Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו החדשה או פג'ו 206

mweiss
שימו לב! השרשור הזה בן 4693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פולו ידנית עלתה לי87 וכרגע ה 206 עולה 70 אלף בלבד.

הפולו החדשה נחותה לדעתי מהדגם הקודם.

היה לנו דגם 2008 ובגלל התוספת הנמוכה של 20 אלף , רכשנו חדשה.

בחדשה שדה הראייה קטן יותר והרכב עוצב כספורטיבי יותר- יעני נמוך יותר עם חלונות קטנים יותר.

התחושה בתוך הרכב היא שהוא קטן יותר מהדגם הקודם ואין בכלל מה להשוות עם גולף כפי שנטען פה.(היתה לי גולף שנת 2000)

בדגם הבסיסי של פולו החדשה אין שעון חם מנוע(!!!!!!!!) שזאת ממש שערורייה וגם מחוון הדלק מאפן דיגיטלי במקום מחוון מחוג.

בקיצור- שמו דגש על עיצוב ופחות על תמורה ונוחות.

ה 206 לפי מה שבדקתי במפרט קטנה יותר אבל היא פחות חסכונית עם מנוע חלש באופן משמעותי מהפולו החדשה.

מצד שני המחיר כרגע מהווה תמריץ מאד גדול ונראה שבשקלול כולל למי שיכול להתפשר מעט על המרחב הפנימי - זאת תהיה הבחירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שנזכרת עכשיו, זו שאלה מ2005.

בלי קשר: הפולו החדשה בכמה דרגות יותר טובה מהקודמת והיו לנו 2 מהדור הקודם - 2003 ו2008.

כשאני מדבר על שיפור אני מדבר על הדברים האמיתיים : מנוע, גיר, התנהגות כביש, איכות , בטיחות

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שעולה השאלה הזאת..

הפולו החדשה עדיפה בהרבה בכל אספקט על ה 206.

רק העובדה שה 206 הרבה יותר מיושנת מהפולו החדשה כבר הופכת את הפולו לעדיפה, שלא נדבר על איכות החומרים וההרכבה של הפולו ובכלל העיצוב והתכנון הפנימי עדיפים על זה של ה 206.

על ה206 שמעתי רק דברים רעים והשבוע יצא לי לנסוע על אחת וכל הטענות שהועלו כלפיה התממשו.

בקיצור הפולו החדשה תהיה עסקה טובה יותר.

בקשר לשאר הרכבים שהועלו אז היאריס יוצאת לגמלאות בקרוב (דגם חדש) עדיף לחכות

סקודה-סקודה.. איביזה FR לא קונה:-P

אם מדובר על רכב חדש מסוכנות אז מדובר על ה - 206+, אותו מרכב אבל מבפנים נראה ממש כמו ה - 207, נאה לפי דעתי.

הבעיה שלי היא שאני מכיר יותר מדי אנשים עם נסיון רע מאוד עם ה - 206, נכנסים ויוצאים מהמוסך כל הזמן בעיקר על בעיות חשמל ומחשב.

אם לי היה את הכסף, הייתי הולך דווקא על סקודה פאביה TSI, אחלה אוטו, ישיבה מצויינת וגימור באיכות גרמנית (גם המנוע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוות דעת על הפולו ממני ,

אני לא ידבר על המראה כי אני לא אובייקטיבי משום שקניתי אותה בגלל המראה :)

מבחינת רכב היא הונמכה בתקרה ב4 סנטימטר נדמה משנים עברו, כמו כן המנוע חזק ביחס לרכב.

איכות החומרים מדהימה למרות שקצת התקמצנו עליה מבחינת לוח הדשבורד.

תיקח בחשבון שבצורה הזויה אין שעון חום מנוע ששאלת במוסך למה אמרו לי שאין צורך וזה המגמה כיום שנדלקת פשוט נורה כשהמנוע מתחמם . אבל למה אז שמתם בגולף??

האחיזה של הרכב על הכביש מדהימה , ההנמכה טיפה הפכה את הרכב למפלצת סיבובים אני מאוד אוהב להיכנס לסיבוב במהירות ואז מערכת הבקרת יציבות מתחילה לפעול שזה מגניב פצצות!.

