Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי מערכת לאוטו - מבקש חוות דעת

maxim
שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי אתמול מחבר מערכת לאוטו.

הייד יוניט: סוני CDX-L600X

2 רמקולים 6*9 של פיוניר הדגם החדש 4 WAY , הדגם TS-A6985, בעוצמה 260W

כתוב לי נומינל פאוור 60W

מגבר: TERMINATOR GX-7004 בעוצמה של 700W

סאב וופר: RED SOUND 600W

וזהו בינתיים, בעתיד רמקולים קדמיים.

עוד לא סגרתי איתו על המחיר(חבר שלי ...)

האם המערכת הזאת טובה לדעתכם? כמה לדעתכם היא שווה(הכל יד שניה, היד יוניט באחריות).

ועוד משהו, איך רצוי לחבר הכל. האפשרויות שאפשר לחבר למגבר:

4*175

2*350

2*175 פלוס 350

חשבתי לחבר את הסאב ל 350 ואת הרמקולים ל2 יציאות שנשארות של 175.

או שאולי עדיף לחבר את הרמקולים להד יוניט שנותן 4*52?

האם 350W לסאב 600W זה מספיק? יכול להיות שאני יכול להחליף את המגבר הזה למגבר של 420 של לוגי'+ מגבר של 300 של בוש, האם עדיף ואז לחבר 420 לסאב?

אני פשוט לא רוצה שהמצבר יגמר לי מהר, בגלל זה אני לא רוצה 2 מגברים.

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משהו, במיוחד המגבר והסאב.

שתי חברות לא מוכרות בעליל. לא נראה לי שתצליח להוציא מהן משהו איכותי.

עכשיו שאלה:

אתה עומד על זוג רמקולים אחוריים וסאב וזהו? הרבה יותר הגיוני היה לעמוד רק על זוג קדמיים וסאב. אתה בקושי תשמע טרבל כי הרמקולים שלך הם אובליים בנוסף לסאב, המחסור בטוויטר או לפחות רמקולים קדמיים יהיה בולט מאד.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מה שהיה לו.

בעתיד אתה מתכוון לקנות קומפוננט קדימה.

המגבר- אני יודע שלא מוכר, אבל האיכות דיי טובה.

הסאב הבנתי שזה חברה דיי מוכרת

RED SOUND USA

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד ברמקולים 6X9 יש גם טוויטרים ולעיתים אפילו 2 בכל רמקול, אבל ראלימן צודק אתה צריך זוג טוב מקדימה בעדיפות גדולה בהרבה על אחוריים.

RED SOUND היא חברה די מוכרת אבל לא כל כך לטובה.

מה שאני לא מבין הוא למה אנשים שואלים אחרי שהם קונים, אם קנית אז קנית אין כבר מה לעשות. ואם אתה מבסוט אז זה מה שחשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נורא אתפלא אם הוא יצליח לשמוע הרבה מעבר ל"בום בום"...

הטוויטר מרוחק מדי בשביל להשפיע הרבה.

בכל הנוגע ללשאול אחרי הקנייה זה באמת קצת חסר טעם.. היית שואל והיית מקבל אפשרויות מותאמות לפי התקציב עכשיו אתה כבר קנית אז...

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ישמע, כל ה6X9 האלה ידועים בטוויטרים הצעקניים שלהם ומניסיון (לא אצלי ברכב) שומעים אותם . אבל בכלל לא צריכים לשמוע צלילים גבוהים מאחורה מלכתחילה (ובעצם אף צליל רק שלסאב אין צליל כיווני ולכן אפשר למקם אותו בבגז').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מע' כזאת צריכה לעלות?

בקשר לטוויטרים, אמרתי שבעתיד אני מתכוון לקנות גם קדימה.

בינתיים אני לא מרכיב את זה באוטו גם ככה.

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכיבים לא מוכרים ועוד משומשים...

אני אנסה:

הד יוניט - 650 שקל

סאב - 600 שקל כולל תיבה

מגבר - 350 שקל

רמקולים - 200 שקל

הערכה גסה מאד :!:

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הד יוניט - 650 שקל

ממתי סוני זה חברה לא מוכרת? ויש עדיין אחריות לעוד חצי שנה נראה לי.

סאב - 600 שקל כולל תיבה

סביר.

מגבר - 350 שקל

זה הכל?? בשביל מגבר 700W?!?????

רמקולים - 200 שקל

פיוניר זה חברה לא מוכרת!? הם גם בשימוש רק כמה חודשים אצלו.

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי לכמה זה עולה חדש, אני לא מכיר את הדגם של סוני אז אני לא יכול להעריך כמה הוא יעלה משומש. אם הוא בהתאם לשאר רכיבי המערכת אז 650 יכול להיות הגיוני מאוד , יש סוני שעולים בסביבות האלף.

זה שעל המגבר כתוב 700W זה לא אומר שהוא באמת נותן את זה, במיוחד שמדובר בחברה ממש לא ידועה. אם המגבר תקין ויש לו בכל זאת עוצמה כלשהי אז אולי הוא שווה עד ה500 למרות שלא הייתי משלם אף פעם על משהו לא מוכר.

