Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית מזגן קטן

BLUE-R
שימו לב! השרשור הזה בן 5990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מסכים איתך שאיכות המוצרים יורדת , וטלויזיה שתקנה היום גם לא תהיה באותה איכות של טלויזיה שקנית לפני 10 שנים,וגם לא תחזיק הרבה זמן. מצד שני אתה משלם הרבה יותר זול.

בגלל זה אני לא מחליף את ה TELEFUNKEN שלי שגילה מעל 10 שנים ואיכות התמונה היא משהו נדיר במחוזותינו (כל זאת עד שיהיה תקציב לפלזמה)

בקשר למזגן : יש לי חבר טוב שאני נמצא אצלו פעם-פעמיים בשבוע, שקנה מזגן FAMILY עילי עם 2.5 כ"ס לסלון , ולצערי (וגם לצערו) הרב,

בקיץ הוא לא מקרר כמו שצריך בחורף הוא לא מחמם כמו שצריך , הוא מזמין טכנאי מדי פעם שמאבחן איזו בעיה, מחליף חלק

והמזגן ממשיך בשלו.

לכן מה שאני אומר זה שאם היה הפרש של נניח 50 אחוז במחיר, היה שווה להסתכן, אבל כשההפרשים כיום עומדים על 10 עד 20 אחוז בין מותג טוב למותג מפוקפק, אז למה לחסוך ? זה לא שמזגן פמילי עולה 500 שקל. הוא עולה במקום 2000 כ1700 (סתם דוגמא)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק,זאת הסיבה שקניתי תדיראן בכל הבית. אני התכוונתי למוצרים עם הפרשים של מאות שקלים ואפילו אלפי שקלים בין מוצר ממותג לבין מוצר לא ממותג.

ודרך אגב היום בבית שלי(עדיין לא עברתי לדירה החדשה) ישנם שני מזגנים של יונדאי כבר 5 שנים והם עובדים יפה מאוד ללא תקלות כך שזה רק מחזק את העובדה שצריך מזל עם מוצרי חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך מזל עם מוצרי חשמל.

זה מעצבן, אבל כל כך נכון. אין היום אף שם שהוא ערובה לאיכות בתחום הזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיץ שעבר קניתי מזגן של HYUNDAI, ומזגן של FAMILY , שניהם "מזגנים סינים" (נראים 1 ל 1 , רק מדבקה שונה)

למדתי כמה דברים:

1. כ"ס או 3/4 כ"ס או 1.5 כ"ס לא משנה כלום - מה שמשנה זה ה BTU (יחידות קירור), לחדר ממוצע צריך לפחות 9000 BTU, במזגנים שקניתי יש 12,900 BTU , הם עלו לי 1400 כל אחד, התקנתי לבד (התקנה רצו עוד 300) , מקררים מ-ע-ו-ל-ה !

2. המזגנים של טורנדו לא משהו בכלל, חבר שלי קנה איתי מזגן, הוא בחר בטורנדו, הוא עד היום מצטער

3. עדיף לקנות מזגן ב 1400 כל 4-5 שנים, מאשר לקנות ב 3000 מזגן של אלקטרה או מותג אחר כל 10 שנים.

בהצלחה.

1. מזגנים מחשבים לפי כל 9000BTU=1 כפר סבא. אז מה שקנית הם 1 ורבע כפרי סבא.

2.צודק, גם אני מחזק, וכניראה בגלל זה הם דוחפים פירסומות בצורת השטיפת מח.

3. שלושתלפים לאלקטרה ? אני קנית 9000BTU של אלקטרה ב 1900 שקל בקיץ האחרון כשהמחירים היו בשיא העונה.

4.(תוספת שלי) לדעתי , כדאי ליקנות את המזגן הכי זול שמוצאים כל עוד והוא עונה ע'פ הקריטריון של BTU@גודל החדר, חשוב לבדוק שיש אופציות כמו טיימר וכל פיצ'ר אחר שהרוכש דורש.

התקנה נכונה זה חלק יותר רציני במזגן

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...