Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי מערכת לאוטו - מבקש חוות דעת

maxim
שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקשר לקדמיים, הם החלק הכי חשוב במערכת שלך (לדעתי) אז תשקיע בהם ככל שתוכל.

כן, אני יודע, אבל בינתיים קניית אוטו מתעכבת בגלל המשפט שיהיה לי עוד חודשיים. ואין כסף כי אני רוצה עו"ד, בינתיים חיברתי את המערכת בבית.

בחתימה שלך כתוב שW הוא W, ולא משנה מאיזה מגבר הוא הגיע ... אז למה אתה אומר שבמגבר שלי שכתוב 700, זה לא 700?

זה שזה חברה לא מוכרת(גם אני לא הכרתי אותה קודם), לא אומר שהוא לא טוב. או שאני טועה?

בינתיים קניית האוטו שבו תורכב המערכת מתעקבת, בינתיים אני רוצה לחבר בבית כי המערכת שיש לי בבית גם ככה על הפנים.

האם מישהו יודע אם ספק כח של בית (כתוב 1200mA, נראה לי שזה מה שחשוש) יחזיק לי את המגבר? את המגבר ואת ההד-יוניט ביחד?

בינתיים חיברתי רק את ההד יוניט, ואליו את הרמקולים, כשאני מגביר ואני מתקרב לשליש מהעוצמה המסך מתחיל לרצד ואחרי כמה שניות המערכת נכבית ואחרי שניה נדלקת שוב, וככה עד שאני מנמיך, למה זה קורה? ההד-יוניט חלש לרמקולים? אין מספיק חשמל מהספק כח שיש לי בבית?

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואט מדוד הוא וואט מדוד אבל אצלך במגבר ה700 זה נתון מנופח וחבר משמעות, מה שחשוב שזה כמה וואט RMS נקי הוא מוציא.

תראה אם על הספק כתוב שהוא יכול לספק זרם עד 1200MA שזה בעצם 1.2 אמפר זה לא יוכל להחזיק את המגבר. צריך ספק רציני יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד ברמקולים 6X9 יש גם טוויטרים ולעיתים אפילו 2 בכל רמקול, אבל ראלימן צודק אתה צריך זוג טוב מקדימה בעדיפות גדולה בהרבה על אחוריים.

אייל, אתה מתכוון שהטוויטרים נמצאים בתוך הרמקולים 6X9 או שהם באים בנפרד בקנייה?

הפנצטה, מנסה ללמוד משהו על מערכות. :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...