הפיוניר משומשים שווים יותר מ200 ושוב תלוי כמה הם עלו חדשים וכמה זמן הם בשימוש, אם מעט זמן אז תוריד משהו כמו 30% מהמחיר המקורי.

סאב של RED SOUND טוב נתחיל מזה שמוכרים אותם בהרבה יותר ממה שהם באמת שווים לכן סאב כזה משומש עם תיבה הייתי אומר 500

רק שתבין שכל נתוני הוואטים שאתם מדבר עליהם הם נתוני המקסימום של המקסימום והם אינם אומרים דבר. הסאב שיש לך אולי עומד ב300 וואט RMS המגבר שיש לך עם הוא 5 יציאות סביר להניח שהוא לא מוציא יותר ב4X50W RMS. הפיוניר שמוגדרים כ260 הם משהו סביב ה60 וואט.

לא קנית רקולים קדמיים??? שאתה שומע מוסיקה בבית או הולך להופעה אתה גם מפנה את הגב לרמקולים? אם כן אז בסדר אם לא אז כדי שקתנה לך רמקולים קדמיים.

ואז אם המבר 4 ערוצים תגשר 2 ערוצים לסאב ותשתמש ב-2 ערוצים לרמקולים הקדמיים ואת האחורים תחבר על המגבר הפנימי של הרדיו דיסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי לכמה זה עולה חדש, אני לא מכיר את הדגם של סוני אז אני לא יכול להעריך כמה הוא יעלה משומש. אם הוא בהתאם לשאר רכיבי המערכת אז 650 יכול להיות הגיוני מאוד , יש סוני שעולים בסביבות האלף.

חיפשתי באינטרנט, הכי זול שמצאתי לדגם הזה זה בסביבות ה 2000 ש"ח.

זה שעל המגבר כתוב 700W זה לא אומר שהוא באמת נותן את זה, במיוחד שמדובר בחברה ממש לא ידועה. אם המגבר תקין ויש לו בכל זאת עוצמה כלשהי אז אולי הוא שווה עד ה500 למרות שלא הייתי משלם אף פעם על משהו לא מוכר.

לדעתי יש עוצמה ואיכות(אולי לא כמו מגבר 700W של חברה מוכרת וטובה), אבל מספיק, לפחות לבינתיים.

הפיוניר משומשים שווים יותר מ200 ושוב תלוי כמה הם עלו חדשים וכמה זמן הם בשימוש, אם מעט זמן אז תוריד משהו כמו 30% מהמחיר המקורי.

גם זה חיפשתי באינטרנט, ומצאתי כאלה חדשים ב 700 ש"ח בערך.

סאב של RED SOUND טוב נתחיל מזה שמוכרים אותם בהרבה יותר ממה שהם באמת שווים לכן סאב כזה משומש עם תיבה הייתי אומר 500

OK

רק שתבין שכל נתוני הוואטים שאתם מדבר עליהם הם נתוני המקסימום של המקסימום והם אינם אומרים דבר. הסאב שיש לך אולי עומד ב300 וואט RMS המגבר שיש לך עם הוא 5 יציאות סביר להניח שהוא לא מוציא יותר ב4X50W RMS. הפיוניר שמוגדרים כ260 הם משהו סביב ה60 וואט.

המגבר עם 4 יציאות, וכתוב שהוא מוציא 175*4, אל תגזים שזה פי 3 פחות ....

אני אבדוק יותר מאוחר בחוברת כמה RMS יש לו.

איך אני בודק כמה RMS הסאב? מפרק את התיבה וכתוב שם?

כתבתי בהודעה הראשונה שהם 60W, וש 260 זה הספק מקסימלי.

לא קנית רקולים קדמיים??? שאתה שומע מוסיקה בבית או הולך להופעה אתה גם מפנה את הגב לרמקולים? אם כן אז בסדר אם לא אז כדי שקתנה לך רמקולים קדמיים.

אמרתי שעדיין לא קניתי רמקולים קדמיים. עדיין אני לא מתקין את כל זה באוטו.

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא עולה על 2000 חדש אז גם 1300 זה יכול להיות מחיר טוב מאוד, תלוי כמובן במצבו ובזמן השימוש. כדאי לך לנסות לבדוק אותה בנסיעה מעט קופצנית כי לבולמי זעזועים ברדיו דיסקים יש נטיה להתקלקל.

פיוניר ב700 חדשים אפשר לקנות ב400.

אני לא מגזים עם המגבר כבר ראיתי מגברים שטוענים ל1000 וואט שבקושי היו 200 בפועל.

אז אם להיות אופטימי אולי הוא יהיה 4X75 אל תשכח שהנתון 700W אין סיכוי שהוא RMS וכנראה שהוא MAX וRMS יכול להיות חצי מהMAX ואפילו פחות (אין נוסחה קבועה לכך).

בקשר לקדמיים, הם החלק הכי חשוב במערכת שלך (לדעתי) אז תשקיע בהם ככל שתוכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מה שאמרתי לו אבל הבחור אמר לי לא להגזים, אז נתתי לו נתון מאוד אופטימי.

אבל גם אני חושב שגם 4X50W זה די אופטימי. אופטימיות קוסמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...