Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב קטן מתאים לי ב-15,000 שקל?

gatigno
שימו לב! השרשור הזה בן 6171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. שמי יניב, סטודנט בן 25.

אני מעוניין לקנות רכב. להלן התנאים:

תקציב: 15000.

שנה: מ-96

תנאים אפשריים לפי סדר חשיבות

- מעדיף רכב שימזער את הסיכון להתעסקות ולתיקונים

- מעדיף רכב קטן על גדול

אופן השימוש: מדי יום בעיר. חיפה - עליות וירידות. פעם בשבועיים טיול של 250 ק"מ.

מבקש את דעתם המלומדים בפורום לגבי המודל שמתאים לי. :-D

בתודה מראש.

יניב.

עריכה: להבא - נא להקפיד על כותרת אינפורמטיבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום כזה, אין לך הרבה אפשרויות משנת 96.

אתה יכול לקנות פיאט פונטו שהוא מאוד חסכוני וזול לאחזקה, אבל לא נוח במיוחד. הוא יחסית אמין (הכל בחיים יחסי), אבל גם אם מתקלקל החלקים לא יקרים.

אתה יכול לחפש פולו , אבל האחזקה יקרה יותר ולא חסכוני בדלק.

אבל מנסיון שלי, תקנה לך רכב יפני, אפילו שתצתרך לרדת בשנים, לטווח ארוך זה יהיה חסכון לכיס שלך בתיקונים. אם תמצא גיר ידני רק תרוויח.

המלצות שלי: מזדה 323 שנים 93-97 הזרקה, טויוטה קורולה 93-94, מיצובישי סופר לנסר 93-95, יונדאי אקסנט 95-97, קאיה פרייד/לאו 95-98. עדיפות לידני, זה נכנס לך לתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום כזה, אין לך הרבה אפשרויות משנת 96.

אתה יכול לקנות פיאט פונטו שהוא מאוד חסכוני וזול לאחזקה, אבל לא נוח במיוחד. הוא יחסית אמין (הכל בחיים יחסי), אבל גם אם מתקלקל החלקים לא יקרים. - נכון

אתה יכול לחפש פולו , אבל האחזקה יקרה יותר ולא חסכוני בדלק. - גם נכון

אבל מנסיון שלי, תקנה לך רכב יפני, אפילו שתצתרך לרדת בשנים, לטווח ארוך זה יהיה חסכון לכיס שלך בתיקונים. אם תמצא גיר ידני רק תרוויח. - ממש ממש לא נכון

המלצות שלי: מזדה 323 שנים 93-97 הזרקה, טויוטה קורולה 93-94, צימובישי [אה הא] סופר לנסר 93-95, יונדאי אקסנט 95-97, קאיה פרייד/לאו 95-98. עדיפות לידני, זה נכנס לך לתקציב.

אתה ממליץ לו על יונדאי אקסנט וקאיה פרייד במקום פונטו? מצחיק.

הפונטו תהיה חסכונית (מנוע 1252 סמ"ק שמספיק לרכב הזה), אמינה באופן יחסי - רק תמצא אחת שמורה שלא עברה בהשכרה או בצה"ל. וגם אם תתקלקל, החלקים זולים מאוד.

כמו-כן היא תהיה הרבה יותר נוחה, נעימה ומהנה מהאופציות האחרות שהוצעו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ליונדאי אקסנט וקאיה פרייד יש עדיפות מבחינת האמינות מאשר לפיאט פונטו, זה מנסיון שלי ושל המשפחה.

למרות שנסיעה בהן לא נוחה (זה במילים עדינות). גם החלקים שלהם זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק וממליץ על הפיאט פונטו.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לשקול גם פורד פיאסטה מאמצע שנות ה - 90 . פשוטה ואמינה להפליא , ואף זריזה באופן יחסי .

מחזק את עניין המאזדה 323 סדאן - גם כן רכב מתגמל מאוד ביחס למחיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להוציא את הקיה פרייד מחוץ לחוק, עם כל הצער שבדבר, מחזק לגבי הפונטו- הייתה לי שנת 95, לא אוכל שמן,דלק וסוחב יופי בעליות.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

כשאתם פוסלים את אקסנט, על איזה שנים אתם מדברים?

היום אפשר לקנות גם ב20 אלף משנת 99,

ואני מניח שיש יתרון כלשהו על 323, שהוא יכול להרשות לעצמו 96 מקסימום, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון אופציות טובות.

הפונטו בהחלט אופציה טובה, אבל אפשר להוסיף לרשימה גם את הסארלט המעולה והאמינה, את ה205 וה106 מבית פיג'ו ואפילו את הסיריון הקודמת, אם בודקים טוב טוב את המנוע הרגיש.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...