Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה מהיום על המירוצים הלא חוקיים ב"24 שעות" של ידיעות

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסוף הכתבה אומר סגן ניצב ישראלי:"הבעיה היא שאלה שמכניסים את השיפורים,לא ממגנים את עצמם,כפי שעושים באירופה".

:screwy::screwy::screwy:

אמנם יש צדק בדבריו,למרות שהפתיעו אותי לטובה,שכן נראה שהוא אינו נגד המירוצים,אלא נגד מתכונתם הנוכחית.

בכל מקרה,מה בדיוק הקטע של המיגון?

הייתי קודם דואג לכבישים המחורבנים שיש פה(תודה למע"צ) ולא לתוצאה של נסיעה בהם!

וכן רוני,ניכר שאתה משועמם :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט כתבה לא דמגוגית ומגעילה כמו שהייתה במעריב ובטלויזיה.

אמנם לא מי יודע מה מהללים תרבות מוטורית, ויש את התמונות האובליגטוריות של קציני משטרה. אבל שמו את הדגש על בטיחות במירוצים ולא על הכנסת נהגים מטורפים למחנות ריכוז.

אפילו דיברו על חוק ספורט מוטורי! אמנם על חקיקה כזאת אנחנו שומעים כבר 20 שנה, אבל תמיד נחמד לשמוע שלא שכחו...

סה"כ כתבה די חיובית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה באמת יחסית הוגנת (מילת המפתח יחסית) לעומת הכתבות הקודמות

אבל עדיין מפריע לי שהתמונה של הרובר מנתניה מופיעה באותה כתבה יחד עם תמונה מהמפגש

של הרייסרים שעושים את מה שהם עושים יחסית בטוח (עד כמה שאפשר)

מעבר לזה הקצין אומר כאילו כל מכונית שנוסעת מהר קשורה לרייסים

תפסנו אוטו על 220 זה אוטו כמו שמשתתף בתחרויות (לא זוכר את הציטוט המדויק)

ואני בטוח שחלק מהתאונות העצמיות קשורות לתחרויות אבל יש קשר שתיקה

אנשים לא עושים תאונות כי הם נרדמים או סתם לא מרוכזים כי הם מדברים בטלפון ועוד 1000

סיבות אלא רק בגלל שהם קשורים לתחרויות אבל הם לא מספרים כי יש קשר שתיקה

עוד מעט נקבל קנסות על נסיעה ברכב שיכול להתחרות

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה באמת יחסית הוגנת (מילת המפתח יחסית) לעומת הכתבות הקודמות

אבל עדיין מפריע לי שהתמונה של הרובר מנתניה מופיעה באותה כתבה יחד עם תמונה מהמפגש

של הרייסרים שעושים את מה שהם עושים יחסית בטוח (עד כמה שאפשר)

מעבר לזה הקצין אומר כאילו כל מכונית שנוסעת מהר קשורה לרייסים

תפסנו אוטו על 220 זה אוטו כמו שמשתתף בתחרויות (לא זוכר את הציטוט המדויק)

ואני בטוח שחלק מהתאונות העצמיות קשורות לתחרויות אבל יש קשר שתיקה

אנשים לא עושים תאונות כי הם נרדמים או סתם לא מרוכזים כי הם מדברים בטלפון ועוד 1000

סיבות אלא רק בגלל שהם קשורים לתחרויות אבל הם לא מספרים כי יש קשר שתיקה

עוד מעט נקבל קנסות על נסיעה ברכב שיכול להתחרות

גם אני קראתי את הכתבה , אותי הכי הרגיז

שבכתבה אמרו שהם תפסו רכב לא מזמן בכביש החוף במהירות 220

והם זיהו את הרכב כרכב להשתתפות בתחרויות בלתי חוקיות , כלומר

הם לא זיהו את הנהג שכזה אלא את הרכב.

אז אל לנו לקנות מכוניות ספורטיביות כי אנחנו עבריינים , אגב האוטו המוזכר

שנתפס הוא audi TT 225

6 הילוכים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

First of all sorry about the english - Im on the office computer :twisted:

The police understand the need for a place to race. They want to have a place for people to race.

But until it is legalized by the goverment they have to enforce the law.

But understand this , all of you - when Israel has a law saying motorsports are legal and that race tracks can open in this country IT STILL MEANS YOU CAN NOT RACE ON THE AYALLON

it will cost money, lots of money for you to use a track for a few hours

And once it is legal then all the illegal racers will be persecuted even harder - the racing law has nothing to do with if you drive 90 kamash or 125 kamash on the highway. It does not mean you can change the size of your tires on your car.

All it means is that those that have money can race LEGALLY & safely, with lots of rules and regulations- for the fun & fame of it

Finally

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לכתבה, התחלתי לחשוב אתמול, שיתכן שאותם מסלולי מירוצים שאנחנו כל כך רוצים בהקמת ומנפנפים בצורך שלהם כדי למגר את תופעת המירוצים הפיראטיים, בכלל לא ישיגו את המטרה הזו.

