Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ לגולף

שימו לב! השרשור הזה בן 6240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי גולף דיזל 2 ליטר 140 כ"ס גיר 6הילוכים DSG.

1) האם שינוי בניהול מנוע אינו דורש התיחסות לגיר ?(הגברה ל- 170 כס ומומנט 34 ל-38 קגמ )

2) ישנם 3 "מוסכים" שהציעו לי מחירים 2000 עד 4500 ש"ח לביצוע השידרוג ,

האם הפערים באכויות השידרוג , הם ניגזרת המחיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GSI - אל תמהר.

ידוע כי לגיר הDSG יש בעיה עם מומנט גבוה מידי... אם אני לא טועה הוא מתחיל להנזק באיזור ה40 קג"מ.

מומלץ לבדוק את הנושא בפורומים בחו"ל בעלי יותר נסיון בשיפור רכבים בעלי גיר מסוג DSG.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מנוע, מנועי VAG המוגדשים אכן עומדים יפה בשיפור הספק רב.

מבחינת ה DSG, אם תשים לב, התיבה טרם שודכה ללאון קופרה 240 כ"ס והמון מומנט, כמו גם למספר גירסאות פרימיום אחרות, כמו כן התיבה טרם הוכיחה יכולת עמידות ושרידות לאורך זמן.

בהתחשב בעובדה שכל התיבות הרובוטיות, לא הוכיחו אמינות מפליגה מעולם, אני הייתי נזהר, למרות שהDSG אכן תיבה שלדעת רבים היא האיכותית והמתקדמת ביותר כיום.

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות על השרשור.

לי יש גולף סימן 3, 100 כ"ס ידנית , מנוע 1600.

האם יש צ'יפ שמשפר ביצועים גם אצלי?

האם זה יגמור את המנוע?

ואם כן כמה הוא ישפר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות על השרשור.

לי יש גולף סימן 3, 100 כ"ס ידנית , מנוע 1600.

1. האם יש צ'יפ שמשפר ביצועים גם אצלי?

2. האם זה יגמור את המנוע?

3. ואם כן כמה הוא ישפר?

1. יש צ'יפ לכל רכב... אבל אצלך יש מה שנקרא מנוע אטמוספרי (מנוע שנושם בכוחות עצמו, ללא כל עזרת טורבו, סופרצ'רג'ר או משהו דומה) אז אל תצפה שפתאום יצוצו לך עשרות כ"ס

2. לא יעשה שום נזק אם אתה מתקין את הצ'יפ אצל מישהו מקצועי ולא סתם מחבר את הרכב למחשב הבייתי ומתחיל להשתגע :lol:

3. המקסימום שתקבל זה איזה 3 כ"ס וזה בלחץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...