Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט צביעת מגנזיום

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 3017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

חבר שלי קנה מגנזיום יד שניה במחיר זול,הצבע של המגנזיום היה זוועה כי שמו עליהם חומר ניקוי כלשהו שהוריד מיהם את הלקה ובחלק מהמקומות גם את הצבע. אז החלטנו לעשות להם שיפוץ קטן ולצבוע אותם בצבע לבן.

קודם כל שמנו על המגנזיום חומצה מיוחדת אשר מורידה כל צבע,לאחר שהורדנו את כל הצבע הישן שתפנו אותם טוב טוב ולאחר מיכן ניקינו עם טינר.

קנינו צבע יסוד(פרימר) ונתנו להן שכבה ראשונה של צבע יסוד,לאחר ייבוש סופי של הצבע יסוד צבענו בספריי צבע לבן אשר מיועד לצביעת מכוניות.

הנה כמה תמונות ראשונות להתרשמות:

24052006(005).jpg

24052006(006).jpg

24052006(004).jpg

31052006(003).jpg

31052006.jpg

31052006(007).jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הגלגלים באותו הצבע,השינוי בגוון ביגלל המצלמת סלולרי.

31052006(006).jpg

31052006(005).jpg

31052006(004).jpg

31052006(001).jpg

31052006(002).jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! מחר המגנזיום יורכב על הרכב ואני אפרסם את התמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן! פשוט מדהים יצא מאוד יפה, איך שייפת בין כל הפינות של ה"שפיצים"?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שהישתמשתי בחומצה שמורידה את כל הצבע הישן,כך שלא נישאר מה לשפשף אחרי החומצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

כל הכבוד על הפרוייקט אבל התמונות עושות אבל לעבודה.

אם תוכל לצלם בצורה טוב יותר את העבודה לפני ואחרי ההרכבה (כמו שאתה יודע) ולעלות לפורום כולנו נשמח להתרשם מעוד פרוייקט מוצלח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאין לי מצלמה טובה :| ,אני משתדל להוציא תמונות טובות מהפל',מצטער זה מה שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בתנור,בתנאיים ביתיים רגילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר צבעי והוא אירגן לי חומצה כזו אשר כשמורחים אותה על צבע ונותנים לה רבע שעה לפעולה היא מורידה לגמרי את הצבע הישן.

את השם שלה אני לא מכיר ואני לא יודע מאיפה הוא משיג אותה,אני יודע שכשאני צריך אני מבקש ממנו והוא מביא לי את החומצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...