עם מנוע דיזל. לא מופיע במחירון, אבל אודי מוכנים להביא).

מי אמר שאין M3 קבריו?

נתקלתי בה בזמן שעבדתי.

אני בטוח שאם תכנס לסוכנות BMW עם כסף ביד ותדרוש להזמין את הדגמים הנ"ל ואחרי שתתקל בסירוב, תודיע להם שאתה פשוט הולך לסוכנות של ייבוא אישי ומביא את הרכב, אז הם יבינו שאתה רציני והם עלולים להפסיד עוד לקוח ואז הם כנראה יישבו איתך לגבי מחירונים.

אבל עובדה שכבר יש אאודי RS6, אאודי R8, אאודי S8 כבר צריך לתת מילה טובה לצ'מפיון מוטורס

27112008ug4.jpg

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקובר אני מבין את רצונך העז להשמיץ את ב.מ.וו בכל הזדמנות ולשבח את אודי יקירתך אבל שתדע, ראיתי סדרה 1 קופה בישראל (וגם את הקבריו', אבל היא מופיעה בקטלוג).

אין לי שום סיבה להשמיץ את BMW או לשבח את אודי (יקירתי?) אני לא רואה שקל הן מזו והן מזו.

מה שאמרתי מבוסס על נסיון (בנסיון להזמין 135 שהיא לא קבריו, אלה קופה/האצ'בק, קיבלתי תשובה אחת - לא).

קרוב משפחה (בןדוד של אמא, אבל מה זה משנה?) שרצה להזמין M3 קבריו נתקל באותו סירוב ובגלל היחס שקיבל ממנהלת הסוכנות ברחוב המסגר, פנה בסוף לאודי וקנה S5.

סדרה 1 קופה בארץ - רק בייבוא אישי. לפני שבועיים נאמר לחבר שהסדרה 1 קופה זה בעצם ההאצ'בק 3 דלתוות :?

מי אמר שאין M3 קבריו?

נתקלתי בה בזמן שעבדתי.

(כנראה שהרכב בו נתקלת היה בייבוא אישי או של "מקורב".)

אני בטוח שאם תכנס לסוכנות BMW עם כסף ביד ותדרוש להזמין את הדגמים הנ"ל ואחרי שתתקל בסירוב, תודיע להם שאתה פשוט הולך לסוכנות של ייבוא אישי ומביא את הרכב, אז הם יבינו שאתה רציני והם עלולים להפסיד עוד לקוח ואז הם כנראה יישבו איתך לגבי מחירונים.

קרא תגובתי למעלה. הנאמר בהודעתי הקודמת מבוסס על מה שקרה לפני קצת יותר מחצי שנה.

כנראה שלא. זה לא ממש מעניין אותם.

כשהסוכן ניסה למכור לי את הקבריו ואמרתי שאני לא רוצה קבריו ושאח"כ הם מתפלאים שאנשים הולכים לייבוא אישי הוא דאג לפלוט, כדרך אגב, "אז לך תביא לבד..".

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

רק שתדעו בארץ יש סקיילין למכירה היא עולה 760 אלף היא ירדה מ800 זו GTR35 אומנם זה לא GTR34 אך אותו מונע 3.8 V6 ואותו ממונט גובה אין כימעט אמרקאית שלוקחת את הסקיילין בתנאי כביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדעו בארץ יש סקיילין למכירה היא עולה 760 אלף היא ירדה מ800 זו GTR35 אומנם זה לא GTR34 אך אותו מונע 3.8 V6 ואותו ממונט גובה אין כימעט אמרקאית שלוקחת את הסקיילין בתנאי כביש

כי הרי זה ברור שאמריקאית בתנאי כביש זה משהו מטורף! :shock: WTF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...