Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שמן גיר אוטומטי במאזדה 626 [98], כותרת נערכה - מה הבעיה לרשום גם את דגם הרכב?

TOMAIR
שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע עם יד על הלב בני צודק,

אפילו אני מביא חלקים למכונאי שלי אבל אז הוא לוקח לי יקר על העבודה, שמע מישהו צריך להתפרנס מזה שהאוטו שלך נכנס למוסך ואני לא מדבר עכשיו על מוסכים מורשים שוחטים למיניהם או רכבים שהם באחריות, למשל אם אני מביא למכונאי שלי שמן ופילטר ותוסף שאני קונה, הוא לוקח לי 150 שקל כולל בדיקת ברקסים, פעם דיברנו והוא אומר זה לא כמו פעם שלהחליף שמן היה עולה 50 שקל, אין מה לעשות ככה זה ואני מבין אותו. אם הוא עובד עם שמנים של דלק ואני רוצה LM אני משלם וזו דוגמה קטנה.

בקשר לגיר, אם מישהו שמחליף לך שמן גיר לא פותח את הקרטר גיר(אגן שמן) אז אני חייב לומר לך שהוא חאפר רציני, רק שמפרקים את הקרטר אפשר להחליף/לנקות פילטר(תלוי ברכב) ורק ככה המערכת תהיה נקייה ורק ככה זו עבודה מקצועית וכך עושים וכך צריך!

בקשר לשמן זה שמן הידראולי אז אין מקום להשקיע בשמן דקסרון 3 מיוחד למעט גירים מיוחדים, כל שמן יעשה אותה עבודה כי שמן הידראולי תפקידו לספק לחץ, הוא לא סופח פיח ומסכך כמו שמן מנוע ומכאן לא צריך שמן מפואר.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיכעס לא התיכונתי לפגוע אבל אתה לא היחדי שכותב דברים כאלה וזה מרגיז.

בני -

לאור המצב החמור של כמה המוסכים בארץ חאפרים ואיך הם יכולים לחפש לחסוך עליך את השקל האחרון ולעזאזל הרכב שלך, אני לא רואה שום בעיה עם להביא למוסך את סוג השמן שאתה רוצה שישתמשו בו באוטו שלך.

נסה להסתכל על הדברים מזווית שונה לרגע.

בוא נניח שבני ל. הוא אחלה מכונאי שבעולם שמשתמש בדיוק בשמנים המומלצים ובאיכות גבוהה כי איכפת לו ולדעתו מדובר ברמת שירות גבוהה ומחוייבות ללקוח, לי אישית אין מושג כי מעולם לא הכנסתי את הרכב שלי לטיפול אצלך (..בעצם, הרכבים שלי לא הוכנסו לטיפול במוסך כבר כמה שנים טובות :wink:).

אבל בוא נניח שהמכונאי דוד או המכונאי אברהם הם בעלי מוסכים שלא מרגישים את רמת המחוייבות ללקוח שבני מרגיש (ובינינו, בלי לפגוע באף אחד, השירות ללקוחות בארץ הוא אחד הדברים הכי גרועים שיש), ומתאים להם דווקא לחסוך 20 שקל כל פעם שהם מחליפים למישהו שמן גיר ושמים לו שמן מחורבן... עכשיו תגיד לי כמה יש כאלה חאפרים וכמה מכונאים באמת מרגישים את המחוייבות.

ועוד משהו על שירות לקוחות - נותן השירות בישראל נוטה לשכוח שמי שבעצם משלם לו את המשכורת, שם לו אוכל על השולחן, שולח את הילדים שלו לבית הספר ואותו עם האישה לחופשה הוא הלקוח שמשלם עבור השירות.

אם השירות לא טוב אז הלקוח ממש לא מחוייב לנותן השירות.

מחובתו של הלקוח לסכם את תנאי השירות ולשים את הדברים על השולחן מראש, ואם נותן השירות לא מקבל אותם - הלקוח חופשי לקחת את הדברים וללכת למקום אחר!

הבחור שם את התנאים שלו על השולחן מראש ואמר שהוא מביא איתו את השמן שלו שזו זכותו המלאה, המוסך לא הסכים (וזו גם זכותו המלאה), הלקוח העדיף לקחת את האוטו למקום שכן יעמוד בתנאים שלו.

מה הבעיה כאן?

על מה אתה בדיוק מתעצבן?

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...