Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב הייתם קונים בסכום בין 10K ל 15K ולמה?

RomanX
שימו לב! השרשור הזה בן 6416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה על השאלה המתבקשת למה מושכת כסף תוכל לפרט

בזמן האחרון אני חושב יותר ויותר על כיוון של לקנות קסנטיה ידנית

תודה טל.

היה לי קסנטיה שנת 2000 רכב מאוד יפה נוח ו זול ביחס לתמורה שלו. מכרתי אותה לפני כמה ימים. למה...? כי פשוט קשה לי היה להחזיק את הרכב. הרכב היה אצלי כ 3 שנים שנתיים הרשאונים היה הכל בסדר, אחרי זה יתחילו הבעיות. שפוץ קליפר 800 שקל אם אני לא טועה, אחלפת איזה שסתום לחץ בתוך המערכת הידרוולית, 1200 שקל ויש כמה כאלה. החלפת שסתום דריכת ברקס 2100 שקל, יתפוצץ צינור אחד רק אחד באורך של כ 40 ס"מ 300 שקל תיקון. כל הסט הצינורות עולה אלפיים ו משהו שקל לא כולל עבודה ו מדובר רק בצינורות גומי אם חס וחלילה נסדק צינור מתחת אז תכין 1800 שקל לאחד, כך שמעתי מבעל קסנטיה 94. תיבת הילוכים נזלה קצת ו בגלל זה כשה היה כבר חסר שמן התיבה ניכנסה כמה פעמים למצב חרום הופתי שמן פעמיים. השמן המיוחד שלהם (לא נוזל ירוק) עולה 180 שקל 2 ל', בתיבה יש 6 ל' ו שניים מהם לא להחלפה אם אני לא טועה אז אוספתי פעמיים ליטר ו משהו קרוב לשניים שזה יצאה לי עוד איזה 350 שקל. התיקון של גיר נערך כ 2000 שקל אבל המוסכניקים לא כל כך רצו והמליצו על זה כי אמרו שצריך לעשות שיפוץ כבר (הרכב עבר 170K ו יותר) שפוץ גיר עולה 6000. הרכב 1800 סמ"ק אוטומטי אוכל דלק בנוסף להכל לא שהיא אוכלת יותר מידי יש 1.6 שאוכלות יותר, פשוט בישבילי זה היה קשה. חוץ מזה שמרתי על הרכב ו פינקתי אותו בכל מיני דברים קטנים שעולים כסף... מגנזיום, אזעקה יקרה, מערכת יקרה שגנבו לי! טיפולים בזמן זה אומר כל 10K לא 15K ו לא 20K. ביטוח עלה לי 3700 מקיף ו 2000 חובה שזה 5700 ב שנה לא יקר לרכב קבוצה 3 אבל בישבילי זה מיותר! תצרוכת דלק לא ממש קטנה 11 ל' ל 100 ק"מ לפי יצרן, משהו קרוב אבל אני לרוב נסעתי בין ערוני, כנרא אם הייתי נוסע יותר בעיר אז זה היה יותר.

אבל בגדול זה רכב מציון רק שהוא קצת מביא לכאבי ראש אם כל הסיבוחים שהכניסו בו.

זהו... זה הסיפור שלי. רוצה רכב קטן חיסכוני לא צריך יותר מזה אני בחור לא גדול גם צעיר.

אז מה ההמלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התיצרוכת דלק של פייסטה ו איך הסחיבה שלה, גיר ידני, דומה ל פזו' 106?

ב 3 שנים אני כנרא מגיע ל 60 70 אלף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה עושה בערך 1:14 בבינעירוני, 1:12.5-13 בעירוני רכב טוב חלפים זמינים ולא יקרים, קצת חלשה בסחיבה שלה, בטח בהשוואה ל106 1.6, אבל עושה את העבודה.

[img]file:///C:/My%20Documents/My%20Pictures/מתתי.jpg[/img]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה .

לי הייתה קסנטיה מנוע 2 ליטר גיר ידני ומאוד נהנתי מהאחיזה שלה ומהביצועים בהילוכים הגבוהים היא פשוט האיצה כמו מטוס.

הבעיה שהכי עצבנה אותי אז ובגללה מכרתי אותה הייתה שלקחו לי 5000 !!! שקל על קלאצ' וזה רק החלקים בלי עבודה!

