Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

325 CI

silver-mr2
שימו לב! השרשור הזה בן 7471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שוקל להחליף את ה- MR ב- BMW 325CI מישהו נהג ברכב הזה, איך הוא מבחינת הגה, כוח, אחיזה ????

האם צריכת הדלק מטורפת בעליל או סתם גבוהה ???

תודה..

עידן

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא נסעתי על ה MR... אבל לפי כמה מקומות שבהם קראתי ה MX5 עדיפה...

לכן.. בהנחה שהמיאטה עדיפה... אז ה MR היא מכונית סבבה...

ה325 היא מעולה... אמנם לא חדת נהיגה כמו דגמיה הקודמים של ב.מ.וו E36,E30 ה E46 עדיין לא רעה בכלל... בדר"כ המכוניות שמורות מאוד, מי שקונה אותם זה לא ילדים-מבוגרים (כמותנו :)) אלא אנשים מבוססים יותר עם יותר יכולת כספית (שוב פעם, רוב הסיכויים שזה כך, אל תתפוס אותי במילה)... רכב מצוין מבחינת נוחות, נהיגה (אחורית, מה כבר יכול להיות), אלגנטיות ופאר... מחיר קצת גבוה, תלוי בשנתון שאתה קונה או שמא חדש (יקר...)

אמינות די טובה, לפי רכב במוו שהיה לי ולדודי שגם כן החזיק אחת (אחח... אין כמו במוו קבריולט)... ביטוח שאוהב לעלות צפונה בכל שנה (מחיר הביטוח שלנו רק עולה משנה לשנה למרות שהרכב מאבד מערכו) תצרוכת הדלק סבירה, וזה תלוי המון בצורת הנהיגה וב"לחיצות"...

לסיכום... אם היה לי את הכסף... ולא התחשק לי על מכונית סופר-מהירה (אימפרזות למיניהן או בליגה הזאת) ולא חשקתי באיזה רודסטר (מיאטה, MR2, Z3), והייתי רוצה להנות מכל העולמות של מהירות, נהיגה פנומנלית ואלגנטיות (או שמא נקרא לזה פאר)...

ב.מ.וו זאת הבחירה!

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנראה אין בו אנשים שנהגו על הרכב הספציפי. באופן כללי מדובר ברכב מאוד מרשים, חזק, יפה מהיר, והסיכוי למצוא אחד ידני הוא די אפסי. קח בחשבון עלויות ביטוח גבוהות, ושאם תטפל במורשה הוא יהיה מאוד יקר. לאושרי מהפורום יד 323 והוא מאוד מרוצה ממנה.

לדעתי לך קח סיבוב על אחת למכירה, ותראה איך אתה מתרשם. לדעתי אם תמצא אחת ידנית מדובר בקניה מעולה. אבל אולי נעבוד הפוך? תגיד לנו מה הדרישות, מה התקציב, אולי יש אופציות טובות יותר באופן יחסי.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול לחוות דעה על סידרה 3 CI קופה ??? איזה מן פורום זה ??? :shock:

פורום של ילדים זבי חוטם וחסרי מזומנים שהמכונית החזקה ביותר שנהגו עליה מעולם היא הפיאט אונו 70 של השכן. :wink:

וברצינות - חכה בסבלנות, אני משוכנע שבאיזהשהוא שלב יקראו אנשים בעלי ניסיון בב.מ.וו את השאלה ויוכלו לענות (איפה be_roo ו-falou, למשל?)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה כמו ש GMB אמר זה רכב פאר עם הדגשה על הפאר, יכולת אחיזת כביש די טובה

אני נהגתי על כמה ב.מ.וו סדרה 3 וחוץ מהכוח של המנוע אין הרבה

הבדל כמובן שהן משתבחות עם השנים בנוחות עיצוב וטכנולוגיה אז אם תגיד איזה

שנה אתה מחפש נוכל לעזור לך יותר...

והנה כמה מאפינים קטנים של כמעט כל רכב שהוא ב.מ.וו:

צריכת דלק: אל תצפה לרכב חכסכוני או לעשות איתה יותר מ 10 לליטר...

נוחות נסיעה: אין הרבה מה להגיד חוץ מזה שהישבן שלך יהנה מכל רגע...

אחיזת כביש: הגה עם תחושה נקיה בלי משיכות או הפרעות. אחיזת כביש טובה

וזהוא בערך...

(תקנו אותי אם אני טועה)

האמר הוא כמו פטיש רק שהוא שוקל טיפה יותר ויש לו

4 גלגלים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק: אל תצפה לרכב חכסכוני או לעשות איתה יותר מ 10 לליטר...

(תקנו אותי אם אני טועה)

אז אני אתקן אותך כי אתה טועה...

עד כמה שידוע לי ה 328 לוקחת בסביבות 1:6 וגם זה די אופטימי ותלוי בנהיגה.

אני מאמין שאם הוא יגיע ל 1:7 עד 1:8 זה יפה מאוד...

אוטו עם חלפים יקרים, טיפולים יקרים, כבד, לא הייתי מגדיר אותו כרכב ספורטיבי.