הרי מסלול מריוצים בסטנדרטים ספורטיביים בינלאומיים, לא יאפשר לכל זב חוטם בן 17 וחצי ךהתחרות מול החברים שלו. זה דורש כסף, הכשרה, זמן וכו'. הרי בארה"ב ובאירופה יש מסלולים כאלה, ובלי קשר למהיר ועצבני, אפשר להיות בטוחים שהתופעה קיימת גם אצלם.

קודם כל, חלק גדול מהאנשים האלו מתעניינים במירוצים בקו ישר. מסלול דראג הוא זול ב-ה-ר-ב-ה ממסלול מירוצים אמיתי. אין סיבה גם שהוא יהיה יקר לשימוש. כמה כבר יעלה לעלות על המסלול לרייס?

מסלול מירוצים אמיתי יתן פורקן לאנשים כמונו, אני מאמין. וכן להמון חובבי ספורט מוטורי שהיו מאוד שמחים לראות כאן מירוצים ברמה בינלאומית.

חוצמזה - MR2SPYDER צודק...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל רוני, לצערך, אתה לא הנושא כאן. אתה ממילא לא מתחרה במירוצים הללו. כמובן שאני אשמח אם יוקם כזה מקום בארץ.

הטענה שלי מכוונת לאותם אנשים שכן מתחרים במירוצים לא חוקיים, כאילו הקמת מסלול היא תרופת פלא שתעביר את התופעה הזו מהעולם. אני בספק גדול שאכן כך יהיה. המירוצים הללו ימשיכו בתירוצים אחרים ("המסלול נורא יקר" "הם דורשים שאני אעבור הכשרה" "יש להם חוקים מעצבנים"), אנחנו הרי מכירים את עצמנו טוב מידי בשביל להאמין בזה.

אז כמו שנאמר כאן - האכיפה בנושא תגבר לאחר הקמת מסלול כזה. אם יש אפשרות להתחרות במסלול מקצועי, לא צריכה להיות שום סיבה להתחרות על הכביש. מי שיתפס עושה את זה, ישלם נזק כבד יותר ממה שהוא משלם כיום.

פשוט - ברגע שיוסדר בחוק מירוצי מכוניות - יוסדרו גם כל אותם חוקים שמונעים לבצע את המירוצים האלו על הכביש. (אני מקווה, לפחות). כך העונשים על מירוצים על הכביש יהיו גדולים יותר, כלומר פחות מירוצים...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל רוני, לצערך, אתה לא הנושא כאן. אתה ממילא לא מתחרה במירוצים הללו. כמובן שאני אשמח אם יוקם כזה מקום בארץ.

הטענה שלי מכוונת לאותם אנשים שכן מתחרים במירוצים לא חוקיים, כאילו הקמת מסלול היא תרופת פלא שתעביר את התופעה הזו מהעולם. אני בספק גדול שאכן כך יהיה. המירוצים הללו ימשיכו בתירוצים אחרים ("המסלול נורא יקר" "הם דורשים שאני אעבור הכשרה" "יש להם חוקים מעצבנים"), אנחנו הרי מכירים את עצמנו טוב מידי בשביל להאמין בזה.

אז כמו שנאמר כאן - האכיפה בנושא תגבר לאחר הקמת מסלול כזה. אם יש אפשרות להתחרות במסלול מקצועי, לא צריכה להיות שום סיבה להתחרות על הכביש. מי שיתפס עושה את זה, ישלם נזק כבד יותר ממה שהוא משלם כיום.

פשוט - ברגע שיוסדר בחוק מירוצי מכוניות - יוסדרו גם כל אותם חוקים שמונעים לבצע את המירוצים האלו על הכביש. (אני מקווה, לפחות). כך העונשים על מירוצים על הכביש יהיו גדולים יותר, כלומר פחות מירוצים...

רוני

במרוצי דראג יש גם קטגוריות עממיות.

אחרי החקיקה אני לא רואה שום בעיה לקחת מקום כמו מנחת הרצליה, לסגור אותו לכמה שעות, ולתת לאנשים רגילים במכוניות סטנדרטיות לעשות פתיחות לרבע מייל באופן מסודר.

העלות תהיה מינימאלית, לא יהיה צורך בכלובי גלגול, מערכות כיבוי או דברים כאלה, כי לא מדובר במכוניות טופ-פיול או חיות כאלה.

ארוע שבועי כזה, במדינה קטנה כמו ישראל, לדעתי כן תעשה הרבה למיגור תופעת המרוצים בכבישים ציבוריים.

תראו מה קרה כשהחברה' היו עושים את הרייסים בכביש 6 שטרם נפתח.

הרייסים על כבישים ציבוריים נפסקו כמעט לחלוטין, כי גם "פורעי החוק" מעדיפים לעשות את הרייסים שלהם על פיסת אספלט נקייה, טובה ופנויה.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...