Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראות צד ב 106 הן מקבילות ל 306?

RacerX
שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני צריך לקנות מראת צד חדשה (שמאל) ל 106 שלי . אני רוצה לקנות אחת מפירוק וכדי לא להתקע בלי הייתי שמח לדעת אם המראה של ה 306 היא אותה מראה (או לפחות יושבת על אותם ברגים).

תודה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

סתם מראת צד שמאלית פשוטה ושחורה. כששברו לי את הימנית קניתי חלופית, אבל אני מאוד לא מרוצה ממנה. אין לי בעיה לקנות מפירוק, אבל נראה לי שזה יעלה לי בהרבה חיפושים לכן חשבתי לכיוון ה 306.

עצות לחיפוש יעיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך מראה לפיג'ו 106, אלון שאל האם היא חשמלית או ידנית כדי שהוא אולי יצליח לעזור לך.

תענה על השאלה האם המראות אצל חשמליות או ידניות

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

750 ש"ח למראה אחת חשמלית, המחיר נכון בערך ללפני שנה.

גוועלד.

250 לחדשה ידנית?! טוב לדעת ששחטו אותי על חלופית ב 230 (מצד שני, עם הרכבה.. אולי לא?).

מישהו יודע כמה עולה מראה מפירוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...