רכב פוזה עם מנוע נחמד...

http://www.carfolio.com/specifications/models/id/?id=74536

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר ש-DrorZi פעם נהג ב330CI לשבוע-שבועיים אולי תשאל אותו הוא מנהל פורופ מכוניות ב"תפוז"

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=207

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מעדיף תשובות מאנשים שלא מכירים את הרכב וסתם יחרטטו לך שטויות?

זה שזה לא קורה מראה על שיפור מסוים :p

הBMW הנ"ל הוא רכב לא כ"כ נפוץ, ומאידך יקר,

ולפיכך אל תצפה לתשובה מהירה מבעלי ניסיון,

יקח זמן :idea:

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על שלל התגובות.

לצערי אני נאלץ להעביר הלאה את הקסם (MR2) בגלל סוג העבודה שלי (צריך רכב יותר מתורבת ופחות "בולט") ואלמלא הייתי חייב - הייתי שומר עליו עוד 10 - 15 שנים...(הייתם מחליפים רכב שהביטוח עולה 4800 ש"ח וצריכת הדלק 1:13.5 בממוצע ????)

בכל מקרה - האם יש עוד הצעות מעניינות בסכום של 180 - 200 אלף ש"ח (דרישות: 2001 ומעלה, צריכת דלק סבירה, שמירת ערך נורמלית וביצועים טובים +)

אודה על הצעות מעניינות....

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על שלל התגובות.

לצערי אני נאלץ להעביר הלאה את הקסם (MR2) בגלל סוג העבודה שלי (צריך רכב יותר מתורבת ופחות "בולט") ואלמלא הייתי חייב - הייתי שומר עליו עוד 10 - 15 שנים...(הייתם מחליפים רכב שהביטוח עולה 4800 ש"ח וצריכת הדלק 1:13.5 בממוצע ????)

בכל מקרה - האם יש עוד הצעות מעניינות בסכום של 180 - 200 אלף ש"ח (דרישות: 2001 ומעלה, צריכת דלק סבירה, שמירת ערך נורמלית וביצועים טובים +)

אודה על הצעות מעניינות....

עוד פרטים...

איזה גיר?

גם ב.מ.וו קופה היא רכב די בולט (אם כי לא כמו MR2)

הבמוו תאבד לא מעט מערכה, כמו כל רכב במחיר הזה, אם כי כמובן יש מצטיינים (אלפא).

איזה גודל רכב?

קופה? משפחתי? סלון?

בקיצור תן עוד פרטים אולי אני אוכל לעזור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההעדפה היא לקופה אבל אני רואה עצמי נוהג גם על אלפא 156 2.5 ליטר, שמורה ויפה. אז ככה, שיותר חשוב הרכב מאשר המרכב שלו (קופה, רודסטר, קבריולה, 3/4/5 דלתות).

הגיר גם ממש לא משנה וברכב חזק לא אכפת לי גם טיפ' או אוטומט (אלוהים ישמרני...).

יש הצעות ????

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר גם ממש לא משנה וברכב חזק לא אכפת לי גם טיפ' או אוטומט (אלוהים ישמרני...).

התברגנת חביבי. זה קורה לכולם, אל תרגיש לא בנוח :lol:

בכל מקרה, למצוא סדרה 3 ידניות מהשנתונים של השנים האחרונות נראה לי פשוט בלתי אפשרי. אפילו זכורה לי כתבה שקראתי פעם במגזין ממון על רכבים ידניים בישראל בהשוואה לעולם, היה כתוב שם שאחוז הרכבים הידניים שב.מ.וו מוכרת בישראל נמוך מזה שהיא מוכרת בארה"ב...

בחזרה לעניין, אני מבין שאתה רוצה רכב יוקרתי, אלגנטי ואם אפשר גם ספורטיבי - אני אישית הייתי הולך על ה156. היא כל הדברים האלה בתוספת דבר שאין היום למכוניות אחרות: היא קלאסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שמשנה המרכב אם אתה מוכר את הMR2 לא?

ה156 אופציה נחמדה מאוד, רק תשכח משמירת ערך אם זה משהו שחשוב לך.

מה עם WRX חדשה? (פה תשכח מצריכת דלק נמוכה אבל מצד שני גם 325 לא בדיוק מייצרת דלק).

יש עדיין המון אופציות... שבעיקר תלויות בסוג המרכב, לדוגמא אם עדיין רכב קטן למה לא סיוויק טייפ R, או קליאו ספורט? (שגם זולות יותר).

אגב אם כבר רכבים מיוחדים... הנה אחד למכירה:

http://luach.ynet.co.il/levad.asp?z=c&tz=usedcar&nkotcd=639982

אבל אם הבנתי את הדרישות נכון, הייתי נשאר עם הבימר, יש בעיתון גם ככה 330 למכירה (אומנם לא קופה...) אפשר גם אחת פתוחה, הן מדהימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני נאלץ להעביר הלאה את הקסם (MR2) בגלל סוג העבודה שלי (צריך רכב יותר מתורבת ופחות "בולט") ואלמלא הייתי חייב - הייתי שומר עליו עוד 10 - 15 שנים..

גיא, נראה לי שפספסת את העיקר.

אז ככה, 330 קבריו', WRX, ו-XK8 הם בין הרכבים הכי "בולטים" בארץ.

:idea:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...