המנוע חזק והעברת הילוכים חלקה כמו מרגרינה והרכב רחוק מלהרגיש כמו סופר מיני אחרות אלא יותר כמו רכב בסגמנט מעל .

הרכב חזק נקודה, לא TSI

כן TSI אני בכלל לא מרגיש הבדלים וגם בנסיעות מבחן לא הרגשתי .

ההילוך שני פשוט מאוד אבל מאוד חזק!.

נדמה כאילו פולקסווגן מכוונים לקהל הצעיר עם הרכב הזה והמתחרה העיקרית לפחות בארץ היא האיביזה , לחבר קרוב יש את האיביזה גם כן 1.4 ידנית ואין בכלל מה להשוות בין הרכבים( רעש עוצמה ואיכות )

לסיכום :

הרכב מאוד מומלץ אבל קח בחשבון שיש לו נטייה להיות אלכוהוליסט בדלק אבל אולי זה בגלל שאני נורא נהנה למשוך הילוכים .

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שנזכרת עכשיו, זו שאלה מ2005.

בלי קשר: הפולו החדשה בכמה דרגות יותר טובה מהקודמת והיו לנו 2 מהדור הקודם - 2003 ו2008.

כשאני מדבר על שיפור אני מדבר על הדברים האמיתיים : מנוע, גיר, התנהגות כביש, איכות , בטיחות

ואללה!

הסתכלתי על החדש...לא תארתי לעצמי שמדובר על הודעה היסטורית.

להגיד טובה יותר זה יחסי .

אני אישית הייתי מעדיף את מודל 2008 על 2011 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה כאילו פולקסווגן מכוונים לקהל הצעיר עם הרכב הזה והמתחרה העיקרית לפחות בארץ היא האיביזה , לחבר קרוב יש את האיביזה גם כן 1.4 ידנית

זה באמת מצחיק, כשאני עשיתי נסיעת מבחן על הפולו 1.4 הנציג של VW בפרוש אמר שהפולו 1.4 יותר של סבתות מאשר של צעירים :lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני עשיתי נסיעת המבחן הבחור שהיה איתי בקושי ידע להגיד מה הסוג של הרכב, לא היה לו מושג על ההבדלים בין הדגמים כמה כוחות סוס , לחץ אויר בצמיגים כלום פשוט סתם ישב שם כמו אידיוט .

אם הוא קורא לרכב עם חלק קדמי כזה רכב של זקנים אז הוא התבלבל בשנתון או שסבתא שלו הכי מגניבה בעולם! 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולו ידנית עלתה לי87 וכרגע ה 206 עולה 70 אלף בלבד.

הפולו החדשה נחותה לדעתי מהדגם הקודם.

היה לנו דגם 2008 ובגלל התוספת הנמוכה של 20 אלף , רכשנו חדשה.

בחדשה שדה הראייה קטן יותר והרכב עוצב כספורטיבי יותר- יעני נמוך יותר עם חלונות קטנים יותר.

התחושה בתוך הרכב היא שהוא קטן יותר מהדגם הקודם ואין בכלל מה להשוות עם גולף כפי שנטען פה.(היתה לי גולף שנת 2000)

בדגם הבסיסי של פולו החדשה אין שעון חם מנוע(!!!!!!!!) שזאת ממש שערורייה וגם מחוון הדלק מאפן דיגיטלי במקום מחוון מחוג.

בקיצור- שמו דגש על עיצוב ופחות על תמורה ונוחות.

ה 206 לפי מה שבדקתי במפרט קטנה יותר אבל היא פחות חסכונית עם מנוע חלש באופן משמעותי מהפולו החדשה.

מצד שני המחיר כרגע מהווה תמריץ מאד גדול ונראה שבשקלול כולל למי שיכול להתפשר מעט על המרחב הפנימי - זאת תהיה הבחירה.

לא מסכים איתך לגבי המראה כי לפני כמה ימים נכנסתי עם חבר לאולם תצוגה שלהם והפולו שעומדת ליד הגולף ממש ממש דומות ובמבט מהיר וראשון קשה להבדיל ביניהן. הפולו מעוצבת נהדר, ההפרש במחיר הוא מאוד משמעותי אבל בביצועים העדיפות היא כמובן לפולו. תעשה לך שיקול מה גובר על מה. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...