Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשת אישור ממשרד התחבורה לרשיון נהיגה

raid5
שימו לב! השרשור הזה בן 6141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

בתודש ינואר 2007 ניגשתי למשרד התחבורה בקריית אריה פ"ת על מנת לעבור מבחן תאוריה , קיבלתי לידי טופס על מנת שאחתים את רופא המשפחה בעניין הכשירות שלי , בעבר הייתה לי בעיה קלה וגם נצטרכתי לקחת תרופה . היום אינני צורך את התרופה והמחלה נעלמה. מאז ועד היום הגשתי אישורים רפואיים למשרד התחבורה לפי בקשתם, ושבהם צויין שאינני צורך תרופות ושהמחלה אינה קיימת. אני מחכה כבר כמה חודשים לתשובה ממשרד התחבורה וכל בקשותי נידחו, שעדיין לא נבדקה, ועדיין אין תשובה. כמו כן נאמר לי שיזמנו אותי לביקורת רפואית ,ועד היום לא קיבלתי שום פנייה ממשרד התחבורה ,ואף תשובה מהם. למיטב ידיעתי החומר נמצא במקום שנקרא עידכון ובקרה שהוא למעשה משרד ארצי .

אנא עזרתכם כיצד אוכל לקבל תשובה מהירה מהם , או לאן ניתן לגשת או לפנות בנושא זה.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למשרד הרישוי בפתח תיקוה, גיסין 37 בקש לשוחח עם מנהלת משרד הרישוי גב' רקפת, היא תוכל לסייע לך בנושא.

בעבר אחת העובדות שלי לא קיבלה אישור ללמוד נהיגה על רכב וזאת מפני שהייתה לה בעיה רפואית.

כיום היא רוכבת על קטנוע, ובדרך להוצאת רישיון על רכב פרטי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...