Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת הגומי של הממברנה בסאב

oron70
שימו לב! השרשור הזה בן 7503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע גילתי שהגומי העוטף את הממברנה של הסאב שלי

{פיוניר 12" די יישן אבל עושה את שלו}

:twisted: נפתח בכמה איזורים{לא משהו כ''כ רציני}

עכשיו השאלה שלי היא כזאת

האם במשך הזמן הגומי יפתח לגמרי

ואולי הממברנה תעוף?{למרות שלא נראה לי סביר אבל בכל זאת..} :shock:

או שיש את האפשרות הפשוטה להדביק את האיזורים שנפתחו

הבנתי שסילקון שחור יעשה את העבודה...

לכל מי שיש רעיון הוא יתקבל בברכה.

תודה מראש לעוזרים :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן סיליקון שחור יעשה את העבודה.

מה שגורם לכך הוא הבלאי שהסאב מקבל עם הזמן עקב התנודות החוזרות שלו אשר גורמות לקרעים הנ"ל להווצר.

קיצר , סיליקון שחור ושלום על ישראל :).

או.. סאב חדש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה תהיה ההשפעה של סיליקון שחור על הממברנה..

לדעתי זה הוספת משקל על הממברנה שיקשה או ישנה את הצלילים בשל תנועה שונה של הממברנה.

לדעתי תמשיך עם הסאב כמו שהוא. כשהוא יהרס - קנה חדש או משומש.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך תמדוד את האיזון בין מוגזם לעמיד?

מוגזם מדי - פוגע בצליל.

מאט מדי - לא מתקן.

מה זה מה? זה יכול להיות ענין של גרמים בודדים..

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דיבורים מיותרים, יותר משקל פחות משקל....הבן אדם אמר שהגומי שמסביב הממברנה נפתח בכמה מקומות, לגומי הזה קוראים "סראונד" והוא לא חלק מהממברנה, הוא מחבר אותה לשאסי של הרמקול.

אם זה התנתק בכמה מקומות אפשר פשוט להדביק וזה לא יפגע בביצועים של הרמקול, זה קרה לי בעבר בסאבים וקצת דבק מגע פתר את הבעיה.

קרעים בממברנה עצמה וגם בסראונד אפשר לתקן בעזרת לכה שקופה לציפורניים, ניסיתי את זה בעבר וזה מחזיק עד היום ברמקול של חבר שתוקן לפני כשנתיים. מורחים שכבה דקה ונגמר הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שאין לך קרעים בסראונד או בממברנה אלא יש לך בעיה שהסראונד התנתק מהשלדה של הרמקול (מהמתכת או הפלסטיק) לכן תשתמש בדבק, אתה יכול באופקסי, מגע וכו'.

הלכה זה לקרעים בממברנה או בסראונד עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...