Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר למזדה 626

ACID
שימו לב! השרשור הזה בן 7608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי 626 שנת 98. בלי שיפורים. בלי כלום.

מנוע 2 ל'. אוטומט. רןצה לדעת אם פילטרים או מערכות ראם אייר יעזרו לי קצת בביצועים.

תאוצה על הפנים! ראשון לא סוחב! בגרוש! הצעות על שיפורים אחרים ייתקבלו בברכה.

לא דברים יקרים מידי. גם ככה אני לא טס. וגם איפה להשיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 626 נחשבת לדיי זריזה בקטגוריה שלה ומהכרות אישית שלי עם הדגם של 96-97, לא נראה שהרכב עצל.

ייתכן ויש בעיה כלשהיא ברכב שלך (פילטר דלק סתום, אינג'קטורים מלוכלכים, פילטר אויר מלוכלך מאוד וכד'). כדאי לבדוק במוסך שהכל תקין ואם צריך טיפול גדול, אז פשוט לבצע.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראם איר למאזדה 626

:lol::p:p:p:D

המאזדה 626 בכלל לא זריזה - מנסיון. הרכב עצל ולא מגיב.

במקום להשקיע בשיפורים תשקיע באחזקה של הרכב.

מתי החליפו פילטרים ופלאגים ?

האם יש שינוי מורגש אחרי טיפול ???

האם ההתנעה קשה ולא חלקה ???

את כל השאלות האלו תברר ותנסה לוודא שאכן הרכב תקין במידה וכן, זה מה יש, פיטרים ושיפורים אחרים לא יתנו לך כלום. הרכב הוא לא בסיס לשיפורים ב כ ל ל.

אייל

המהירות היא רוע השטן, הסיבובים הם אהבת האלוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 626 בכלל לא זריזה - מנסיון. הרכב עצל ולא מגיב.

צודק, הרכב ממש "עגלה".

האמת, גזרתי פעם 626 עם סובארו רקס 700 סמק לפני כמה שנים... לא רציתי לומר בשביל לא לבאס את הבחור. עשיתי גם רייס עם פיאט 500 מול 626, גם גזרתי...או יותר נכון, השפלתי את ה 626.

ה 626 באמת "לא מגיב", כרכב משפחתי גדול שעושה 0-100 ב 10.5-11 שניות הוא באמת "עגלתי" משהו. האמת, ציפיתי ל 6.5 שניות מקסימום, אבל העגלה לא זזה. ביזיון.

איציק - ציני משהו.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובואו נלהיט קצת את הרוחות :

אם יש לך ראלי דור ראשון , אל תמהר לפתוח מול 626 :twisted:

:D

בלי לזרוע מלח על הפצעים !!!! :evil:

הפסדתי ל - TDI ומאז איבר המין שלי קטן ב - 10 ס"מ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחנתי רכב עצל ולא מגיב זה רכב שכשאני לוחץ על דוושת הגז עד הסוף לוקח לו כמה שניות

טובות להגיב.לעומת זאת נסעתי על רנו מגאן ופוקוס והתגובה מיידית.

בקשר לזינוק מאפס למאה, יש הבדל בין זינוק מאפס כשהדוושה לחוצה לבין מצב דינמי שהרכב בתנועה ויש כוונה להאיץ על ידי הורדת הילוך.

הגיר האוטומטי מסרס את הדינמיות של הרכב.

נסעתי עם ה- 626 לצפון והמון נסיעות בעיר, מבלי להשוות אותו לראלי שלי, הרכב לא זז, קשה לעקוף עד כדי מסוכן.

אייל

המהירות היא רוע השטן, הסיבובים הם אהבת האלוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע זה שללת בעצם את זכות העקיפה ל99 אחוז מהמכוניות בארץ.

הרי ברור שמה שאתה טוען הוא לא אוביקטיבי/רלוונטי ונכון.

בנוסף, בוודאות מאזדה 626 תעקוף מהר יותר גם מפוקוס וגם ממגאן , בכל סוג של האצות ביניים.(אוטומטיות כולן).

תקן אותי אם אני טועה : לדעתי הגיר ב626 ובפוקוס זהה :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס נגד מזדה 626

היתה ברשותי לסופש שבוע ארוך מזדה 626 ואני יכול לומר בוודאות שהרכב הרבה יותר זריז מהפוקוס, לפעמים ברכבים מסויימים יש נטיה לא להרגיש את התאוצה של הרכב ואולי מפה הבילבול.

בכל מקרה אני חושב שה626 זריזה יותר מפוקוס ואולי גם מראלי דור ראשון (כמעט בדקתי רק שהמשטרה הגיעה).

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...