הלכתי ללובינסקי וביררתי אצל ג'אן מהמסגר ואחרי ההחלפה שעשיתי בעצמי נסעתי עוד קצת על האוטו ובסוף לקחתי רכב מהעבודה כי נשבר לי

חשבתי שאחרי כמה שנים לובינסקי השודד הזה יוריד מחירים לחלפים ישנים אבל אני רואה שהוא ממשיך בשלו אז אני ימשיך להתרחק מהרכבים של לובינסקי [פיג'ו וסיטרואן] ואלך לחפש לי איזה בימר ישנה עם מנוע חזק וגיר ידני כהרגלי בכח :-)

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר אני לא מוצא. הכל במצב אנוש. 5 ידיים לאוטו, קילומטרז' מעל 160K ,180K! הסתכלתי 10 מכוניות כבר, מסוג פיז'ו 205 ו 106 משנים 95 עד 2000 אפילו. כלום, כלום. או שרכב צבוע ו צבוע גרוע או שהמצב המראה שלו פשוט על הפנים. אני עוד לא מדבר על מכני.

פיז'ו 205 צבע לבן שנת 99 וואו... אולך ליראות מה זה, זה? הרכב של אבא שלי שנת יצור 79 ב שנת 97 היה נירא טוב יותר פי אלף. אני פשוט בשוק. לא שומרים על מכוניות ו מבקשים מחירון. על מה מחירון...? מה זה מחירון?

מה לעשות כבר אין לי מוסג מה לקחת. התקציב יכול לעלות גם עד 30K אבל שהרכב יהיה שווה לקחת.

קופקטית חיסכונית.

יש ים של מכוניות אבל כל אחד מתחיל לדבר זה אל תיקח, זה לא לקחת. רק מזדה! איזה מזדה קומפקטית יש במחיר כזה? שנירא טוב! אין חיה כזאת.

אנשים עזרה, מה לקחת?

אני אוהב פיז'ו, זה כל הפרטים שיש לי להגיד! אבל זה רק לרעתי כנרא.

אני צריך רכב בשבילי.

בן 23

נסיעות בעיקר בין ערוניות, מתל אביב לכיוון רשל"צ ו לכיוון לוד זה הכל בעיקר. אבל זה לא אומר שאני לא נוסע הרבה. ברכב לשעבר עשיתי בערך 25K לשנה.

אם ביטוח לא יקר

וצריכת דלק לא גבוה יחסית.

תעזרו. אולי מישהו מכיר איפה לחפש רכב נורמלי ו לא במצב אנוש!

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני הולך לזרוק לך כדור מסובב :wink:

אמנם אני בדיעה שאין רכב נוח כמו רכב צרפתי (אבל יש משהו במה שאמרו לך לגבי האמינות של כזה רכב)

אני דווקא חושב שאתה בהחלט יכול להפנות את החשיבה שלך לרכב אמריקאי

משהו בסגנון של קרייזלר נאון שניתן למצוא אפילו ב 18 אלף ש"ח ומבחינת אמינות, נוחות (לא צרפתי אמנם אבל אין מה לזלזל) ביקורים במוסך וכאלה אתה יכול לסמוך עליו בעיניים עצומות (אחרי הכל זה דודג')

המנוע הוא מנוע 2.0 אבל אי אפשר להגיד שהוא זולל דלק, הוא בהחלט סביר!

התאוצה שלו לא תשאיר אותך מאוכזב אבל החסרונות היחידים שלו היא שהוא לא קומפקטי ולא ידני

אגב, באותה נשימה ניתן גם להזכיר את הסרטוגה של קרייזלר:

נוחה כמו סלון וניתן למצוא במחירים אף יותר נמוכים אבל חולק את אותם חסרונות של הנאון

אם אתה כבר יותר מתעניין והגודל לא באמת חשוב לך (אחרי הכל הקסנטיה לא מי יודע מה קטנה יותר)

אתה גם יכול לחפש לך פונטיאק וכאלה .

כמובן שיהיו פה חבר'ה שמיד יסננו שרכבים אלה זוללי דלק אבל זה לא כ"כ נכון (במיוחד אם רוב הנסיעות שלך בין-עירוניות)

ואיך שלא תסתכל על זה אלה רכבים יותר אמינים וחזקים (אם כזה דבר חשוב לך) מהרבה צרפתיות

וזה באמת כואב לי להודות

וגם יש יותר סיכויים למצוא אחד כזה שמור ולא "קרוע"

מהירות לא הורגת אנשים - אנשים הורגים אנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון למשוך את הדיון לכיוון הזה אבל... מה זה אומר ?

אדם אחד הוא לא אינדיקציה . גם אם הוא היה בעליה של קרייזלר נאון

אגב... התכוונתי להוסיף שניתן גם למצוא מיצובישי סופר לנסר במחירים שאתה מבקש

שלמרות היותו בעל גיר אוטומטי זהו רכב נפלא!

מהירות לא הורגת אנשים - אנשים הורגים אנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תתחדש.

יש כבר מערכת??

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...